Ohver abiellus oma vägistajaga!

2 minutit lugemist

Mary Kay LeTourneau (s. 30. jaanuaril 1962), kes kannab praegu oma mehe perekonnanime Fualaau, sai üle maailma kuulsaks oma „patuse“ armulooga.

Jube seksuaalkurjategija Mary LeTourneau kohtus.

Mary LeTourneau oli 34-aastane, kui tal 1996. aastal tekkis suhe tollal 12-aastase koolipoisi Vili Fualaauga. LeTourneau mees Steve leidis nende armastuskirjad ja tegi avalduse „kuhu vaja“. Tema abikaasa Mary LeTourneau arreteeriti 1997. aasta märtsis. Steve laskis abielu lahutada ja kolis koos nende nelja ühise lapsega Alaskale.
„Seksuaalkurjategija“ Mary LeTourneau mõisteti 1997. aastal kuueks kuuks vanglasse ja psühhoteraapilisele ravile (Selline ravi on muidugi täielik totrus, kuid paraku leidub idioote ka psühhiaatrite ja psühholoogide hulgas). Kohus keelas LeTourneaul oma endise õpilasega suhtlemise. Pärast karistuse kandmist jätkas aga LeTourneau kuritegude toimepanemist ja Vili Fualauu „vägistamist“ (sitad arstid – ju siis ka „ravi“ ei mõjunud).
3. veebruaril 1998, kuu aega pärast vahi alt vabanemist vahistati LeTourneau teist korda (selleks ajaks oli ta jõudnud juba ohvrit vägistades rasestuda). Muide, Vili Fualauu pole ennast kunagi vägistamise või seksuaalse ärakasutamise ohvrina tundnud. Küll aga üritasid karistamishimulised prokurörid ja kohtunikud iga hinna eest kujutada poissi moraalitu ja vaata et kiiksuga naisvägistaja kaitsetu ohvrina. Sekssuhted Viliga kulmineerusid sellega, et LeTourneau tõi ilmale kaks tütart, kelle „ohvri“ ema üles kasvatas. Oma teise lapse Vililt sünnitas Mary vanglas. Laps võeti kohe pärast sündi ema juurest ära.

Armastus osutus kõverast paragrahvist tugevamaks. Vili Fualauu oma kohutava vägistajaga.

4. augustil 2004 vabastati LeTourneau tingimisi. Kaks päeva hiljem esitas Vili Fualaau kohtule nõude tühistada kontakteerumiskeeld. Õigusemõistjad läksid küll näost roheliseks, kiristasid vihast hambaid, kuid andsid lõpuks siiski nõusoleku. Tollal juba kogu maailmas kuulsaks saanud naisvägistaja Mary LeTourneau abiellus oma ohvri Vili Fualaauga 20. mail 2005 Seattle eeslinnas Woodinville’s. Paraku ei pidanud see liit ajaproovile vastu. 2017. aastal lahutati abielu Vili algatusel…
Juba 2000. aastal vändati USA-s sellest armuloost telefilm „All-American Girl: The Mary Kay Letourneau Story“ Penelope Ann Milleri ja Omar Anguianoga peaosades. Muide, see armulugu on ilmunud ka eesti keeles. 1999. aastal andis kirjastus Sinisukk välja raamatu „Keelatud armastus“ (304 lk). kahjuks on raamat juba ammu läbi müüdud, kuid kellel huvi, võib selle raamatukogust laenutada. Nii filmile kui ka raamatule tuleb paraku ette heita seda, et need on filmitud-kirjutatud veel enne tolle saaga lõppu ning ei anna seega toimunust selget ülevaadet.