Inglise koomik ja kirjanik Pat Condell paneb pagulased paika

9 minutit lugemist

(Tõlge YouTube’s olevast videoklipist)

Käesolev video on kõigile teile, kolmanda maailma kriminaalidele, kes te olete illegaalselt Euroopasse tunginud, valetades end olevat pagulased. Te võite seda videot vaadata oma nutitelefonidest, mis paistab teil kõigil olemas olevat.
See on lihtsalt teie teavitamaks, et kõik teaksid, te olete enamikus täies elujõus sõjaväeteenistuseks võimelised mehed, kellest tuhanded väidavad end olevat lapsed, kuna teil puudub vähimgi väärikus, au- või häbitunne. Me teame, et tegelikult te ei ole pagulased, vaid illegaalsed sissetungijad, oportunistid ja kiskjad ning teie tülgastav käitumine muudab olukorra palju hullemaks tõelistele pagulastele, kes ei ole tänu teile siia kaugeltki nii teretulnud. Me teame ka, et ameeriklased pääsesid hiljuti napilt, kui neil jätkus tervet mõistust valida president, kes teid ja teiesuguseid barbareid riiki ei lase. Kuid olles seda kõike öelnud, siis meie teile Euroopas mingeid probleeme ei põhjusta.
Vaadake, me oleme multikultuursed. Me kardame valjult hingata, kartes saada nimetatud rassistiks. Seega võite tulla siia, roojata meie väärtustele ning meie üle naerda ning me ei ütle sõnagi. Me oleme nii eneseteadlikult, dekadentselt progressiivsed, et oleme valmis teesklema, et kõik kultuurid on võrdsed, isegi tagurlikud ja tsiviliseerimatud nagu teie oma, mis ei vääri isegi samal planeedil eksisteerimist. Me häbeneme oma kultuuri, kuna see on piinlikult ülevam ja me arvame, et peaksime selle võrduse pärast paar pügalat allapoole tooma. Ja me loodame, et teie, primitiivsed koopainimesed, meid selles abistate, tuues endaga kaasa koledaimad aspektid oma inetust kultuurist, et meie teiega samale tasemele laskuksime. Me oleme sellel tasemel juba olnud. Umbes tuhat aastat tagasi. Näiteks, kui sa saabud Euroopasse, olles abielus lapsega, siis Taani ja Saksamaa on sellega päri. Saksamaal on üle tuhande moslemi mehe, kes on abielus lastega.
Hiljuti leidis Taani kohus, et moslemitest migrantidel, kes on abielus lastega, tuleks lubada abiellu jääda, et see ei rikuks – ära arvasite – nende inimõigusi. Termin, mis on nii mitu korda läbi rentslite lohistatud, kriminaalidest õnneotsijate poolt, et see on täiesti väärtusetu. Väärtusetu meie jaoks, aga mitte teie jaoks. Sest kui teie panete toime kuriteo, nagu me kõik teame, et te seda teete, siis võltstermin „inimõigused“ saab olema teie „pääsete maalt väljasaatmise eest“ kaart. Mitte ainult siis, kui te seksuaalselt ahistate või vägistate naise (ning me teame, et te seda teete), siis meie progressiivsed poliitikud teevad oma parima, et panna see naise süüks, nagu seda püüdis teha Kölni naissoost linnapea peale kurikuulsat uusaasta massiahistamist. Kui sa vägistad naissoost „avatud piiride“ aktivisti, siis tema kolleegid sunnivad teda vaikima, kartuses, et see loob inimestele väära kuvandi vägivaldsetest kolmanda maailma metslastest nagu teie. Ning kui te leiate end Austrias vägistamas kümneaastast poissi basseinis, siis rahunege, teie süüdimõistev otsus lükatakse edasikaebamisel ümber, kuna kohtunikud usuvad, et te ei pruukinud teada, et kümneaastane poiss ei soovi vägistatud saada.
