Mida reedavad mehe alukad

8 minutit lugemist

Rõivastumine algab heast hästiistuvast aluspesust. Härrasmees ei hoia aluspesu arvel kunagi kokku, sest kvaliteetses aluspesus tunneb ta ennast hästi. Esteedid vahetavad aluspesu iga päev, peenutsejad mitu korda päevas, korralikud mehed üle päeva ja matsid kord nädalas. Naisele, aga ka geile reedab mehe aluspesu ja selle puhtus nii mõndagi.

TIGHTY-WHITIES (vanad valged)

Hr. Usaldusväärne
Mees, kes kannab neid klassikalisi aluspükse – valged, puuvillased, ees avaus, mille kasutamiseks on muide mitmeid võimalusi – kipub olema konservatiivne ja pisut nõme. Kui naine peaks piiluma mehe voodilina alla, leiab ta tõenäoliselt paar kulunud kohta, mis on tingitud sellest, et seksitud on pikka aega ainult ühes asendis. Kui naine tahab temaga voodis midagi uut ja üllatavat kogeda, peab ta küll ise härjal sarvest haarama. Teisalt on aga selline mees usaldusväärne partner.

Vaadake, mul on firma alukad!

COLORED BRIEFS (värvilised püksikud)
Usin õpipoiss
Sõnad, mis seda püksikandjat iseloomustavad, oleksid „esimesed sammud“. Kuigi ta valib valgete püksikute asemel värvilised, näitab see seda, et mees on valmis uuendusteks ja ei karda oma individuaalsust esile tuua. Siiski ei maksa naisel oodata mehelt kaelamurdvat voodiakrobaatikat. Pigem tasub koos temaga samm sammult seksimaailma avastada.

SILK BOXERS (sildbokserid)
Šarmantne prints
Mida öelda mehe kohta, kes vabatahtlikult kannab aluspükse, mis hoolimata sellest, et nad on pehmed ja näevad seksikad välja, võivad kitsamate pükste all väga ebamugavalt keerdu minna? Tegemist on šarmantse mehega, kes on valmis tegema naise heaks väga palju nii voodis kui ka väljaspool seda. Naine peaks olema talle selle eest tänulik, imetlema teda ja ütlema, et kui mees soovib, siis võib ta kasutada ka tavalisi mugavaid püksikuid.

BOXERS WITH SILLY PATTERNS (naljakate piltidega püksikud)
Imepoiss

Kui sind erutavad Miki Hiire-pildid partneri püksikutel, siis on see igavene „poisike“ just sinu jaoks loodud. Ta on lõbus ja seiklushimuline ning püüab realiseerida iga spontaanse seksi-idee, mis tal iganes pähe tuleb. Tema leidlikkuse juures võib naine oodata ükskõik mida. Et meest rõõmustada, peaks naine minema kaasa kõige vallatumate seksimängudega.

Noh, mingi brändi alukad ei ole, aga näidata kõlbab ikka. (Tagumikku ka pole!)

BOXER BRIEFS (liibuvad bokserid)
Aeglane põlemine
Kuigi viimasel ajal moodi tulnud, eelistavad paljud mehed just selliseid püksikuid, kuna need toovad mehetunnused kena, aimatava kühmuna esile, andes ainet vaataja fantaasiale. Ka tuharad on kenasti ja trimmilt eksponeeritud. Ja kuigi selliste pükste kandjad paistavad pealt pisut konservatiivsed, süttivad nad kergesti ja võivad voodis paljugi pakkuda.

BIKER SHORTS (jalgratturipüksid)
Häbelik
Leidub tagasihoidlikke kutte, kellel oleks tegelikult nii mõndagi demonstreerida. Sageli on just jalgrattasõiduliibukate kandja sedasorti mees. Nad on stiilsed, mõnusad ja sportlikud, hoolitsevad tervise eest ning hoiavad oma keha tippvormis. Kahjuks ei paista see nende pikasääreliste pükste alt hästi välja. Õnneks on neid kerge jalast tõmmata….

