Maailma lühimad abielud

1 minutit lugemist

Mis tähendab igavesti? Eestis lahutatakse peaaegu iga kolmas abielu, paljudele on juba neli aastat viimaseks piiriks. Siis tahetakse kas kellegi teisega abielluda või lihtsalt uuesti vaba olla. Hollywoodi staarid elavad aga teatavasti väga tormilist elu ja ka nende igavesed abielud kestavad sageli väga lühikest aega…

Elizabeth Taylor ja Richard Burton. Viimane oli alkohoolik juba siis kui nad esimest korda abiellusid.

6 tundi: Rudolph Valentino ja Jean Acker, 1919. Juba pulmaööl karjus Jean: „Ma ei taha sellest itaalia pederastist enam midagi teada!“
8 päeva: Dennis Hopper ja Michelle Phillips, 1970. „Selle abielu esimesed seitse päeva olid tõepoolest head,“ meenutas Hopper, „aga kaheksas oli tõeline põrgu.“
50 päeva: Drew Barrymore ja Jeremy Thomas, 1994. Peigmees tegi pruudile abieluettepaneku ühel Hollywoodi bulvaril, viis tundi hiljem registreeris pastor abielu. 50 päeva pärast oli noorpaaril sellest lollist naljast kõrini.
5 kuud: Ashley Hamilton ja Shannen Doherty, 1993. „Me tegime seda selleks, et suhelda,“ ütles Doherty. „Kui ma veel kord abiellun, siis kogu eluks.“ Ära nüüd üle ka paku!
5 ja pool kuud: Charlie Sheen ja Donny Peele, 1995. Hollywoodi näitleja Sheen abiellus modelliga, kuid jätkas oma vanapoisi elu, sest kooselu on tema meelest nõme.
6 kuud: Christie Brinkley ja Ricky Taubman, 1994. Algus oli muinasjutuline: pulmad lumes. Lõpp tõeline õudus: naine pakkus mehele kaks miljonit dollarit, et ta uttu tõmbaks.
6 kuud: Melanie Griffith ja Don Johnson, 1975. Nad jooksid kodunt minema ja abiellusid salaja Las Vegases. Hiljem korraldasid nad skandaale ja tülitsesid, enamasti avalikes kohtades.
7 kuud: Janet Jackson ja James Debarge, 1984. Janet ei kahetsenud nii lühikest abielu. „Ma omandasin palju elukogemusi,“ ütles staar.
9 kuud: Marilyn Monroe ja Joe Dimaggio, 1954. Ja see polnud Monroe lühim abielu. Ajakirjanik Robert Slatzeriga oli ta abielus ainult kolm päeva. See miniabielu lihtsalt annulleeriti.
9 kuud: Elizabeth Taylor ja Richard Burtoni teine abielu 1975. „Meid viis kokku mingi kõrgem võim,“ meenutas Burton oma autobiograafias. Ka teist korda läksid nad lahku ilma kõrgema võimu abita.

Tunnuspildil: Jean Acker ja itaalia pederast Rudolph Valentino.

NB! Loe ka:
Ebavõrdse abielu karid
Abielu eksootilise välismaalasega