Mitte pikkus pole oluline, vaid jämedus!

1 minutit lugemist

Enamik mehi vaevab vähemalt aeg-ajalt pead selle üle, ega tema peenis siiski liiga lühike ole. Ükskõik kui tihti naine ka ei kinnitaks, et selle suurusega on kõik korras, kipuvad mehed ikka kahtlustama, et järsku igatseb naine suuremat. Tõde peitub tõsiasjas, et enamik mehi alahindab oma peenise suurust, ütleb peenisesuurendamislõikustele spetsialiseerunud Beverly Hillsi kirurg. „Olen oma praktikas näinud väga vähe selliseid, mis tõesti vajaksid suurendamist.“

Naistele ei loe mitte niipalju suurus kui kuju, ja asendeid muutes, näiteks naise jalgu üles tõstes saab vastastikust sobivust reguleerida. Lühemate peeniste omanikel on üks suur eelis – nad saavad, eriti tagant asendis, teha sügavaid tõukeid, ilma et peaks kartma naisele haiget teha. Muidugi kostab aeg-ajalt ka vastuhääli, põhimõttel: mida suurem, seda parem! Aga selle igavese teema kokkuvõtteks pidagu segadusse aetud mehed silmas: ära pööra tähelepanu seksuoloogide diskussioonidele, vaid mõtle sellele, et sinu enda nauding ei sõltu vähimalgi määral riista suurusest!

Järgnevalt 9000 naise vastused meeste põletavatele küsimustele.

Kas peenise suurus mõjutab rahulduse saamist?

Jah, 61% naisi väitis seda.

Mis on kõige olulisem – pikkus, jämedus või mõlemad?

Mõlemad – 43%, jämedus – 22%, pikkus – 6 protsenti.

Kas mees on sulle kunagi öelnud, et sa pole tema jaoks piisavalt tihe?

89% ütles „ei“.

Kas sa vahel ikkagi muretsed selle pärast, kuigi mees pole millegagi sellele vihjanud?

41% naisi vastas „jah“.

* * *

Mida lühem, seda potentsem!

Juba aastaid tagasi jõudsid üksteisest sõltumatud teadlased oma uuringutes järeldusele, et mida väiksem peenis, seda vähem ohustab teda erektsiooninõrkus. Suured peenised vajavad aga kõvastumiseks tunduvalt suuremat vererõhku.