Seks tundmatuga maksis elu

1 minutit lugemist

2005. aasta 14. jaanuari hommikul leidis kuulsa saksa moekuninga Rudolph Moshammeri (64) villasse saabunud autojuht oma peremehe triikrauajuhtmega kägistatuna.

Selgus, et eelmisel õhtul oli Moshammer, kelle homoseksuaalsus oli avalik saladus, võtnud Müncheni raudteejaama lähedal oma autosse tundmatu noormehe. Politsei tabas mõrvari tolle korteris juba 15. jaanuaril. Tapjaks osutus 2001. aastal Saksamaale emigreerunud ja kokana töötanud 25-aastane iraaklane Herisch A. Mees tunnistas üles, et oli oma ohvri tapnud, kuna see ei tahtnud maksta kokkulepitud summat. Moshammer oli teda autosse kutsudes lubanud maksta seksi eest 2000 eurot. Kuigi Moshammer maksis armurõõmude eest tavaliselt 200–300 eurot, siis ei tahtnud ta ka seekord rohkem maksta. Puhkes vaidlus, Herisch vihastas ja tappis oma kliendi.
Kuigi Herisch ise ei olnud tema sõnul homo, oli ta raha eest kõigeks valmis. Tal olid võlad, ta vajas raha ning kadestas kõiki neid, kes elasid paremini kui tema. 2004. aastal võeti talt pärast ühe 19-aastase neiu vägistamist süljeproov. DNA-analüüs (tapja DNA-jäljed saadi triikrauajuhtmelt leitud nahatükikeselt) saigi mõrvarile saatuslikuks ning võimaldas tema kiire tabamise. Oma kalduvuse ohvriks langes ka homoseksuaalne moekunstnik Gianni Versace (†50) kelle homoprostituut tappis Miamis tema villa lävel 15. juulil 1998.

MAAJA

NB! Loe ka:
Pier Paolo Pasolini – näljane armastuse järele
Rudolf Nurejev – hüpe vabadusse
Freddie Mercury – Show must go on!
Donatella Versace – raske tee iseendani