Jah, meie kohtunikud Euroopas on väga progressiivsed. Teisisõnu, nad on teie poolel. Samuti teevad politsei ja meedia tõsist tööd, et varjata teie moraalitust rahva eest, kuni see lõpuks neid endid tabab, nagu seda juhtub nüüd sageli avatud Rootsis, Euroopa vägistamispealinnas. 2017. aasta alguses kanti ette, et ligi pooled Rootsi naistest kardavad üksinda pimedas välja minna… sest, noh me ei tohi tegelikult põhjust öelda, kuna see oleks rassistlik seadusetute inimkahjurite suunal, kes te ründate ja vägistate Rootsi naisi ja lapsi.
Rootsis on igaüks hirmul, kartes olla rassist, nii et te võite teha mis tahate. Võite grupiviisiliselt vägistada naist ratastoolis, nagu hiljuti juhtus, ning politsei laseb teid vabaks, kuna nad pole veendunud, et naine piisavalt vastu hakkas, olles halvatud šokist, hirmust ja kõigest muust. Ning kui kohalikud sellest ärrituvad, siis vasakpoolsed ja feministid organiseerivad demonstratsiooni rassisimi vastu. Teil pole võimalik kaotada. Kui te olete kuriteo pärast tagaotsitavad Rootsis, mida te kahtlemata saate olema, siis keegi ei suuda teie isikut kindlaks teha.
Politsei ei taha anda kurjategija kirjeldust, sest peaaegu alati leidub keegi, kes näeb välja nagu teie ning see maaliks pildi massiivsest kolmanda maailma immigratsioonist, mida Rootsi valitsus ei taha, et rahvas näeks, kuna isegi muidu rahulikud rootslased võiksid hakata taipama, kui täielikult on neid ja nende maad reedetud. Seetõttu on palju tõenäolisem, et Euroopa võimud karistavad nende endi kodanikke, kes avaldavad teie barbaarse käitumise pärast, selle asemel, et sellist käitumist ennast karistada. Te ei pea isegi selle pärast häbi tundma, sest te pole selleks võimelised. Mis iganes kõlvatusse te ka ei lange – masturbeerite naiste ja laste ees või roojate tänaval või ujulates (te olete tõesti stiilne punt), teid ei võeta kunagi vastutusele. Mingil põhjusel üritame alati leida endal süüd. Te võite isegi Saksamaa valitsuse kohtusse kaevata, kui ta teile piisavalt kiiresti kõike seda tasuta ei anna, mille pärast te siia tulite.
Me kõik teame, et te tõenäoliselt ei lähe tööle, sest te olete nii kuradi harimatud, et teid on võimatu tööle võtta. Kuid me tervitame seda erinevust Euroopas. Me tähistame mitmekesisust. Seega, kui olete tulemas siia Inglismaale, siis siin on üks käepärane vihje: võtke kaasa nii palju naisi kui saate. Nad kõik hakkavad saama abirahasid. Miks mitte saada kõike, mis on ebaõiglaselt sinu. Kuigi pean mainima, et kui te tulete siia Pakistanist, kuna olete kuulnud oma sugulastelt suurest valikust grupiviisilistest vägistatud Inglise lastest, peaksite teadma, et Inglise politsei on lõpuks sunnitud vastu nende endi tahet asjaga tegelema. Seega on võimalus, et teid arreteeritakse ning satute vanglasse. Aga ärge muretsege, seal leiate palju pervertidest mõttekaaslasi, teil saab olema tunne nagu oleksite taas Pakistanis, kuhu te kuulute. Igal juhul loodan, et see video on väikeseks abiks ja ehk jääb väike tuhm pirn teie kängu jäänud kasvajasse, mida te kutsute mõistuseks. Aitab teil mõista, et päikeseliste, multikultuursete naeratuste ja positiivsete trendisõnade nagu „tolerantsus“ ja „mitmekesisus“ taga olete te enamvähem sama teretulnud Euroopasse kui toksiliste meditsiinijäätmete laviin. Ning see on nii seetõttu, et te olete teinud kõik selleks, et mitte olla teretulnud. Teie kui inimeste, kui mõõt on see, et teile on ulatatud käsi sõpruses ning teie olete püüdnud seda maha raiuda. Kuldne võimalus, mida te ei vääri, on teile kandikul ette kantud, kuid kõik, millest te suudate mõelda, on purustada see kandik. Vabadus ja õitseng on teie võtta, kuid te olete liiga lollid ja lihtsalt tsiviliseerimata, et seda mõista ja hinnata. Selle asemel püüate domineerida ühiskonnas, mida te sooviksite hävitada. Te ei saa olema õnnelikud, enne kui me kõik elame samasuguses repressiivses tagurlikus kolmanda maailma pommiaugus, kus te ei jõudnud pääsemist oodata.
