Lõbunaine Luisa hoiatab: „Ettevaatust valesenjoriitade eest!”

3 minutit lugemist

Hispaania sadamalinnade prostituudid on sageli mehed
„Hei, senjoor, vaata korraks siia!” Daami karedavõitu hääl kõlab ahvatlevalt. Laternatulede valgel avab ta oma dekoltee ja paljastab rinnad. Mees heidab põgusa pilgu tissidele, kuid eemaldub siis kiirel sammul.
Tema selja taga kostab räme naer. Kaks teist iludust astuvad oma rindu paljastanud kolleegi kõrvale. Keskmist sõrme üles tõstes läkitavad nad äraütlejale järele rõvedaid soove. Kolm tänavatüdrukut kõkutavad naerda, käivad puusi hööritades edasi-tagasi, tõstavad koketeerivalt seelikuserva üles ja veiderdavad igal moel.

Teisel pool tänavat jälgib toimuvat „vana kala” Luisa (32) ja naeratab pisut piinatud ilmel.
„Mõned neist,” ütleb ta trio poole näidates, „on päris kenad, aga mõnikord käivad nad lihtsalt närvidele. Peab olema tähelepanelik, et mitte sisse kukkuda. Loomulikult vahivad mehed eelkõige tisse ja ilusaid jalgu. Paljud himust sõgedad ei oska märgata prostituudi suuri käsi ja tahumatuid näojooni paksu mingikorra all. Kes siinseid olusid ei tunne, langeb kergesti transvestiitide lõksu. Kui ta just puruloll ei ole, avastab ta mingil hetkel, et nägus Elvira on mees! Ma soovitaksin üleliia ettevõtlikke mehi hoiatada: ettevaatust valesenjoriitade ees!”
Tõepoolest, Barcelonas on transvestiitide osakaal tänavaprostituutide hulgas üllatavalt suur. Eelkõige aga Rambla tänava ääres, kus keeb elu nii öösel kui päeval. Siin on prostituudid oma tegevuspiirkonnad ära jaganud. Süsteem on tegelikult lihtne, naisprostituudid pakuvad ennast (sadama suunas vaadatuna) vasakul ja transsekusalid paremal. Seega tuleks seksiseikluste otsijatel pidada silmas tänavapoolt.
„Võõrastega võib siin juhtuda igasugu asju,” jutustab Luisa. „Võib-olla on hispaanlastel teatud kalduvused ekstreemsustele, igal juhul on sadomasohhistlik seks siin suure au sees. Peale selle on siin otsatu hulk homode ja lesbide baare ja kohvikuid. Erisoovide rahuldamisega ma ei tegele. Eelistan normaalset seksi. Minu juures on kõik ehtne. Püksikute all olen ma paljaks raseeritud. Nii võib igaüks kohe veenduda, et kaup on aus ja pettus on välistatud.”
Luisa puhkeb naerma, tõmbab ühe käega seeliku üles ja lükkab teisega püksikud alla. Tõepoolest, Luisa on naine, pealegi veel vituga naine!
„Kui ma tahaksin peenist oma jalgade vahele, siis peaks see kuuluma mitte mulle, vaid mõnele kutile,” naljatleb lõbunaine ja näitab kätega, kui suur see riist peaks olema. „pean lugu suurest vändast, lõppude lõpuks tahan ka minagi seksimisest lõbu tunda. Mulle meeldib kirglik ja tormiline seks. Kuid tööajal tahan ma, et kunde võimalikult kiiresti lõpetaks. Sellest sõltub ju minu sissetulek. Sellepärast armastan ma kiireid mehi!”
Ametlikult ei ole Barcelonas enam lõbumaju. Vähemalt mitte nii palju, kui omal ajal Barrio Chinos, endises lõbustuskvartalis, mille üheks alaliseks külaliseks oli ka kunstnik Picasso. Kuulu järgi olevat ta saanud lõbunaistelt inspiratsiooni oma abstraktsete piltide jaoks.
„Ja naised said inspiratsiooni kunstniku „pintslist”,” jätkab Louise muheledes. „On kuidas on, kuid ma loodan, et suudan veel aastaid meestele rõõmuhetki pakkudes pappi teenida.”

Mida Barcelonat külastav turist peaks teadma
Sadama lähedal asuv Barrio Chino oli varematel aegadel kuulus lõbustuskvartal. Tänapäeval peaksid turistid hämaraid tänavaid vältima, sest seal liigub kõikvõimalikke kahtlasi tüüpe. See linnaosa on kriminaalsete elementide ja narkoärikate meelispaik. Eriti ettevaatlik tuleks olla taskuvaraste suhtes nii Ramblal kui ka bussides ja metroos.

MAAJA