„Ma finantseerin oma õpinguid seksiga.”

3 minutit lugemist

Hobilõbunaine Kristina pajatab

Maaja: Kristina, me leidsime ajalehest sinu mobiilinumbriga kuulutuse, milles kutsud mehi kohvi jooma. Mida sa selle all tegelikult mõtled?
Kristina: See tähendab seda, et ma ei ole elukutseline prostituut, vaid teen seda tööd vabal ajal, et taskuraha teenida. Ja ma lähen voodisse ainult selliste meestega, kes mulle meeldivad.
Maaja: Aga kuidas sa oskad anda õiget hinnangut inimesele, keda näed esimest korda?
Ma saan telefonis väga ruttu aru, kellega mul tegemist on. See, kuidas inimene räägib ja kas tal on huumorimeelt, annab temast üsna hea pildi. Ma küsin ka helistajalt, mida talle voodis teha meeldib, kui vana ta on ja milline ta välja näeb.
Maaja: Ja mis siis saab?
Siis kohtume restoranis. Ma tahan, et asi näeks välja nagu päris kohtamine. See ei kõlba kuhugi, et raha välja, kähku voodisse, kähku riidesse ja head aega. Mõlemad osapooled peavad ennast hästi tundma. Mina ka. See filosoofia toimib hästi. Mul on juba mitu püsiklienti.
Maaja: Kui kaua sa hobilibuna töötanud oled?
Poolteist aastat.
Maaja: Miks sa hakkasid oma keha välja üürima? Võib arvata, et see ei ole naisele väga kerge otsus.
Ma õpin erakõrgkoolis ja see on kallis lõbu. Pealegi tahan hästi elada. Mul on korralik korter, ilus auto ja kõige moodsamad riided. Kust mujalt ma selle jaoks raha peaksin saama?
Maaja: Mida sa õpid?
Ma ei taha seda öelda, sest Eesti on väike ja ma ei taha, et kursusekaaslased minu tegevusalast teada saaksid. Aga niipalju võin paljastada, et see on üks prestiižikamatest erialadest.
Maaja: Missugused mehed need on, keda sa teenindad?
Väga erinevad. Noored ja vanad, abielumehed ja vallalised.
Maaja: Kas sulle satub tihti kliente, kellel on mingeid ebatavalisi soove?
Õieti mitte. Tegelikult tahavad kõik mehed ühte ja sama – naist, kes nende mured ära kuulaks ja voodis nende vajaduste eest korralikult hoolitseks.

Nikkuda mulle meeldib!

Maaja: Ja sellega saad sa hästi hakkama?
Saan küll. Esiteks olen ma hea kuulaja, teiseks olen oma loomult üsna tiirane.
Maaja: Kas sul pea vahel valutab ka?
Mitte kunagi.
Maaja: Palun kirjelda natuke „Maaja” lugejate jaoks, kuidas sa klientidega seksid.
Asi sõltub väga palju sellest, kus me seda teeme – kas mehe juures kodus, autos, hotellitoas või isegi looduses. Enamasti teen ma alguses striptiisi – riietun aeglaselt ja erutavalt mehe ees lahti. Siis võib klient mind katsuda ja teha, mis tahab. Tavaliselt erutan mehe ülekehamassaažiga üles. Või siis võtan lihtsalt suhu – see on meestele väga meele järgi. Aga ma võtan eelmänguks alati palju aega, sest ma tahan, nagu öeldud, ka ise asjast mõnu tunda.
Maaja: Ja see õnnestub sul alati?
Ei, mitte alati, kuid väga tihti. Umbes igal kolmandal või neljandal kohtumisel ei ole mul vaja orgasmi teeselda. Ma saan orgasmi ja mulle makstakse selle eest veel raha. Kas võib veel midagi paremat olla?
Maaja: Ega vist. Kui kaua sa seda tööd teha kavatsed?
Ma arvan, et niikaua kui koolist diplom käes. Siis tahaksin leida endale püsiva sõbra ja luua perekonna.
Maaja: Praegu sul siis püsipartnerit ei ole?
Ei, mul on olnud ainult juhusuhted. Ma ei ole suutnud leida ühtegi meest, kes minu elustiili aktsepteeriks. Pealegi ei ole ma seksuaalsuhetest väga huvitatud, sest seksi saan ma ju klientidelt. Tahaksin lihtsalt sõpra, kellega rääkida ja koos lõbusalt aega veeta.
Maaja: Nojah, tahaks näha seda meest, kes sellega nõus oleks. Aga igatahes palju edu.

MAAJA