Väike, aga tubli

4 minutit lugemist

Kui ameerika seksuoloog Desmond Morris märkis oma raamatus „Alasti ahv”, et mehed on suurte peenistega ahvid, oli enamik naistest temaga vaimustatult nõus. Tõepoolest, meie kaugel esivanemal gorillal pole millegagi hoobelda: 225 kilo kaaluval isasel (mis on ometi peaaegu kolme täiskasvanud mehe kaal) on erutusseisundis ette näidata vaid 4–5 cm pikkune riistapuu. Morrise väitel on inimese peenise mõõtmed, võrreldes teiste primaatidega, põhjendatud sellega, et seda ei tarvitata mitte ainult seemne külvamiseks, vaid ka mõlemale soole naudingu pakkumiseks. Muide, uuringud on tõestanud, et kui emaahvil on partnereid valida, laseb ta ligi selle isase, kel on kõige imposantsem peenis ja suurem vastupidavus.

Meie sajandi algusaastatest peale on valgetes kitlites inimesed rännanud mööda kõiki maailmanurki, mõõdulint taskus, et leida vastuseid arvututele küsimustele: Miks toodetakse kondoome kolmes suuruses? Kas vastavad tõele kuuldused Jamaika meeste fantastilisest seksuaalsusest? Kuidas on seksiga lood pügmeedel? jne.
Inimese seksuaalanatoomiaatlases, mis on kõikide meditsiinitudengite aabits, seisab kirjas: normaalse peenise pikkus lõdvalt on 8,5–10,5 cm (ümbermõõt 6–10 cm), seega ca 9,5 cm – sellega nõustuvad kõik eksperdid. Erektsioon pikendab peenist kuni 60%, seega on keskmisel mehel varuks 15 cm pikkune relv (13–17 cm, ümbermõõduga 8–12 cm). Statistika põhjal on täpselt 15-sentimeetrised peenised 24 protsendil meestest, ühel kahekümnendikul ei paisu nad rohkem kui 9-sentimeetriliseks ja ainult üks mees sajast võib hoobelda 23-sentimeetrilise erektsiooniga.
Pikkust mõõdetakse tavaliselt peenise pealtküljelt, häbemekingust kuni peani, erektsiooniseisundis samuti. Eristatakse kahte tüüpi erektsioone – horisontaalselt ettesirutuvat ja püstist. Tavaseisundis on esimene peenis väike, temas peaaegu puuduvad bioloogilised vedelikud. See on tingitud ülitundlikest närvi kudedest, neistsamadest, mis selle peenise külmas vees peaaegu nähtamatuks muudavad. Aga nimelt selle peenise erektsioon võib olla meeldivaks üllatuseks juba erilised lootused kaotanud naisele. Teist tüüpi peenis on „kiidukukk”, mille veresooned on alati osaliselt täidetud verega, tänu millele oma suurusega daamidele ikka silma jääb. Aga otsene kontakt temaga valmistab pettumuse, sest erektsioon suurendab teda vaid vaevumärgatavalt nii pikkuses kui jämeduses.

RAHVUSTE JA RASSIDE PEENISE ERIPÄRAST

Amerika seksuoloogid William Masters ja Virginia Johnson tulid järeldusele, et valge rassi meeste peenised on erektsiooniseisundis peaaegu ühesugused. Selle teesi illustreerimiseks kirjeldasid nad kahte meest. Esimese peenis oli tavaseisundis 9 cm pikk, kõvastunult 19 – seega 120% juurdekasvu. Teise tavaseisundis 15-sentimeetriline peenis „kasvas” vaid 2,5 cm, mis on ainult 17%.

Pole teist õieti ollagi, aga kehval ajal abiks ikka!

Prantsuse sõjaväearst, kes esineb varjunime all doktor Jacobus, on mõõtnud sadu nii meeste kui naiste suguelundeid Indo-Hiinast Aafrikani. 1935. aastal avaldas noku-uurija oma vaatluste tulemused raamatus. Tema väitel on loodus kõige armulikum olnud neegrite vastu (eriti Sudaanis). Neegri lõdva peenise keskmine pikkus on 12,5–15 cm, erigeerunult 19–21. Huvitav on ka dr Jacobuse järgmine tähelepanek:
„Isegi tugeva erektsiooni korral jääb neegri peenis poolpehmeks nagu eeslil. Kui seda peos pigistada, meenutab ta veega täidetud kummivoolikut.”
Mustanahalistest jäävad kaugele maha hindud – peenise pikkus vaid 10–11 cm, erutusseisundis kuni 12,5 cm. Mis puutub sellesse, et rahvasuu kõige rohkem ülistab itaallaste ja prantslaste „relvastust”, siis saaksid eurooplased ühtekokku maailma edetabelis hõbemedali; hiinlaste ees, kes oma 14,5sentimeetrise erektsiooniga edestavad Tõusva Päikese Maa poegi l,5 sentimeetriga pikkuses, jämeduses vaid vaevumärgatavalt.
Dr. Jacobuse kinnitusel vastab meeste peenise suurus samasse rassi kuuluvate naiste suguelunditele, eelkõige vagiina laiusele. „Ilmnes, et hindulannadele, kes on loodud suhtlema lühikeste ja peenikeste peenistega, on suguühe neegri või araablasega tõeliseks piinaks,” kirjutab dr. Jacobus.

HIIGLASED JA KÄÄBUSED

Nii dr. Jacobus kui Ameerika eksperdid on registreerinud 25–30-sentimeetrilisi peeniseid. Rekord kuulub kahele mehele, kelle varjunimed on Moby Dick ja Long Dong Sylver, kes demonstreerivad oma 44-sentimeetrilisi peeniseid, sidudes nad tavaseisundis isegi sõlme.

Noku – mehe igavene murelaps!

Loomulikult pole selles midagi iseäralikku, et mõned üksikud maakera kahest miljardist mehest just oma peenisega silma paistavad, veider on see, miks neist nõnda vaimustutakse. Sest enamikule neist „raskekaallastest” on suguühe peaaegu võimatu! Ja näiteks vägistajate peeniste uurimine on näidanud, et Guinnessi rekordite raamatusse poleks sealt midagi panna. Üks neist saadi nimelt tänu sellele lõpuks trellide taha, et tema käest pääsenud naised osutasid kõik tema mikropeenisele.
Sellepärast ei maksa ühel tavalisel mehel oma „liiga väikese” pärast paanikat teha, vaid uurida kõigepealt oma partnerilt, kas mõni sentimeeter siia- või sinnapoole on talle ikka kõige olulisemaks näitajaks. Ameeriklannade anonüümne küsitlus tõestas hiljuti järjekordselt, et ainult tühine protsent omistas tähelepanu peenise mõõtmetele. Sama tulemuse andis ka küsitlus ühes naistehaiglas: neljasajast naisest ei asetanud mitte ükski mehelike väärtuste edetabelis esikohale peenise suurust.
Muidugi kostab aeg-ajalt ka vastuhääli, põhimõttel: mida suurem, seda parem! Aga selle igavese teema kokkuvõtteks pidagu segadusse aetud mehed silmas: ära pööra tähelepanu seksuoloogide diskussioonidele, vaid mõtle sellele, et sinu nauding ei sõltu riista suurusest!

MAAJA