Kui hea seksija on atleetvõimleja?

1 minutit lugemist

USA antropoloog Alan Klein võttis kokku seitse aastat kestnud uurimistöö „Musklitest ja meestest” tulemused. Mõned väljavõtted.

* Kes oma muskleid maksimaalselt üles pumpab, kompenseerib sellega sageli oma alaväärsuskomplekse – ka seksuaalseid. Võimas muskulatuur annab oma sookaaslastest üleoleku tunde eriti siis, kui intelligents jätab soovida.

* Paljud atleetvõimlejad arvavad ekslikult, et vallutavad oma treenitud musklitega iga naise südame või saavutavad võimu naise üle ainult oma vägevate biitsepsitega. Küll aga meeldib treenitud keha homodele ja sellepärast muutub kulturism nende hulgas üha populaarsemaks.

* Võimsate musklite, potentsi ja suguti suuruse vahel ei ole mingit seost.

* Paljude atleetvõimlejate juures võib täheldada naistepõlgust, suhtlemisraskusi ja ebatervet mehelikkuse kultust.

Vale jutt, et kulturistid ei suuda voodis midagi pakkuda, sest kogu nende energia pidavat kuluma lihasmassi kasvatamisele. See on tobe eelarvamus, mida levitavad paksmaod ja muidu vedela olemisega mehed. Alles ajapikku on naised õppinud musklimehi hindama. Seda näitab ka hiljutine küsitlus. Tervelt 81% naistest peab musklis meest eriti erootiliseks. 65% arvates on seks treenitud mehega palju kirglikum ning kestab kauem. 32% tunnistas, et atleetvõimleja seemnepurse on palju tugevam. Selles pole ka midagi üllatavat, sest teadupäralt kasutavad kõik kulturistid toidukontsentraate, mis seeduvad kergesti, soodustavad lihasmassi kasvu ning suurendavad tublisti sperma hulka.