Jaapanlased ja seks

0 minutit lugemist

Jaapan on muutunud ilma seksita vallaliste ühiskonnaks. 39 protsenti naistest ja 62 protsenti meestest vanuses 25 kuni 35 eluaastat pole ikka veel seda õiget leidnud.

See omakorda on tekitanud jaapanlaste hulgas eriskummalise suhtumise seksi ja seksuaalsusesse. Võiks arvata, et püsisuhet mitteomavad inimesed otsivad üheöösuhet, kuid selleks on nad liiga kammitsetud. Pingete maandamiseks otsib jaapanlane fiktiivsed seksiobjekte kas manga-pornos või videomängudes, selle asemel, et kellegagi baaris flirtida.
Armuhotell (Love Hotel) ei ole seksirevolutsiooni tulemus, see on suure ühiskondliku probleemi sümptom.
Armuhotellid ei ole sageli mingid odavad asutused, kus seksinäljas mehed meelt lahutamas käivad. Pigem meenutavad need muinasjutulosse kui hotelle. Nende majade sisekujundus on samuti äärmiselt fantaasiaküllane. Mullivannid, ülisuurte ekraanidega televiisorid, Miki-hiire piltidega tapeedid – niisugustes kohtades käivad ennast välja elamas noored, kellel sageli lihtsalt ei ole oma pinda, kus kohtamas käia. Paljud noorpaarid on sunnitud elama vanemate juures, pealegi on Jaapani majades üsna õhukesed seinad.

Edasi loe aprilli „Maajast”. Ole terve ja hoia kõva!

MAAJA

0

Your Cart