Mehised mehed mänguväljakul (galerii)

2 minutit lugemist

Homoseksualistilt küsiti, miks ta hakkas jalgpalluriks.
„Aga mis asjaoludel ma veel saaksin 90 minuti jooksul 10 meest kallistada ja suudelda!” vastas homo.

Me kõik teame, et tegelikult meeldib heteroseksuaalsetele meestele hirmsasti teisi mehi kallistada ja suudelda – ja seda eriti mänguväljakutel, sageli tuhandete pealtvaatajate silme all. Sportlikus hasardis (või ehk pigem selle ettekäändel?) sööstavad muidu pealtnäha üsnagi heteroseksuaalsed ja mehised mehed lausa ennastunustavalt üksteise embusesse, külvavad värava löönud tiimikaaslase üle suudlustega, kaelale, kõrvale, suule… sasivad hellalt juukseid. Kirglikud kallistused ja suudlused on eriti levinud jalgpallurite hulgas, kes armastavad suurtel staadionitel kümnete tuhandete pealtvaatajate silme all korraldada lembestseene, mis jätavad varju isegi kuulsa Kamasuutra fantastilised poosid.

Rahvusvahelise Võrkpalliföderatsiooni FIVB brasiillasest president Ary Graca oli 2015. aasta alguses seda meelt, et mänguaja paremaks limiteerimiseks tuleks keelata mängijate lõputud kirglikud embamised ja suudlused iga punkti järel. See raiskavat liiga palju aega, mistõttu on võimatu teleülekandeid ajaliselt raamistada. Graca eesmärgiks oli, et suudlusteks ja kallistusteks kuluv mänguseisak ei kestaks üle 15 sekundi. Külaskäigul Moskvasse ütles Graca Sport-Expressile, et TV juhtide soovi kohaselt ei peaks kogu mäng kestma alla tunni ja üle kahe tunni. Televisioon pommitas FIVB juhtkonda muudatusettepanekutega järjest intensiivsemalt. Saalivõrkpalli juhid ei söandanud nii kardinaalset otsust vastu võtta, riskimata solvata kallistamishimulisi võrkpallureid. Küll aga hakati juba 2013. aastal kärpima rannavõrkpallurite kallistamislembust.
Tõsi, isegi „elukutselised“ geid suudavad avalikes kohtades oma käitumist kontrolli all hoida. Mitte kuidagi ei kujuta ette, et gei, olles kohanud bussipeatuses äsja loteriil suure summa võitnud teist geid, hüppab talle suurest rõõmust kaela, põimib jalad ümber sõbra puusade ja hakkab kirglikult tolle kaela suudlema, kõrvu näksima ja juukseid sasima.
Mõned sportlased kipuvad võib-olla et isegi liiga sageli unustama, et neile meeldivad hoopiski naised. Tore, kui see neile vahel ka mänguväljakul meenuks! Seniks aga pole sportlased, eriti võrkpallurid kallistustest ja suudlustest suutnud loobuda. Tore on muidugi vaadata, kuidas terve punt noori mehi võrkpallis punkti saades ennastunustavalt üksteist embavad. Tavahomo võib kõigest sellest vaid unistada!

MAAJA

0

Your Cart