Hüva nõu naistele: Kuidas veerand tunniga miljonäriks saada?

4 minutit lugemist

Endine IWF (Rahvusvaheline Valuutafond) peadirektor Dominique Strauss-Kahn oli nõus kohtuvälise kokkuleppe järgi maksma hotelli toateenijale Nafissatou Diallole kuus miljonit dollarit (4,6 miljonit eurot), et vähemalt üks seksiskandaal kaelast ära saada.

Supervägistaja Dominique Strauss-Kahn.

Kokkuleppe järgi kannab ta kolm miljonit dollarit ühele pangale üle ja teise poole oma naisele Anne Sinclairile, kellest ta elab lahus. Kokkulepe kirjutati alla 7. detsembril 2013 New Yorgis. Strauss-Kahni advokaadid nimetasid seda infot igal juhul valeks ja väljamõeldiseks. Küll kinnitasid aga Strauss-Kahni advokaadid William Taylor ja Amit Mehta, et käivad läbirääkimised Diallole hüvitise maksmise kohta, kuid veel ei olevat mingit kohtuvälist kokkulepet saavutatud. Juhul kui kokkulepet ei sõlmita, tuleb Strauss-Kahnil jätkata enda kaitsmist.
Endine IWF peadirektor vahistati 14. mail 2011, kuna ta olevat tunginud Times Squarel asuvas hotellis kallale toatüdrukule ja sundinud teda suuseksi tegema (kuidas see küll võimalik on, kui naine kõigest jõust vastu hakkab ja valju häälega appi karjub? Miks ohver ei põgenenud?). Mõnda aega oli mees üksikkongis ja hiljem koduarestis. Lõpuks menetlus peatati, kuna leiti, et toatüdruku tunnistused ei olnud usaldusväärsed.
Kuid sellega polnud Strauss-Kahni kannatused veel lõppenud. Seoses osavõtmisega seksipeost prostituutidega ootas teda kohtuprotsess Prantsusmaal. Douai linna apellatsioonikohus esitas Strauss-Kahnile (s 1949) süüdistuse bandiitlikus sutenöörluses. Seksuaalselt võimekas Strauss-Kahn olevat osa võtnud illegaalsetest seksiorgiatest Pariisis ja Washingtonis. Mees eitab, et on seksiorgiates osalenud naistele maksnud. Juhul kui seda ei suudeta tõestada, ei saa teda ka karistada.
Siiski peatati uurimine 2011. aasta oktoobris, kuna ei suudetud tõestada, et orgiate ajal oleks Strauss-Kahn kedagi vägistanud. Esimeste ülekuulamiste ajal 2010. aasta detsembris olevat olnud vihjeid selle kohta, nagu oleks Strauss-Kahn nende orgiate ajal sundinud kedagi seksima.
„Sellest hetkest peale, kui oletatav ohver selgitas, et ta oli nõus, ei saa enam juttugi olla vägistamisest ja seega puudub ka kuriteo koosseis,“ põhjendas prokurör Frédéric Fèvre menetlustoimingu lõpetamist.

„Maaja“ annab nõu

Angela Ermakova juhuseks kuulsa tennisistiga tegi temast üleöö miljonäri.

Olgu kuidas on, kuid toateenija Nafissatou Diallo on välja tulnud geniaalse äriideega, kuigi ta pole selles valdkonnas esimene. Soovitame rahast lugupidaval või seda vajaval „Maaja“ naislugejal sokutada ennast mõnda USA kallisse hotelli tööle. Seejärel minna tuba koristama ajal, kui on teada, et külastaja on peagi tuppa tagasi jõudmas. Siis anda külastajale mõista, et te olete teatud summa eest nõus talle suuseksi tegema. Siis tuleks korralikult hoole ja armastusega veerand tundi külastaja sugutit huulte ja keelega hellitada. Siis jääb üle võtta vastu kokkulepitud tasu sularahas. Siis tuleb minna politseisse ja teha avaldus seksuaalse ahistamise kohta, lahinal nutta (soovitav oleks ka endal natuke riideid katki rebida ja ise endale mõni sinikas lüüa) ja rääkida, kuidas mees vägisi oma riista suhu toppis ja kuidas te hirmust oma elu pärast olite sunnitud imema. Seejärel jõuab asi kohtusse. Edasine asjade käik sõltub paljugi sellest, kas asjaga hakkab tegelema mehi vihkav feministlik vanatüdrukust naisprokurör või juba ammugi erektsiooninõrkuse all kannatav sügavalt usklik meesprokurör. Kui on tegemist rikka ja kuulsa suhuandjaga, siis võib väga kopsaka kahjutasu välja nõuda ja üldreeglina on ahistaja-vägistaja-suhuandja nõus nõutud summa ka kohtuväliselt välja maksma. Nii et 10–15 minutit imemist ja teie pangaarve kosub 3–6 miljoni dollari võrra, aga võib-olla kukub isegi veelgi suurem summa. Paraku tuleb arvestada sellega, et osa sellest summast tuleb loovutada rahaahnetele advokaatidele (tavaliselt nõuavad advokaadid endale pool väljamõistetud summast). Pärast kahjutasu jõudmist teie isiklikule kontole tasuks kaaluda, kas minna tööle mõnda teise hotelli ja lasta ennast mõnel kuulsal ja rikkal mehel poolvägisi võtta. Kui see ei õnnestu, siis ehk ise suhu võtta. Eriti tore, kui te peaksite vahekorra tagajärjel rasestuma, sest siis saate hiljem nõuda välja lausa ogaraid summasid – esiteks vägistamise eest, siis moraalse kahju tekitamise eest ja kolmandaks alimentideks.
Ükskõik millise variandi valite, lapse üleskasvatamiseks on teatavasti vaja vähemalt 5–10 miljonit dollarit. Õnne ja jõukust teile, tulevane ahistamise-vägistamise-suuseksi ohver! Ah et see kõik on tühi jutt! Ei ole.
Afrovenelanna Angela Ermakova (s 1969) tegi 1999. aastal ühe Londoni restorani kahe tualettruumi vahelisel trepil kuulsa tennisisti Boris Beckeriga (s 1967) kähkuga. Ermakova tõi ilmale tütre, kes sai nimeks Anna. Tühja sellest tütrest! Kohtu korras väljamõistetud 10 miljonit DEMi tegi (praeguses vääringus u 5 miljonit eurot) „õnnetu ohvri“ Ermakova päevapealt pururikkaks!

MAAJA