Seksinälg ruineeris noore naise tervise

6 minutit lugemist

Ma olen omadega läbi ega tea, mida edasi teha. Ma ei saa mitte millelegi muule mõelda kui ainult seksile. Olgu siis sisseoste tehes, toitu valmistades, juuksuri juures või isegi autos. Minu mõtted tiirlevad ainult ühe asja ümber. Kui ma näen tänaval mõnda meest, mõtlen kohe sellele, milline ta võiks alasti välja näha. Vahel hakkan himust värisema isegi siis, kui ajalehepoiss mind kõnetab. Ma olen nii paljude meestega seksinud, et ma ei oska neid enam kokku lugeda. Minu partnerite hulgas on olnud võhivõõraid ning ma pole halastanud isegi oma sõbrataride meestele. Kui ma vahel kõigele sellele mõtlen, hakkab mul endal halb…

Sealjuures olen ma väga range kasvatuse saanud. Seksiteemadel ei räägitud meie perekonnas kunagi. Ma ei näinud oma vanemaid kunagi alasti. Kõik inimese kehasse puutuv oli meie peres absoluutne tabu. Lapsena ei hellitatud mind kunagi, vanemate jaoks oli tähtis ainult minu õppeedukus.

Minu mees Marko oli võrdlemisi tundevaene ja kesiste võimetega sekspartner. Oma tulevast meest kohtasin siis, kui olin 20, kaks aastat hiljem me abiellusime. Ma ei olnud Markoga kunagi õnnetu, kuigi ta oli üsna ebaseksapiilne. Mees oli alailma komandeeringus ja ta oli kodus ainult nädalalõputi. Seks kulges meil aastaid ühe ja sellesama skeemi järgi. Ta heitis laupäeva õhtul minu kõrvale voodisse ning hakkas mind jalge vahelt katsuma. Mõtlesin: no nii, nüüd siis hakkab seks pihta!

Viie-kümne minuti pärast oli kõik möödas. Ma ei saanud temaga kunagi orgasmi, kuid see ei olnud minu jaoks ka tähtis.

Alles Taneliga seksides kogesin ma esimest korda võimast orgasmi, ohjeldamatut naudingut! Me tutvusime õllesummeril. Pärast korralikku kesvamärjukese maitsmist lasksin end Tanelil ära võrgutada. Me läksime eemale puude varju ja ta võttis mind püsti seistes. Oli see alles elamus! Pärast sõitsime Taneli poole koju. Me keppisime terve öö otsa ja kumbki ei jõudnud isu täis saada! Minus lahvatas senikogematu himusööst. Äkki ma mõistsin, kui vabastav võib seks olla. Ma heitsin kõrvale kõik mõtted moraalist ja truudusest ning andusin Tanelile. Tol ööl sain ma järgemööda mitu orgasmi.

Pärast seda ei saanud ma enam pidama. Minu romaan Taneliga kestis umbes kolm kuud. See polnud armastus, meid mõlemat huvitas ainult seks. Tema himukate käte vahel tundsin ohjeldamatuid kiresööste.

Sageli ootasin Tanelit tema töökoha lähedal tänaval ja nõudsin, et ta võtaks mind juba autos. Päev ilma orgasmita muutus mulle tõeliseks piinaks. Ainuüksi mõte sellest viis mu täielikku paanikasse.

Nädalalõputi, kui mu mees oli kodus ja ma ei saanud Taneli juurde minna, rahuldasin end ise, küll duši all, küll salaja voodis, kui Marko veel teleri ees istus.

Kuid juba esmaspäeva lõuna ajal sõitsin ma armukesega kohtama. Mingil hetkel viskas Tanelil üle, tal sai minu alalisest seksinäljast villand ning ta tegi meie suhtele kiire lõpu.

