Erootilised unistused

3 minutit lugemist

Nii mõnigi inimene mõtleb seksile ka sellistes situatsioonides, kui tähelepanu peaks olema hoopiski mujale suunatud. Erootilised päevased unistused! Pole sellist meest või naist, kes poleks lasknud end taolistest unelmatest kaasa haarata. Kes harvemini, kes sagedamini. Sealjuures on täiesti ükskõik, kas seda tehakse töö juures, koosolekul, teatrietendust vaadates, loengut kuulates või oma partneri kaisus.

Igal inimesel on seksuaalfantaasiad, ebatavalised või koguni loomuvastased. Ent keegi ei tohiks nende pärast süümepiinu tunda. Seksuaalsed fantaasiad mõjuvad stimuleerivalt, pakuvad vaheldust ja aitavad paremini orgasmi saavutada. Üldreeglina ei tähenda unistamine seda, et tegemist oleks truudusemurdmisega oma mõtetes, sest neid unelmaid ei üritata ju teoks teha. Tõsi, see on teoreetiline oletus, sest kui seksuaalunistused kipuvad ülekaalus olema, nii et orgasmi saamine ilma kujutluspiltideta ei osutu enam üldse võimalikuks, hakkab inimene otsima võimalusi oma unistuste täide saatmiseks. Kujutagem ette, et mees sõidab Malediividele ja kohtab seal inimtühjal rannal kaht näitsikut, kes on pikema jututa nõus temaga vallatlema. Sellisel juhul unustab ta kõik muu maailmas ja andub hetkemeeleolule, elades välja selle, mis juba ammuilma on kinnistunud tema teadvuses! Kinnisidee võib leida ka väljundi prostituudi ostus üheks tunniks.

Rääkides seksuaalfantaasiatest, tuleb eristada öiseid ja päevaseid fantaasiaid. Esimesed on niivõrd tugevad, et võivad meid meie tahtest sõltumata viia orgasmini. Need öised fantaasiad võivad meid hämmastada, kuid ei tekita süütunnet. Nii mehed kui naised näevad unes homoseksuaalseid vahekordi, sadistlik-masohhistlikke stseene, vägistamist ja muud taolist. Sellised seksuaalsed unenäod annavad tunnistust soovidest, mida me isegi endale tunnistada ei julge.

Päevaste seksuaalfantaasiatega on teine lugu, sest neid me juhime ja suudame kontrollida. Me unistame konkreetsest inimesest, meenutame erootilisi elamusi, mida me oleme kogenud või mida me sooviksime läbi elada. Me laseme mõttes silmade eest mööda erutavaid stseene romaanist või pornofilmist ja seostame seda oma unelmate partneriga. Paljudele naistele on päevased seksuaalfantaasiad ainus võimalus põgeneda koduperenaise üksluisest maailmast. Seksuaalsed fantaasiad sarnanevad meie öiste unelmatega, kuid on selgepiirilisemad ja kujukamad. Me kujutleme teadlikult teatud pilte situatsioonidest ja partnerist, et ennast seksuaalselt erutada. Võrgutamise ja vägistamise motiiv kordub ühesuguse sagedusega nii meeste kui naiste fantaasiates. On ka selliseid naisi, kes jõuavad orgasmini ainuüksi oma seksuaalsete fantaasiate läbi. See võib juhtuda teistele märkamatult näiteks töökohas või autobussis. Siiski on tõenäolisem, et kas teadlikult või alateadlikult need naised aitavad reite kokkusurumise või vulvapiirkonna ärritamisega orgasmile kaasa.

Kõik need seksuaalsed lõbud, mis me oma ajus maha mängime, kuuluvad meile. Oma seksuaalsetest fantaasiatest pole vaja partnerile rääkida, sest igaühel on õigus oma mõtetele ja intiimsaladustele.

Kõige sagedasemad seksuaalfantaasiad

Naistel

* seks kuulsa mehega, näiteks mõne filmistaariga;

* seks mõne varasema partneriga;

* seks inimtühjas rannas;

* seks kahe mehega;

* kirglik suuseks.

Meestel

* erutav fellatio;

* seks kahe naisega;

* seks liftis;

* kui keegi seksimist pealt vaatab;

* seks vabas looduses.

* * *

Seksuoloogid teavad, et erootilised fantaasiad võimendavad libiidot ning on harmoonilise seksuaalelu lahutamatuks osaks. Muide, ainult harvadel juhtudel püüavad inimesed oma fantaasiaid teostada. Enamik leiab, et ainuüksi unistamine sellest, mida ei kavatseta realiseerida, on piisavalt erutav.

Millest mehed ja naise unistavad? Pingerida oleks järgmine:

  1. Vaadata, kuidas partner ennast ise rahuldab.
  2. Erutav seksimäng kolmekesi.
  3. Seks eksootilise partneriga.
  4. Anaalne vahekord.
  5. Sidumismäng nahka riietatud partneriga.
  6. Vahekord avalikus kohas.
  7. Seksimine töötava videokaamera ees.
  8. Koos sõpradega osaleda grupiseksis.
  9. Seksimine võhivõõra inimesega rongi kupees.

©Peter Hagen