Seksikad saapad

3 minutit lugemist

„Maaja“ uuris, miks nii paljud mehed peavad pikki saapaid kandvaid naisi iseäranis seksikateks, ning miks naistele niisugused jalatsid meeldivad.

Paula nägi jube kihvt välja. „Kas sulle meeldivad mu uued saapad?” küsis ta. Muidugi meeldisid. Ja kuidas veel! Katsusin nende läikivat pealispinda, see oli soe ja pehme. Pruut pani silmad kinni ja palus, et ma teda edasi silitaksin. Seda polnud mulle vaja üteldagi, nagunii oleksid mu käed liikunud sinna, kuhu vaja. Katsusin ta häbet ja sain aru, et see on juba täitsa niiske. Paula nohises rahulolevalt ning teatas, et tahab ka mulle tasuda. Ilma pikema jututa haaras ta mu saua ning asus seda himukalt lakkuma. Milline üllatus. Olin juba piisavalt triksis-traksis. Veel mõned mõnusad keelelaksud ja ma tundsin, et ei suuda enam tagasi hoida. Aga just siis, kui ma valmistusin laengut välja tulistama, jättis Paula mu suurtüki rahule.

Ma polnud sellega sugugi rahul, aga tema ainult naeratas ja käskis mul pikali heita. Tegin, mis kästi. Ja mis nüüd järgnes, see oli ikka täitsa hullumaja! Paula ajas jalad harki ja sättis ennast mulle peale. Tundsin uute saabaste lõhna ja kuulsin nende kriuksumist. Paula vajutas ennast tasakesi allapoole, masseerides oma armupesaga mu järjest suuremaks paisuvat riista. Nüüd oli see lõpuni tal sees. Paula karjatas: „Oo! Sinu vänt on nii hea! Just see, mis vaja!”

Marko (32) räägib võlutult sellest ööst, mil Paula kehastus dominaks. Mis talle seejuures kõige rohkem meeldis, sellest räägib ta ise nii: „Tavaliselt olen ma õhtuti koju tulles üsna väsinud, kuna mul on väga pingeline ja vastutusrikas töö, pidevalt tuleb igasugu korraldusi jagada ja alluvaid kontrollida. Ja sellepärast annan ma voodis initsiatiivi hea meelega Paulale. Pika säärega saapad sobivad käskijannale suurepäraselt!”

26-aastane Riina räägib sellest, miks talle meeldib vahel kanda erilisi jalavarje: „Ma tunnen ennast nendega tohutult seksikalt. Kui mu mees õhtul koju tuleb ja mind lakksaabastega näeb, on ta kohe tahtmist täis. Siis võin ma olla kindel, et ta ei veeda õhtut teleka ees lösutades ja õlut rüübates, vaid võtab  mu ilma pikema jututa käsile. Kõigepealt pikk suudlus ja siis kannab ta mind käte vahel voodisse, et minu eest hoolitseda nagu kord ja kohus. Ja ma tean ka, kuidas temale rõõmu valmistada: eriti meeldib talle, kui ma saapad jalga panen ja temaga ratsutan. Ta leiab, et niiviisi näen ma palju enesekindlam ja seksikam välja. Kui ta vaid teaks, et tegelikult pean ma selle enesekindla mulje säilitamiseks ennast kõvasti kokku võtma, et mitte naudingust karjuda ja range näida. Aga mulle meeldib karmi naist mängida. Varem kuuletusin mina Sassile, nüüd käsutan mina teda. Näiteks ütlen ma talle keset eelmängu: „Tõuse püsti! Sa oled kasvatamatu!” Sassi vahva vänt on juba viimase piiri peal, ma tean, et Sass saab varsti orgasmi. Ta keerabki mulle selja ja ma näen, kuidas ta lihaseid väristades naudingu käes vappub. Kohe on käes ka minu kord tippu jõuda.”

Siiski pole palju selliseid mehi, kes suudavad ennast kirjeldatud mängule allutada. Efektseid saapaid kandev naine annab mõista, et dikteerivaks pooleks on tema. See võib olla mõne mehe jaoks küll väga erutav. Niihästi macho‘le, kellele lihtsalt meeldib jõuline stiil, kui ka vähese enesekindlusega mehele, kes hea meelega kuuletub käskijanna soovidele. Et leida lõpuks see tõeline unelmate naine.

Kas kingade suudlemine on perversne?

Mõnele mehele meeldib suudelda naisterahva kingi. Kas selles on midagi loomuvastast? Ei ole, kui see aitab eelmängu käigus luua erootilist meeleolu. Kui see aga hakkab mehele niivõrd meeldima, et ta ei suudagi enam teisiti orgasmi saada, siis on selge, et kingad on mehe jaoks muutunud fetišiks. Mõned seksuoloogid peavad fetišismi küll perverssuseks. Naise seisukohast ei kujuta kingi suudlev mees ju füüsilises mõttes mingit ohtu, kuid vaevalt, et naine seda ka väga naudiks.

©Peter Hagen