Sissekukkumine Pariisis – naine osutus meheks

3 minutit lugemist

Pierre (26): „Ma rahuldan kundet paremini kui ükski naine.”

Oh ei, midagi niisugust ei olnud Erki (46) veel kogenud. Tallinnas elav ärimees sõitis suvel esimest korda koos paari sõbraga turismireisile Pariisi. Linnaga tutvumisel ei huvitanud teda ja tema reisikaaslasi mitte ainult Eiffeli torn ja Louvre muuseum. Armastuse pealinnas paelus mehepoegi eelkõige vilgas ööelu. Kus siis veel seigelda, kui mitte Pariisis? Erki leidis kiiresti üles prostitutsioonikvartali ja valis ühe nägusa daami välja. Kui siis naine oma kambris ennast paljaks võttis, vajus Erkil suu ammuli.
„Naine osutus meheks!” meenutab Erki. „Temakesel või õigemini temal olid ilusad tissid, kuid jalgevahe oli tal nagu mehel. Ma kujutan ette, kui loll näoilme mul võis olla. Ma libistasin oma pilgu tema mingitud näole, prinkidele rindadele ja sealt riistale ning olin nõutu. Suutsin vaid öelda „non, merci” ja tegin kätega žestikuleerides selgeks, et ta ennast riidesse paneks.”
Pahaaimamatu Erki oli Pariisis Bois de Boulogne pargis sattunud transvestiidist prostituudi otsa. Mis parata, sealkandis on sageli kõige nägusamad prostituudid mehed. Paljud neist tumedajuukselistest, rinnakatest ja pikakoivalistest kaunitaridest on pärit Lõuna-Ameerikast. Nende atraktiivse välimuse ja flirtimisoskuse pärast kadestaks neid iga naine.
Pierre on üks Seine kaldal asuvas metropolis tegutsevast transvestiidist. Hormoonikuuri mõjul õnnestus tal oma rinnapartiid suurendada. Lai punane vöö rõhutab tema kitsaid puusasid. Pierre väidab, et ta mõtleb ja käitub nagu naine. Juba puberteedieast saadab teda tunne, et ta elab vales kehas. Sugu vajalikul määral „kohendada” ei ole tal seni õnnestunud. Pealegi on kirurgiline sookorrigeerimisoperatsioon väga kallis.

Kes on tema teenuseid kasutavad mehed ja mismoodi näeb välja seks transvestiidiga?
Pierre räägib avameelselt: „Ma oskan kundet kundet paremini rahuldada kui ükski naine. Suuseksis olen ma ületamatu. Lõppude lõpuks on mehel täiesti ükskõik, kes tal paugu lahti imeb. Neid mehi, kes tahavad aga minuga seksida, oskan ma nii üles kütta, et hiljem nad ei saa enam arugi, kuhu nad oma riista pistsid.” Nii nagu tema naiskolleegide juures tavaline, oskab ka Pierre seksimisel kundet tüssata. Oma peenise painutab ta jalge vahel tahapoole. Seejärel paneb ta vastupuiklemist teeseldes käe jalge vahele. Tavaliselt vindine ja väga erutatud kunde topib oma riista kavalale transvestiidile vagiina asemel pihku.
„Kunde ei märka midagi,” ütleb Pierre lustakalt itsitades. „Kui kunde mulle selga ronib, ei hakka ta keppimisel allapoole piiluma. Ma surun teise käega ta pea oma rinnale ning sosistan talle kõrva selliseid asju, mis teda nii erutavad, et ta  juba mõne minuti pärast lõpetab.”
Kuid Pierre kundede hulka kuuluvad ka mehed, kes täpselt teavad, kellega neil tegemist on. Neile on väga erutav seksida transvestiidiga.
„Sageli on tegemist meestega, kes tahavad kõike ära proovida,” selgitab Pierre. „Neid vaimustab minu keha, sest midagi niisugust ei ole nad varem näinud. Nende silmis olen ma kaheksas maailmaime. Kuid kundede hulgas leidub ka kompleksidega tüüpe, kellel on varjatud homoseksuaalsed kalduvused. Minu peal on neil kergem oma allasurutud vajadusi rahuldada.”
Kuid on ju veel üks kategooria — biseksualistid. Mida Pierre nendest arvab? „Mul on nendest nn. biseksualistidest väga selge ettekujutus. Need on homoseksuaalsed mehed, kes püüavad endale sisendada, et neid huvitavad ka naised.”

Transvestiidid on publiku tõmbenumbriks
Kui Pierrel on vaba õhtu, läheb ta lõbustuskvartalisse, kus ta kohtab omasuguseid. Arvukates klubides ja kabareedes rabavad transvestiidid publikut sellega, et oskavad kõikvõimalikke naisstaare perfektselt parodeerida. Ekstravagantsetes rõivastes fetišistid lähevad publiku hulka. Nende ümberkehastus on niivõrd täiuslik, et isegi naiskülastajad ei saa aru, mis soost tervituseks põsemusi andnud tegelane on. Mees või naine, sellises miljöös kaotab see küsimus oma aktuaalsuse. Kuid meie mehise Erki jaoks on nad kõik lihtsalt lillad. Igal juhul ei unusta ta oma Pariisi tillikat kunagi! „Mu sõbrad pidid ennast pikali naerma, kui ma neile oma sissekukkumisest rääkisin. Hiljem läksin ma nendega kaasa ja näitasin kohta, kus transvestiidid ennast välja pakkusid. Kutid tunnistasid, et nemad oleksid samuti liimile läinud.”

MAAJA