Kuidas meest õnnelikuks teha?

5 minutit lugemist

Kas ka sind on ära tüüdanud need arvukad seksiraamatud ja – artiklid, mis on kirjutatud ainult naiste huve silmas pidades? Järgnevalt püüame anda ettekujutuse, milline näeks välja lugejakirjade rubriik „Maajas”, kui see oleks kirjutatud samas stiilis, kuid vahelduseks mitte naiste, vaid meeste mätta otsast. Kui sa annad selle artikli oma sõbrannale (naisele, armukesele jne) ja ta seda lugedes kas või kordki mokaotsast naeratab, siis pole veel kõik kadunud – huumoriga saab igast probleemist üle.

Minu mees tahab seksida kolmekesi – koos minu ja minu õega.
See näitab selgesti, et mees armastab sind andunult. Ta ei suuda sinust küllalt saada, seepärast ihkab ta paremuselt teist ehk sinu õde. Tema soov pole vähimgi põhjus muretsemiseks, vaid, vastupidi, aitab pereliikmeid lähedasemaks teha. Miks mitte kaasata mängu ka täditütar? Kui sa tunned armukadedust, pead sellest otsustavalt võitu saama – lase mehel seksida oma lähisugulastega, pese ära tema sokid, osta talle kast õlut, valmista hõrgutav õhtueine, võta suhu ja väldi temaga selle teema arutamist.

Õnne retsept: Pese puhtaks mehe sokid, osta kast õlut, võta suhu ja valmista hõrgutav õhtueine.

Minu mees avaldab pidevalt soovi, et teeksin talle suuseksi.
Tee seda. Sperma on väga maitsev ja selles on kõigest 10 kalorit lusikatäie kohta. Ta sisaldab väärtuslikke toitaineid, aitab sul säilitada head figuuri ja annab nahale ilusa läike. Huvitaval kombel teavad mehed seda. Mehe pakkumine sulle suhu anda on täiesti altruistlik. Oraalseks on mehele väga vastumeelne. Tema ettepanek tõestab, et ta armastab sind. Täna teda, pese ära tema sokid, osta kast õlut ja valmista hõrgutav õhtueine.

Mind häirib, et minu mees käib liiga sageli sõpradega kõrtsis.
See on täiesti normaalne käitumine ja sa pead selle heaks kiitma. Mehel on loomupärane vajadus tõestada oma väärtust teiste meeste silmis. Kõrtsiõhtu sõpradega ei ole kaugeltki meeldiv, vaid põhjustab suurt stressi ja mees on väga kergendatud, kui ta saab sinu juurde tagasi tulla. Vaata vaid, kui joviaalne ja õnnelik mees kõrtsist koju tulles on! Parim, mida sa saad teha, on tänada teda, pesta puhtaks tema sokid, osta kast õlut, suhu võtta ja valmistada hõrgutav õhtueine.

Minu mees ei tea, kus mu kõdisti on.
Sinu kõdisti ei ole mehe probleem. Kui sa tahad, et seda hellitataks, siis tee seda ise, kui oled üksi kodus. Andmaks oma panust perekonnaeelarvesse, peaksid sa ennast seda tehes videokaameraga filmima ja salvestusi raha eest internetti üles panema. Leevendamaks süümepiinu oma egoismi pärast, pese puhtaks mehe sokid, osta kast õlut, võta suhu ja valmista hõrgutav õhtueine.

Minu meest ei huvita eelmäng.
Eelmäng on mehele väga kahjulik. Sinu vajadus eelmängu järele näitab, et sa ei armasta oma meest piisavalt – ta peab nägema vaeva, et sind erutada! Loobu jalamaid soovimast eelmängu ja lunasta oma süü mehe ees sellega, et pesed puhtaks tema sokid, ostad kasti õlut, võtad suhu ja valmistad hõrgutava õhtueine.