AU NATUREL
Vapustav naturaalsus
Aadama ülikonna kandja on „Maaja“ lemmik. See mees armastab alasti ma­gada ning on kind­lasti teatud määral autoerotist. Ta on oma kehaga rahul ning valmis kogema kõike uut. Kuna ta on küpsem kui värviliste pildikestega püksikuid kandev mees, siis hoolitseb ta kindlasti selle eest, et ka sina end voodis hästi tunneksid. Ja kuna ta pole nii taltsutamatu kui „leopardinahk“, siis võid temaga nautida tunde kestvat võrratut seksi ilma, et oleks vaja karta luumurdu või muud üllatust keset liigset akrobaatikat.

Brändialukates ringi paterdada on kohe teine tunne!

THONGS (tangad)
Topelt lõbu
Peab olema heas vormis mees, et tangasid kanda. Igatahes ei tohi teletupsud tema saleduse ideaaliks olla. Ühed mehed väidavad, et tangad on mugavad ja praktilised, teiste meelest on need ülimalt tobedad. Aga pole midagi, kui mees on otsustanud selliseid püksikuid kanda, siis ärgu partner muretsegu, kuidas ta end nendes tunneb. Palju tähtsam on see, mida ta voodis teha suudab. Ja lisaks nauditavale kehale võib ta pakkuda just seda indu ja fantaasiat, mida naine ongi igatsenud.

FRENCH-CUTS
Šikk armastaja
Nende julgete ja eksootiliste pükste kandja soovib tõestada, et tal on olemas just see, millest tüdrukud unistavad. Need kõrge väljalõikega püksid on märgiks sellest, et nende kandja on huvitatud paljudest sellistest seksikatest harrastustest nagu näiteks alasti päevitamine, massaaz kuuma õliga ja mis kõik veel.

LEOPAROSKIN STRING BIKINIS
Tarzan
Kui teile paljastuvad sellised leopardimustriga bikiinid, vaadake igaks juhuks lakke, seal võib olla peegel ja pöörlev diskopall. Sellised mehed kahetsevad, et nad pole superstaarid ja tegelevad kogu elu oma „puudujäägi“ kompenseerimisega. Proovige, mis saab. Hoiatuseks: võtke igaks juhuks midagi merehaiguse vastu, enne kui hüppate tema kuuma vesivoodisse.

BIKE-JOCK
Paljudele meestele jääb selliste püksikute otstarve arusaamatuks, kuid anaalerootikast lugupidavate homode hulgas on need püksikud kujunenud lausa rõivastuse tähtsaimaks koostisosaks.

Alukad suure kirjaga CALVIN KLEIN peavad nähtavad olema vähemalt poole miili kauguselt.

