Test: Kui ebausklik sa oled?

2 minutit lugemist

Päris ebausklikuks tunnistava end üsna vähesed inimesed, ometi on enamikul kas või ainult alateadvuses oma kindlad märgid, sõnad, situatsioonid jne., mis edu või ebaedu, õnne või õnnetust tähendavad ja ennustavad. See test näitab, kuis on lood sinuga. Vasta järgmistele küsimustele jah või ei. Edasised õpetussõnad leiad, kui see tehtud. Hinnangu samuti.

 1. Kas pöörad ringi ja lahed tagasi. kui redelist või kaldtõstukist, mis su teed takistab, pole võimalik mööda minna teistmoodi kui tema alt?
 2. Kas oled kunagi korteris mööbli ümber paigutanud, täiesti uutmoodi soengu teinud, kardinaalselt riietumisstiili vahetanud vmt. – selles usus. et siis lõpeb ka pidev viltuvedamine?
 3. On sul mingi salajane talisman – hobuseraud, münt, kivi, perekonna väärisehe vmt., mida pidevalt kaasas kannad, enne otsustaval hetke puudutad, suudled jne, – usus, et see õnne loob?
 4. Kas muutud rahutuks või kaotad tuju. kui must kass otse sinu ees üle tänava jookseb (või muudad koguni marsruuti!)?
 5. Kas sulle teevad hirmu reeded, mis langevad 13. kuupäevale?
 6. Kas usud, et aitad oma energiatulvaga võita oma lemmikmeeskonnal või -mängijal?
 7. Kas püüad võimalikult vältida astumist asfaldipragudele, tänavasillulise plaatide vahedele jne?
 8. Kui pillad peegli puruks, kas on siis su esimene mõte, et järgmiseks seitsmeks aastaks on õnnetused kindlustatud?
 9. Kas sul on oma õnnenumber?
 10. Kas kannad mõne riietuseseme ribadeks, pidades silmas tema värvi, kuna just selles oled täheldanud kindlat vedamist?
 11. Kui kodust väljudes midagi maha unustad ja sellele järgi lähed, kas vaatad siis enne teistkordset väljumist enesele peeglis silma?
 12. Kas püüad korstnapühkija lähedusse sattudes teda salamisi puudutada, pidades seda üheks kindlamaks tagatiseks, et midagi problemaatilist hästi laheneb (arvestades, et meie moodsal ajal on korstnapühkija üha harvem nähtus!)?
 13. Kas arvad, et kui mõne toimingu juures pead alati kinni teatud reeglitest, siis toob see õnne? (Näiteks: enne paned alati jalga vasaku suka/kinga; üle läve astud alati parema jalaga vmt.).
 14. Kas usud, et kui uusaastal tuleb sulle tänaval esimesena vastu või külla meesterahvas, siis tuleb hea aasta?
 15. Kas loed kõikvõimalikke horoskoope ja usud neisse, sest midagi, mida kas või kaudselt enese kohta kohandada annab, läheb ikka täide?

Testi tulemus

Nüüd loe kokku, mitu EI-vastust sul on – niisama palju oled kogunud ka punkte. Vastused on lühikesed:

0–3 punkti: Oled kohutavalt ebausklik.
4–6 punkti: Oled küllalt ebausklik.
7–9 punkti: Oled ebausklik ainult mõneti.
10–12 punkti: Usud vaid mõningaid endeid, ja sedagi mitte niivõrd, et lasta oma elukorraldust mõjutada, sellepärast ei saa sõna „ebausklik“ sinu puhul õieti tarvitadagi.
13–15 punkti: Igasugu ebausk on sinu silmis põlastusväärne vaimupimedus.

MAAJA