Paljudes riikides levinud idiootlik komme kõikvõimalikesse kohtadesse tabalukke riputada. Lukk peab sümboliseerima, et naine on mehe eluks ajaks vangistanud. Naistele kohe hirmsasti meeldib vangivalvuri amet!

Minu mees ei ole mind kordagi orgasmini viinud.
Naise orgasm on müüt, mida levitavad mehi vihkavad feministid. Orgasmi propageerimine on perekonnaelule tõsiseks ohuks. Ära seda sõna enam kunagi mehe kuuldes maini ning näita oma armastust tema vastu: pese ära mehe sokid, osta kast õlut, võta suhu ja valmista hõrgutav õhtueine.

Kuidas ma tean, millal ma olen valmis oma poisiga voodisse minema?
Küsi poisi käest. Tema teab täpselt, millal on õige aeg. Armastuse ja seksi küsimustes on mehed palju vastutustundelisemad, sest nad ei ole emotsionaalselt ja vaimselt nii ebastabiilsed kui naised. See on tõestatud fakt. Et selles veenduda, pese ära mehe sokid, osta kast õlut, võta suhu ja valmista hõrgutav õhtueine.

Kas ma peaksin nõustuma seksuaalvahekorraga juba pärast esimest kohtamist?
Ilmtingimata. Pole vaja isegi esimest kohtamist ära oodata. Kui kahtled, siis pese ära tema sokid, osta talle kast õlut ja valmista hõrgutav õhtueine.

Mida tuleks seksuaalvahekorra ajal teha?
See on täielikult mehe otsustada. Kõige tähtsam, mida meeles pidada on, et sa pead vastuvaidlemata tegema kõike, mis tema ütleb. Mõnikord võib ta paluda sinult asju, mis alguses tunduvad sulle veidrad. Tee neid ikkagi ja ära esita rumalaid küsimusi. Pese ära tema sokid, osta talle kast õlut ja valmista hõrgutav õhtueine.

Kui kaua peaks seksuaalvahekord kestma?
See on individuaalne, kuid üle kahe minuti on igati hea. Kui vahekord on lühem, kiirustad sa meest liialt tagant. Ühtlasi arvesta sellega, et kui mees on sugutamise lõpetanud, on tal loomulik soov sinu juurest võimalikult kiiresti lahkuda, minna näiteks baari, tarvitamaks suurtes kogustes alkoholi ja jagamaks elamusi oma sõpradega. Ära tunne end mahajäetuna – sel ajal, kui mees on ära, leiad sa endale piisavalt tegevust, pestes ära tema sokid, koristades tema korterit ning – kui poed on veel lahti – tuues talle kasti õlut. Oota kannatlikult, küll mees tuleb tagasi, kui ta on selleks valmis.

Kas suguti suurusel on tähtsust?
Jah. Keskmine peenis on jäigastunult kõigest 14–15 cm pikkune. Sellest suuremad on üpris haruldased. Kui peaksid kohtama meest, kelle suguti pikkus on 18 cm või rohkem, peaksid laskuma põlvili, tänama saatust, Jumalat ja oma õnne ning tegema kõik, mis sinu võimuses, et sellist meest rõõmustada, sh. võttes suhu tema toreda riista, pestes ära tema sokid, koristades ära tema korteri, ostes talle kasti õlut ja valmistades hõrgutava õhtueine.

Kuidas leida unelmate meest?
Mida sa sellega peale hakkad? Pole sa ju ise ka mingi unelmate naine. Kui sa mehe sokid ära pesed, talle kasti õlut ostad, hõrgutava õhtueine valmistad ja hästi suhu võtad, küll sa siis talle ajapikku meeldima hakkad!

Kuidas meest enda külge köita?
Milleks vägivald? Jäta mehele tema vabadus. Piisab täiesti, kui sa tal vahel külas käid, sokid puhtaks pesed, hästi suhu võtad, kasti õlut ostad ja hõrgutava õhtueine valmistad.

MAAJA

NB! Loe ka:
Õnne toov ahelkiri
Parimad blondiininaljad