Pärast tutvuse ülesütlemist veetsin ma terve nädalavahetuse tema maja ees autos. Ma piirasin teda sõna otseses mõttes. Lõpuks hiilisin rõdu kaudu tema magamistuppa ning palusin pisarsilmil, et ta minuga seksiks. Tanel nakkas karjuma: „Tee vehkat, kuradi hull! Ma ei taha sellise maniakiga enam tegemist teha!“

Kuid ma alandasin ennast edasi ning püüdsin lausa vägisi tema püksilukku lahti teha. Marko tõukas mu poolpaljana koridori ning viskas ülejäänud rõivaesemed mulle järele. Sõimasin teda läbi ukse impotendiks ja pipardajaks, kuid see ei aidanud midagi. Kolm päeva lebasin voodis ning haudusin enesetapuplaane.

Pärast afääri Taneliga läksid asjad õige hulluks. Ma seksisin iga ettejuhtuva mehega, kelle ainult kätte sain. Ma sõitsin isegi teistesse linnadesse, et kõrtsides või tantsuõhtutel värsket keppijat leida. Oma mehele valetasin, et need sõidud on tööga seotud. Aidsi vastu kaitsesin end kondoomidega, kõik muu oli mulle ükskõik. Lasksin isegi oma hoiuarvele aadrit, et neid „komandeeringuid“ finantseerida. Mõnesse mehesse ma isegi armusin, kuid mitte kauaks. Niipea, kui nad hakkasid sonima abielust, kaotasin nende vastu igasuguse huvi. Minu seksinäljas sumbusid kõik muud tunded. Nii mõnigi mees tahtis minuga ainult paar päeva vallatleda ning ütles siis: „Üks lits kõlbab ainult voodisse, aga mitte südamesse.“

Ma sööstsin üha uutesse seiklustesse. Kuna mu tutvusringkond aina kasvas, hakkaksid paljud minu endised kallimad mulle töö juurde helistama ja telefoniseksi nõudma. Minu kolleegid ei saanud asjale pihta ega taibanud, mis tegelikult lahti oli. Aga et mulle nädala jooksul kümned mehed helistasid, pidi neile ometi imelikuna tunduma.

Mul ei jäänud muud üle, kui oma töökoht üles öelda, sest seda telefoni teel ahistamist polnud ma enam võimeline välja kannatama.

Terve nädala pidasin vapralt vastu, kuid siis tuli mulle jälle selline himu peale, et silme ees läks mustaks. Kui postiljon helistas, läksin sekspesus uksele ja armatsesin kirjakandjaga otse esikus. Lõhkusin ära dušivooliku, et leida ettekäänet torujüri kohalekutsumiseks. Olgu öeldud, et see väljakutse lõppes ohjeldamatu keppimisega.

Piinav seksinälg saatis mind kõikjal. Ma käisin kõikvõimalikes kohtades ainult ühe mõttega – kähku mõne mehega seksida, kusjuures mul oli täiesti ükskõik, kus see juhtus, kas liftis, pargis või pööningul. Hiljem aga mõtlesin õudusega sellele, millise mehe ma olin välja valinud.

Kuid minu seksinäljaga oli nii nagu alkohooliku puhulgi, kes kassiahastuses ärgates ütleb: „Mitte tilkagi enam!“ Kuid tunni aja pärast sirutab jälle käe pudeli järele. Täpselt samuti oli ka minuga. Varsti ei tee ma enam midagi muud, kui ainult kepin, kepin ja kepin…

Mingil ajahetkel võtsin ma käsile sõbrataride mehed. Ühte neist terroriseerin juba üle aasta: „Kui sa ei tule minu juurde, kui ma sind tahan, siis ütlen su naisele, kui vilets vend sa oled!“

Kuu aega tagasi juhtus see, mis oleks võinud varem või hiljem juhtuda.

Üks mu sõbranna helistas mu mehele, kes kuni viimase ajani ei teadnud minu kaksikelust mitte kui midagi. Tuli välja, et tema aus ja loll mees oli talle pihtinud seiklustest minuga. Marko tegi kohe avalduse abielu lahutamiseks.

Nüüd on kõik läbi. Mul on tunne, nagu oleksin ärganud pikaajalisest narkoosist. Tõdesin kibestunult, et minu alaline seksinälg oli mu elu ruineerinud, võtnud minult kõik sõbrad, töökoha, abikaasa ja eluõnne. Mind ei saa enam keegi aidata. Ma pole enam kunagi võimeline elama normaalset elu…