Mehed vihkavad fantaasiavaest seksi

1 minutit lugemist

On üldteada tõsiasi, et mehed ja naised elavad erinevatel planeetidel. Ka seks ei klapi nende vahel, sest mehed on oma seksuaaleluga märksa vähem rahul kui naised. Meesteajakiri „Men’s Health” küsitles 1250 inimest. Selgus, et 39% kõigist küsitletud meestest häiris kõige rohkem fantaasiavaene seks. Kuid ainult 28% naistest ei olnud rahul üksluise sugueluga. Naiste mõtted tiirlevad nagu tuntud anekdoodis pigem lae valgendamise kui seksi ümber. Tervelt 56% naistest ei olnud rahul sellega, et mees ei abista majapidamistöödes. Mehed vaatavad asjale teisiti. Ainult 22% küsitletud meestest ei võinud taluda, kui naine kogu aeg tolmulapi või harjaga ringi ei käi. Veel häiris naisi (45%), et mees ei süvene üldse sellese, mida naine räägib. Ainult 24% meestest ei olnud rahul sellega, et naine ei ole tähelepanelik vestluspartner. Palju rohkem käib närvidele (mehed 43%, naised 31%) see, kui partner ei oska rahaga umber käia. Ka teineteise kallal irisemises ei ole mehed ja naised ühel meelel. Üldiselt näägutavad mehed naiste kallal palju vähem (ligi 29%) kui naised meeste kallal (34%).

NB! Seoses üleüldise koroonapaanikaga võib ajakirja „Maaja” ostmisel probleeme tekkida, sest mõnes kaubandukeskuses on ka R-kioskid suletud. Küll on ajakiri aga müügil bensiinijaamades ja Prisma ja Selveri ajakirjandusletis.
Rimist pole mõtet „Maajat” otsida, sest see ülivaga kaubanduskett meie ajakirja müügile ei võta. Sellises olukorras on palju mõttekam ja mugavam ajakiri meie kodulehekülje kaudu tellida.