Ennusta uut aastat värvidega!

5 minutit lugemist

Olgu skeptikute veenmiseks märgitud, et see, missuguse värvi valid, pole sugugi juhuslik.
Isegi teadlased nõustuvad tõsiasjaga, et meie alateadvus on mõneti targem kui mõistus. Kõiki juhuslikke sündmusi ja faktoreid oma elust me teadlikult ei talleta, intuitiivselt analüüsib aju aga kogu seda hiigelmaterjali ja vastandab mis tahes situatsioonis parajasti toimuvaga. Alateadvus talletab nagu kõige juhtunu vibratsiooni ja on meile võimeline ette ütlema, mis suunas või kui mõjukalt see vastavalt olukorrale liigub.

Värvidega ennustamine on üles ehitatud just sellele, ja me ei vali sugugi juhuslikult – selle määrab intuitsioon, alateadvus.
Kuidas ennustada? Võta mingid kujult või vormilt ühesugused esemed, mis on aga erineval värvi. Neid peab olema üheksa: seitse vikerkaarevärvi pluss must ja valge. Võid värvilistest paberitest välja lõigata lihtsalt ringid või ruudud ja need lauale laiali paisata, ilma neid pikemalt vaatlemata. Ennekõike olgu sul aga valmis mõeldud probleem või küsimus, millele vastust tahad saada – kas ei või jaa, kas läheb nii või naa: armastuses, ametis, tervise või perekonnaasjadega? Ja siis tõmba kähku välja oma värv ning loe, mida saatus sulle tõotab.
Punane soovitab visadust, aktiivsust tegutsemises, see on käsk Anna pihta! Julgelt edasi! Mida igatsed, läheb täide, pead aga jõuliselt tegutsema, kui vaja, riskile minema. Punane on Marsi värv, mis õhutab ka ohtlikele sammudele, tormamisele tagasi vaatamata. Igatahes seisab sul ees võitlus – võimalik, et agressiivse vaenlasega. Kui su küsimus nõuab otsest vastust – jah või ei, siis lubab punane: su soov täitub, aga selleni jõudmiseks pead olema valmis ka kaotusi kandma.
Oranž satub tõelisele õnneseenele. See on päikese värv, mis ennustab su elus selget ilma, annab lootust loova tegutsemislusti tõusuks, ühesõnaga – oled kõrgvormis. Võid teha panuse liidripositsioonile, olla otsustaja, kes väed liikuma paneb, su ees on lahti kõik võimalused. Aga oranžis peitub ka hoiatus: mineta auahnus, liigne eneseimetlemine, valitsemishimu ja kõrkus. Siis on fortuuna su soovides ja kavatsustes praegu täielikult sinu poolel, võid maitsta olemise rõõmu ja naudingut edukast tegutsemisest.
Kollane näitab, et praegu avaldab su saatusele otsustavat mõju Merkuur. Temast on palju kasu: sõlmid perspektiivseid tutvusi, suhtled paljude huvitavate inimestega, sinuni jõuab laviinina palju kasulikku infot. Olukorrad kujunevad nii, et sul on kerge langetada mõistlikke otsuseid, ka antakse sulle kasulikku nõu. Kollane tähendab mõnda eelolevat reisi, dünaamikat. Hoiatusena pea meeles, et takistuseks võivad sulle saada klatš, intriigid, vale, mistõttu ära jäta tähelepanuta võimalikke kadetsejaid ja sõpru, kelle üliagara abivalmiduse taga võib varjul olla omakasupüüdlikkus.
Roheline on rõõmustav valik sellele, kes antud hetkel tervise pärast muretseb. Kui sul on halb enesetunne või kahtlustad enesel mõnda haigust, siis ole mureta: kõik on korras! Kui ootad ja/ei vastust, siis võid kindel olla tingimusteta rohelisele. Roheline on kuu värv – märk sisemisest jõust, mis sind praegu üksnes arukatele tegudele suunab ja uusi perspektiive avab. Kui oled madalseisus, siis elad selle üle minimaalsete kaotustega. Ent karda omaenese laiskust, hajameelsust, hurraa-optimismi. Tee kellelegi mõni heategu selle eest, et sul hästi läheb!
Helesinine on täistabamus siis, kui sind huvitavad armastuse probleemid. Veenuse värv ennustab harmooniat suhetes armsa inimesega, lootuste täitumist, taasühinemist sellega, kellest uskusid juba end ilma jäänud olevat. Helesinine leevendab konfliktid sõprade ja lähikondlastega, osutab tõelise üksmeele leidmisele. Ka ametialastes probleemides lubab helesinine edu ja kordaminekuid. Kõike seda võid rikkuda vaid liigse egoismi, ahnuse ja kasusaamisega teiste arvel.
Sinine – kah rahustav tulemus. See Jupiteri-värv tõotab kriisisituatsiooni õiglast lahenemist, kõige mõistlikumat väljapääsu kui tahes sassis probleemidepuntrast. Igatahes saavutad sihi, mille oled enesele seadnud, kusjuures võid uskuda neid, kes sulle praegu nõu annavad. Vältima pead aga oma mina liigset allakriipsutamist – see võib positiivse lahenduseni jõudmise tunduvalt vaevarikkamaks teha.
Lilla näitab, et kõige otsustavamat mõju avaldab sulle praegu Saturn. Sul pole lootust alternatiivile, vastus su küsimusele või soovile on ühetähenduslik ei. Praegu pole asjade seis lihtsalt selline, et võiksid midagi positiivset loota, ja kui hakkad seda taotlema iga hinna eest, teed olukorra enesele veelgi raskemaks – mida rohkem sebid, seda halvem. Ainus, mis sind aitab, on tasakaalukus ja rahulik meel, et kergemini üle elada üksildus, lähedaste hingeline külmus, varandusekaotus. Pead lihtsalt konstateerima, et käes on su elu viletsam periood, ja sündmuste käiku mitte sekkuma. Ainult nii jõuad soojemasse lainesse minimaalsete kaotustega, ja tõota endale, et kogemustest mõndagi õpid. Lohuta end kõnekäänuga: kõige pimedam aeg on enne koitu!
Must on kategooriline ei, võta seda kui ranget keeldu mis tahes tegevuseks, otsustuseks, uuenduseks. Nagu lilla, nii manitseb ka must kannatlikkusele, stoilisele tardumusele, selle aja ootamisele, mil saatus sulle jälle oma armulikumat palet näitab. Must orienteerib sind paratamatusele, et kõik teed soovitud eesmärgile on praegu hermeetiliselt kinni, mis tahes kombinatsioonid on määratud nurjumisele. Selle värvi deviis on oota ja looda!
Valge alltekst on sama kategooriline kui mustal, ainult plussmärgiga. Sind näib tagant tõukavat mingi taevane võim ja vägi – kõik, mida soovid, saab tõeks, iga ettevõtmine õnnestub. Ametialaselt võidakse sind edutada, ilma et seda loogiliselt oodatagi olnuks, armastuses veab nagu muinasjutus – kui mitte selle partneriga, siis kerkib nagu maa alt uus, see õigemast õigem. Saatus laseks sulle nagu korraga sülle sadada kõik, isegi rohkem kui oleksid soovida osanud – täielik roheline tee. Ole siis väärikas seda vastu võtma ja nautima.

MAAJA