Meis kõigis uinub selgeltnägija

2 minutit lugemist

Teadlased kinnitavad, et peaaegu 80 protsendil inimestest on selgeltnägemisvõime. See on üks inimpsüühika eripärasid, mida on võimalik rohkem või vähem arendada, kuigi see inimeste ja jumalate sugulusele viitav „kolmas silm“ jääb enamikus meist asjatult tukkuma kogu eluks.

 Kuni 7-nda elukuuni on kõik selgeltnägijad
Psühholoogide kinnitusel tuleme kõik siia maailma selgeltnägijatena ja jääme nendeks 7-nda elukuuni – nii kaua kestab vastsündinu hinge eraldumine kosmilisest hingest. Sel perioodil on tema kaitsetu aura kõige vastuvõtlikum võõrastele sissetungidele, sest eristab inimese auras energeetilisi olendeid, keda ristiusk deemonitena käsitab. Paljud on olnud tunnistajaks, kuis imik mõne inimesega kokkupuutes hingetuseni karjub, lakates alles siis, kui too eemaldub. Või kui ema ta rinnale tõstab – selgeltnägemise „lülitavat välja“ ka emapiim.

Laps näeb haiguskoldeid
Järgmine selgeltnägemise periood kestab 7–9-nda eluaastani, kui lapse aura lõplikult välja kujuneb, olles selles eas nagu imav käsn. Alateadvus hakkab tunnetama energeetilisi kanaleid, mis teda maaja kosmosega ühendavad, ning ta on valmis oma selgeltnägemisvõime jälle „sisse lülitama“. Maailm on väikestest selgeltnägija test nii vähe kuulnud sellepärast, et vanemad sellele kiiresti piiri panevad. Ema jookseb ju otsekohe psühhiaatri juurde, kui laps näiteks osutab, et sellel onul on kõhus must muna või selle tädi pea sees ämblikuvõrk. Nii näeb laps võimalikke haiguskoldeid, aga vanemad peavad seda mõistagi hälbeks, psühhiaater ja energoterapeut määravad vastavad preparaadid või ravikuuri, ja „kolmas silm“ suletakse – enamasti igaveseks.

Üksi maailmaga silmitsi
Siis ilmutab selgeltnägemisvõime end teismeliseeas. Sel perioodil lakkab vanemate aura mõju lapse psüühikale ning jätab ta maailmaga üksi silmitsi. Mitte asjata pole just teismelistel suurim kalduvus suitsiidile. Vanemad peaksid teismelisse erilise tähelepanuga suhtuma, sest erinevalt 7-aastasest, kes oma filosoofilist suhtumist ümbritsevasse ei püüagi varjata, võib teismelise viia meeltesegaduseni avastus, et ta „pole niisugune nagu teised“. Siis tuleb kasuks selgeltnägemisvõime pärssimine -kuni küpsemate aegadeni. Küpsemaks ajaks peavad spetsialistid nn. Kristuse iga. 33-ndaks eluaastaks on inimene veel noor, aga juba vajalike elukogemusega ja ettekujutusega moraalist. On saavutatud emotsionaalne tasa­kaal, mis tähendab, et me pole enam nii kergesti mõjutatavad. Selles eas lakatakse näiteks joomast või suitsetamast, muudetakse elustiili, alustatakse tõsisemat tööd oma isiksuse kallal. See kõik soodustab tunnetuse teravnemist ja selgeltnägemisvõime aktiviseerumist.

Kristuse eas võib avaneda „kolmas silm“
Paljud, kes pole enese juures kunagi mingeid erilisi võimeid märganud, hakkavad korraga tunnetama teist reaalsust. Omakorda võib seda soodustada mingi suur vapustus. „Kuuldakse“ teiste mõtteid (hääl ütles, hääl käskis), tunnetatakse kätega inimkeha energeetikat, avastades haigeid kohti või haiguste põhjusi.
Niisuguste võimete praktilist kasutamist tuleb õppida professionaalsete energoterapeutide ja psühhiaatrite käe all. Kui olete enese juures täheldanud, et „pilt elama hakkas“, ärge siis kohe ekstrasensi või ravitseja kuulutust lehte pange, vältige igasugust isetegevust ja pöörduge spetsialisti poole. Kui teie „kolmanda silma“ avanemise põhjus pole mitte haiguslik anomaalia, vaid erakordne psüühiline andekus, küll sellele siis rakendust leiate, nii teie enese kui maailma kasuks.

MAAJA