Kui rumalad te olete! Kõikidest teie sügavalt ebameeldivatest omadustest on teie ülbus kõige piinlikum. Te olete siin planeedil inimesed, kellel on kõige vähem põhjust ennast täis olla. Teil pole absoluutselt midagi, mille üle uhke olla. Teie tülgastav naistevihkajalik kultuur on solvanguks tsiviliseeritud inimestele ning häbiplekiks inimkonnale nagu te ise. Teie instinktid on labased, inetud ja hävituslikud. Te ei panusta midagi, sest teil pole midagi panustada. Kõik, mis teil anda on, on vägivald ja võltskaebused. Te olete igavesed agressorid, kes kuidagi suudavad teeselda igavesi ohvreid. See on vinge trikk!
Hea uudis meile ja halb uudis teile on see, et peagi on sellel lõpp, sest inimestel on sellest kõrini, neil on saanud teist küllalt. Teie suurim viga on pidada Euroopa lahkust nõrkuseks, kuna see on mulje, mis teile on jäetud praeguste voodimärgajate, petiste ja kelmide poolt, kes asju juhivad. Aga nad ei juhi enam asju pikalt, sest nii paljud Euroopa rahvad on teist surmani tüdinenud ning tahavad teist vabaneda. Inimesed, kes tervitavad immigratsiooni ning on õnnelikud, et elavad tõelises multikultuurses ühiskonnas, mis rajaneb vastastikkusel austusel, on mõistnud, teie siinviibimine teeb selle võimatuks ning seni, kuni te siin olete, on see võimatu. Miljonid inimesed Euroopas, kes kunagi olid tolerantsed ja tervitasid teie saabumist, ei soovi teid enam kuskile enda lähedusse, eriti enda laste lähedusse. On ikka maine teil. Kuid keegi ei saa väita, et teie ja teie räige vägistamiskultuur pole seda miljonikordselt välja teeninud.
Te olete kõik tuksi keeranud. Te olete asja korralikult tuksi keeranud. Te olete näidanud ennast tsiviliseeritud maailmale. Olete näidanud täpselt, kes ja mis te olete. Ning ma kardan, et nüüd peate meid vabandama, et me teid seetõttu jälestame. Mistõttu me ei lasku teie tasemele. Mõned laskuvad, sest tänu teile on paljud inimesed vihased ja üha rohkem on neid, kes on valmis tulema tänavale, et tegeleda teiesuguste vägivaldsete jätistega ainsas keeles, mida te mõistate. Kuid suurem osa meist kasutab demokraatiat (tsiviliseeritud kontseptsioon, mida teiesugused loomad ei mõista), et eemaldada reeturitest arad poliitikud, kes on lubanud teil mürgitada meie ühiskond poolsurnuks ning valida inimesed, kes muudaksid seadust, mis sarnaneks tervele mõistusele, et ei oleks enam võimalik aktivistidest kohtunikel kiskjalikul saasta lubada mitte mingil põhjusel Euroopa pinnal redutada. Ning siis te saate teada, kui teretulnud te olete, kui teid, tühiseid kriminaale kohe kiiresti tagasi saadetakse. Moraalsetesse fekaalidesse, kust te just välja roomasite, dokumentidega või ilma ning ei lubata enam eales Euroopasse tagasi. Ning pistke oma inimõigused…

Lugupidamisega…

Aprill, 2017

NB! Loe ka:
Ema Angela: „Tulge minu juurde kõik, kes te vaevatud ja koormatud olete, mina tahan teile hingamist saata.”