Mäng rindadega

3 minutit lugemist

Seksuoloogid ja psühholoogid on hiljaaegu saanud naiserindade kohta teada palju uut ja üllatavat.

Euroopa teadlased on kindlaks teinud, et naiste rinnaümbermõõt on 20. sajandi viimase kümne aasta jooksul nelja sentimeetri võrra suurenenud. Veel aastaid tagasi oli suurus B (kuni 90 cm) enim müüdavad rinnahoidjad. 1998. aasta suvel müüdi kõige rohkem rinnahoidjaid suurusega C (alates 90 sentimeetrist). Rinnahoidjate tootjatele tähendavat see kasumi 16,7-protsendilist suurenemist.

Paljud mehed unistavad suurte rindadega naisest ja ka paljud naised sooviksid endale lopsakamat rinnapartiid. Seda ühitatud soovi täidab Ulmi naistearst professor Christian Lauritzen. Juba aastaid on ta aidanud naisi hormoonsüstidega ja saavutanud seda, et nende rinnad on 30% võrra suurenenud! Ka pole sellel protseduuril mingeid kõrvalmõjusid.
70% meestest sooviksid end rahuldada naise rindade vahel. Muidugi, esmalt peavad partneril olema piisavalt suured rinnad ja teiseks peab mehel olema ka midagi nende vahele panna. Meeste jaoks on selline orgasmini jõudmise viis superelamus, kuid paraku jääb see paljude meeste jaoks vaid unistuseks, sest ainult iga teine naine on nõus, et mees oma riista tema rindade vahele topib.
Seksuoloogid väidavad, et igal viiendal abielupaaril on seksimisel ebakõlasid, sest mees ei pööra armumängu ajal partneri rindadele piisavalt tähelepanu. Naiste soov on, et mehed silitaksid neid rohkem ja just nimelt rindu, kuna need on naise kõige erogeensemad kehaosad.
Kuulus sekspomm Dolly Parton (rinnaümbermõõt 110 cm!) kindlustas oma rinnapartii õnnetusjuhtumite vastu Lloyd’sis 1,5 miljoni euro eest. Rindade praegune suurusrekord kuuluvat aga seksmodellile „Chesty” Morganile. Tema rinnaümbermõõt on 184 cm ja üks tiss kaalub 42 naela! Sama kaaluga on ka ühe 30-aastase nais kumbki rind. Kirjanduses on mainitud veel ühte 14-aastast tüdrukut, kelle mõlemad rinnad kaaluvat 18 naela. Loomulikult on selline rinnapartii naisele suur koorem, põhjustades nii seljavalu kui ka muid vaevusi. Hiigeltisse püütakse operatsiooni abil väiksemaks lõigata. Esimene taoline operatsioon olevat tehtud juba 1731. aastal.

Kui naine libistab oma rindadega üle partneri keha, on see 60% meeste jaoks ülimalt erutav. Kuigi mehed armastavad üldiselt suuri rindu, ei heida nad vähimatki ette oma kallima rindadele – nad n-ö lepivad olukorraga. Michigani ülikool esitas 5000 mehele küsimuse selle kohta, kas nad on oma partneri rindadega rahul. Tervelt 75% küsitletutest vastas jaatavalt.
Erlangeni ülikooli psühholoogide andmetel on üheksale naisele kümnest rindade suurus tähtis või koguni väga tähtis nende eneseteadvuse seisukohalt. Kuigi paljud naisõiguslased väidavad vastupidist, peab tervelt 95% naistest oluliseks, et nende rinnad meeldiksid meestele.
Rindu ei ime mitte ainult beebid, vaid ka väga paljud täiskasvanud mehed. Mõned mehed on armumängu ajal siiski kammitsetud ja ei julge seda teha. Seksuoloogid aga soovitavad just nimelt rinnanibusid õrnalt suudelda ja isegi imeda, sest selline rindade hellitamine on naise jaoks ülimalt erutav. Ameerika abielupaarist seksuoloogid Masters ja Johnson leidsid, et enamikule naistest on ka beebi imetamine seksuaalselt erutav toiming, sageli nii erutav, et võib viia naise peaaegu orgasmini. See on täiesti usutav, sest beebi puudutused ja imemisliigutused on ju eriti õrnad, järelikult ka väga erutavad.
Rinnad on oma suuruselt ja kujult väga erinevad, sama kehtib ka rinnanibude kohta. Eriti suured rinnanibud on neegritel ja indiaanlastel.
Pärast Jayne Mansfieldi ja Marilyn Monroed näis vahepeal, nagu oleksid rinnad filmiprodutsentide vaateväljast kadumas. Praegu aga täidavad lopsakad rinnapartiid taas kinoekraani: Kim Basinger, Sharon Stone, Glenn Close jt. Muide, rinnakal naisel on märksa suuremaid väljavaateid filmi jõuda. Ühes aastatetaguses intervjuus tunnistas Sophia Loren, et oma filmikarjääri eest võlgneb ta tänu oma kõrgele rinnapartiile.
Naiseilu asjatundjad teavad rääkida, et kui prantslannad on sarmikad, siis sakslannad on rinnakad. Kui sakslaste enda andmeid uskuda, siis elavad kõige suuremate tissidega sakslannad Münchenis. Sealsete näitsikute keskmine rinnaümbermõõt on 95,2 cm – suurim Saksamaal. Teisele kohale jäävat Stuttgart (93,2 cm) ja kolmandale Köln (92,8 cm).
Juba pikemat aega on meedikud kogu maailmas hoiatanud silikoonrindade eest. Nende ohust naise tervisele on palju räägitud ja seepärast me ei hakka siinkohal teada-tuntud seisukohti üle kordama. Nüüdseks on aga kasutusele võetud rindade suurendamise riskivaba alternatiivmoodus – suhkrurinnad. Spetsiaalsed padjakesed täidetakse silikooni asemel suhkruželeega, kusjuures suudetakse garanteerida, et selline täidis ei hakka välja imbuma (ja kui hakkabki, siis ei põhjusta see mingeid komplikatsioone).

MAAJA