Eestis näib olevat alanud kampaania „Vorbime aafriklased eestlasteks”

2 minutit lugemist

Ameerikas ja Lääne-Euroopas alanud teatud elude lugemise üritus läks vist liiale, sest Eestis näib olevat alanud vasakliberaalne mustade ülistamise ja nende mahaistutamise kampaania, millele pani aluse president Kaljulaid, kui ta teatas, et eestlane olla võib igaüks.

Igatahes tegi „Maaleht” alguse ilusa muinaslooga, kuidas nigeerlased läksid (õigemini organiseeriti) talunikele appi maasikaid korjama. Propagandaüritus missugune – „head neegrid” versus „paha valitsus”. Ainult et mõjus šõuna.
Sotsiaalmeedias võib näha liberaalide püüdu propageerida tudengite integreerimist Eesti ühiskonda ja seda, kuidas nad meie ühiskonda rikastavat. Huvitav, keda püütakse veenda, et iseseisev, kuid pidevalt genotsiidiliselt sõdiv ja arengult muust maailmast maha jäänud Aafrika on tegelikult hea?
Vasakpoolsed ja liberaalid armastavad siinseid mustanahalisi nagunii, konservatiivid on massiimmigratsiooni vastu üldse, seega  on kampaania suunatud lihtsale eestlasele, kes võõrastab küll mooramaameest, kuid ei ole seepärast veel rassist – too mõjub lihtsalt ehmatavalt, sest on igati võõras. Mitte ainult välimuselt, vaid ka mentaliteedilt.
Asi aga pole nahavärvis – oma maa ja rahva saatuse pärast mures olevad eestlased on ka täiesti valgete ja kristliku kultuuritaustaga ukrainlaste ja venelaste vastu, kui neid liiga palju tuleb, nad meie ühiskonna omakeelseks muudavad ja eestlased oma kodumaal nurka tõrjuvad.
Kui keegi mustanahalistest tahab eestlastega sõbrustada, siis parim viis selleks on eesti keele oskus ja kogu eestluse kompromissitu austamine. Kahjuks selliseid neegreid Eestis eriti ei kohta – küll aga teame kriminaale Kevin Zibilamenet ja Edmond Otang Ebotit.
Taoliste neegrikampaaniatega saavutatakse ainult seda, et rassiküsimus, mis pole kunagi Eestis probleemiks olnud, aetakse kunstlikult teravaks, inimesi sunnitakse pooli valima ja barrikaadidele ronima ning ühiskond jagunebki kahte leeri – veel üks lõhestatus juures.
Võõraid sellisel moel armsaks ei tehta. Mitte ükski neeger ei saa eestlastele omaks, kui ta ratsutab siia „bläkklaivsmatteri” lohe seljas ja nõuab põlvitamist. Või õpetab eestlasi oma politseid vihkama, nagu keegi Jene Walker.
Vasakliberaale tegelikult see ei huvitagi, et siinsetesse neegritesse hästi suhtutaks, pigem vastupidi – neile on vaja rassismi olemasolu tõestamist, et siis pinged üles kruvida ja „rassistide” represseerimist nõuda.
Kui mustad soovivad üldse Eestis õppimise ajal ühiskonnas vastu võetud saada, siis tuleks neil küll hoiduda siinsetest marksistlikest pseudosõpradest, kes tuletavad neile meelde kolonialismi ja orjust, õpetavad, kuidas nõuda valgetelt põlvitamist – ühesõnaga, tirivad mustad neile võõras riigis kohe barrikaadidele.

Uued uudised, 10. juuli 2020

Tunnuspildil: Varuge kannatust, kohe-kohe tuleme Eestimaad üles ehitama.

NB! Loe ka: Soovituslik lugemisvara pagulaste tugiisikutele

0

Your Cart