Eesti naiste arvamused mehe riista suuruse kohta

4 minutit lugemist

* Asi pole alati suuruses, kui on suur, siis hea. Aga alati ei pea just megasuur olema, peaasi et oskad sellega midagi ette võtta. Aga mõni naine tahab suurt… eks ikke suurem ole parem.

* Mis neil meestel küll viga on, et nad suuruse pärast nii hullusti põevad? Normaalne suurus on normaalselt kõige parem. Olge rahul. Olen mõned korrad olnud poisiga, kellel oli tõeliselt suur. Ehmatama pani algul täitsa. See oli u. 18-20 cm. Võtsin kahe käega ümbert kinni siis jäi ka veel niisugune jupp üle nagu teistel meest tavaliselt. Sisse saamisega oli tegu, sest päris korralikult see kõvaks ei läinudki. Ei aidanud ka suuseks. Võib-olla oli probleem minus või selles, et poisil kindlasti naisi karjas ja huvi väike. Peale pikemat sahmimist sai kutt enne lõppu ikka täistugevuse kätte ja tekkis tõesti tunne, et pressib mu lõhki, enne kui mõistus kaob. Samas aga on olnud poisse kelle 11 cm toimib laitmatult ka peale kolmandat ringi nagu raudnael ja sisaldab mitu korda rohkem armunestet kui suur salaami. Suurel madjakal on muidugi psühholoogiline efekt suur. Aga enamasti on see ka kõik.
* Tegelikult on naised väga suurte riistadega lausa hädas.
* Tihti otsivad naised just väiksemat! Näiteks nagu mina. Minu mehel võiks väiksem olla.
* Suurus ei oma tähtsust, vaid kordade arv!
* Arvan, et tähtis polegi suurus, vaid see mida mees sellega teha oskab.
* Selge see, et suurus on teisejärguline, kõigepealt oskused ja osavus naisele mõnu teha. Sama lugu ka vastupidi. Ega meestelegi meeldi surnut keppida, tähtis on, kuidas naine oskab mehele mõnu teha.

* Minu mehe riist on 23 cm pikk, võiks väiksem olla, sest teatud poosides on valus.
* Need, kes väidavad, et tal on riist 20 cm pikk ja 16 cm ümbermõõt. Selline jämedus on juba päris kõvasti üle keskmise, väiksemal naisel on jupp tegemist, et seda endasse lubada. Suure riistaga ja ilma ajudeta mees on sama kui tugev ja loll. Pigem naisele nuhtlus. Suur riist tekitab rohkem riske, seega peab mees ennast paremini kontrollima! Neile, kes arvavad, et riist on elus kõige tähtsam, soovitaks teha test: pakkuda oma au välja erinevatele naistele. Eks siis ole näha, palju neid tormi jooksjaid on!
* Mis kasu on sellest suurest riistast kui väiksega teeb sama töö ära!
* Suurtel on ka see häda, et läheb kehvemini kõvaks. Verd kulub palju.
* Alla 13 cm ei ole minu meelest tavaseksist rääkimisel mõtet. Aga kõige tähtsam on ikka oskused. Kui mitte sentigi ei ole, siis võib ju ka, kõik sõltub isikust endast ja tema osavusest (tänapäeval neid abiriistapuid ja muid variante ju kamaluga). Nii see ka ei käi, et vaata mul 23 sentimeetrit, kas nüüd oled nõus? Kui on ainult „Türa ja tühi hing”, siis aia taha!
* Pikkus, pikkus, pikkus! Peenisel on ikkagi kaks mõõtu: pikkus ja jämedus. Jämedus on aga olulisem kui pikkus! Kui on pikk ja peenike, siis pole sellega midagi peale hakata. Väga hea on selline harju keskmise pikkusega ja korraliku jämedusega (5–6 cm) riist. Niipalju siis pikkusest… Ja ei ole nii, et kui sul on 15cm, siis jämedus ei ole kõikidel juhtudel sama. Võib olla väga peenike ja käia lups sisse lups välja ilma, et naine midagi tunneks.
* Kindel on see, kui mehe riist erutatuna kaob pihku ära, siis on ta ikka väike. Mehed, kõik sõltub ju naisest, kellega seksite. Need kõige suurema riistaga mehed polegi alati need kõige paremad.
* Olen nõus, et jämedus loeb rohkem ja erektsiooni tugevus. Mul oli paar pikka suhet (üks 1,5 aastat ja teine 1 aasta), kuid voodisse me ei jõudnud sellepärast, et polnud, mida pihku võtta. Ma pole voodis ülinõudlik, aga nii ükskõikne ma ka pole.
* See oleneb ka naisest individuaalselt, mõnele on nt. 20 cm normaalne või vähe, mõnele aga teeb juba haiget, nii et kõige parem on tõesti seda arvamust partneri enda käest küsida.
* Sama oluline on selle vaimsus, kes seal riista küljes. Millegipärast (oh imet küll) on naise rahuldamise oskus ja seksuaalne intelligentsus seotud mehe IQ-ga. Olen suure riistaga vehkijat näinud küll.
* Alla 15 cm oleks nagu kurb, aga üle 18 cm on juba liiga suur ja valus. Üle 20 cm riista eest vist pistaks jooksu!
* Jah, oskused loevad – suurus (jämedus) loeb – IQ loeb –- ikka paljud asjad loevad. Tegelikult jube kahju tõesti väikese riistvaraga meestest. Olgem ausad, see ON tragöödia mehe jaoks.
* Nii suur peab olema et oleks ikka midagi sisse panna.

MAAJA