Hind mängib pesu ostmisel palju suuremat rolli kui stiil. Erinevalt naistest ei pea mehed aluspesu peibutiseks, vaid rõivatükiks, millega end premeerida. Mehed valivad vastupidava ja tagasihoidlikku värvi aluspesu. Tavaliselt võib ära arvata, millist aluspesu üks või teine mees kannab. Näiteks tüsedusele kalduvad mehed kannavad Y-kujulise esiosaga püksikuid, mis ei ole eriti stiilsed. Soliidsed ärimehed eelistavad tangasid, mis rõhutavad nende mehelikku figuuri. Ainult 10 protsenti meestest ostab oma aluspesu ise. 60 protsenti püksikutest ostavad naised (ema või abikaasa) ning naised hoolitsevad ka nende pesemise ja triikimise eest. Tegelikult on püksikute triikimine mõttetu ja praktilise meelega vallalised mehed seda ei teegi. Väga paljud mehed kannavad Y-kujulise esiosaga aluspükse, urineerivad üle püksikute serva, selle asemel, et kasutada neisse jäetud augukesi.
Püksikute hulk mehe pesukapis on seotud tema vanuse, sotsiaalse positsiooni, seksuaalse orientatsiooni, ametikohaga, haridustasemega ja isikliku edevusega.
USA turu-uurijad väidavad, et igal mehel on keskmiselt 10–12 paari püksikuid. Madala haridustasemega meestel aga veelgi vähem. Noortel ja edukatel ärihaidel on kapis rohkem kui poolsada paari püksikuid. Sellised eputised ei varjagi oma kirge aluspükste vastu. Nii mõnedki neist on tunnistanud, et peen pesu on nende nõrkus ja et nad ostavad pidevalt uusi püksikuid, proovides erinevaid stiile ja moesuundi.
Kõige seksikamat aluspesu kannavad biseksuaalsed mehed ja homod. Püksikutel on nende juures eriline roll. Homode erootilistes mängudes on aluspesul väga tähtis osa. Meeste püksikute revolutsiooni lipulaevaks on Levi’s. Nende erootilised reklaamid, kus esinevad seksikad ja musklilised mehed bokserites, tõestasid, et aluspesu ei pea olema igav ning mehed ei pea neis tobedad välja nägema.

Eriline alukatefänn on muidugi Justin Bieber, kellel lühkarid kohe mitte kuidagi ei seisa üleval. Kõige parema meelega käiks ta tänaval palja tilliga!

1950. aastatel spordiriietusena moodi tulnud ja ajapikku aluspesuks muutunud bokserid on konkurentsitult populaarseim meestepesu liik. Bokserid on ka kõige mängulisemad pesuesemed; kirju, piltide või taskutega püksikud annab märku kandja huumorimeelest. Siiski on bokseritel ka mitmeid miinuseid. Konservatiivsed mehed ei suuda enamasti harjuda bokseritele omase laheduse ja siidiselt jaheda paitusega nahal. Meeste arvates on boksereid võimalik kanda ainult väga laiade pükstega. Mitmed mehed, kes eelistavad boksereid, on pidanud tunnistama, et lahedate aluspükste kandmist on neile soovitanud nende partnerid. Abikaasade ja sõbrannade arvates muudavad bokserid mehe kuidagi eriliselt vastupandamatuks.
Viimastel aastatel on meestepesu loojad turule paisanud bokserite elastsest materjalist analoogi. Uued püksid toetavad keha paremini ja tänu nende elastsusele on neid võimalik kanda igasuguse pealisriidega; ka liibuvate teksade alla sobivad sellised püksikud suurepäraselt.
Nailonpesu võidukäigu ajal hoiatasid meedikud riski eest, mida nad mehe suguvõimele kujutavad. Isegi praegu arvavad paljud, et liiga kitsaste püksikute kandmine võib mõjuda halvasti mehe spermaproduktsioonile. Selline muretsemine on aga ehk liiast, sest vaevalt et leidub meest, kes tahakas androloogilt last saada. Samas väidetakse, et pesu kitsus ei mängi mingit rolli, sest eelkõige peavad püksikud toetama mehe suguti piirkonda. Võib-olla just see asjaolu innustas pesumoe loojaid hakkama tootma püksikuid, mis tõstab mehe suguelundid ülespoole ning laseb neil suurematena välja paista. Algselt meestepesuna loodud body, mis kahel viimasel aastakümnel on olnud ainult naiste lemmikpesuese, on nüüd taas leidnud koha meeste garderoobis. Sajandivahetusel meeste hulgas kasutusel olnud kinnise ja eestnööbitava body on välja vahetanud pitsiline, ilma rinnaosata pesuese. Meeste body turule ilmudes olid paljud firmad pessimistlikult häälestatud nende müügiedus, kuid nüüd on see üks meestepesu menuartiklitest.
Ja lõpetuseks olgu öeldud, et korrektne ja seksikas pesu on partneri suhtes vähemalt üheks lugupidamise märgiks.

©MAAJA