Rõõm alasti ringilippamisest

1 minutit lugemist

Tavaettekujutuses on ekshibitsionist (rahvasuus liputaja) mees, kes kusagil nurga taga või põõsaste varjus naisi varitseb, et siis ootamatult mantlihõlmad eest lahti lüüa ja oma sugutit mööduvatele naistele demonstreerida. Kuid on ka mehi, kes tunnevad kõige suuremat erutust ainult liputamisest. Muid seksuaalseid vajadusi neil ei ole.

Naiste ekshibitsionism avaldub oma sekundaarsete sugutunnuste eksponeerimises ja sellesse on läbi aegade millegipärast suhtutud väga tolerantselt. Vähe sellest, sügavalõikelist dekolteed, liibuvat miniseelikut või nappe bikiine peetakse isegi atraktiivseks ja ilusaks. Samal ajal ei pea keegi atraktiivseks liputaja peenist, isegi siis mitte, kui see on kauni kuju ja tähelepanuväärsete mõõtmetega.
On veel üks ekshibitsionismi vorm. See on alastikultuur (nudism), mis on eriti levinud Saksamaal. Alastikultuuri kaitseks on peetud otsatul hulgal diskussioone. Ja alati on neis kaitsekõnedes rõhutatud alastioleku normaalsust. Paraku hakkab nudistide rannas „normaalse alastuse” propageerijate kaksikmoraal meeste puhul vähem või rohkem kõvastunud sugutite näol reetlikult silma. Tegelikult minnakse randa ikka ennast näitama ja silmanurgast teisi piiluma. Seega võib alastikultuuri pidada ekshibitsionismi ja vuajerismi sümbioosiks. Ja veel üks tähelepanek: ka erutuse mahasurumine võib olla väga erutav…

Uuema aja liputajatest loe augusti „Maajas“!
Osta „Maaja”, toetad ehedat eestimaist seksi, toetad kodumaiseid liputajaid!

Ahaa, hakkasid koonerdama, jätsid augusti „Maaja” ostmata! Muide, toimetusel on alati väike varu värsketest numbritest (vähemalt kahe aasta jagu). Kui on huvi mingi konkreetse numbri vastu, siis saada emaille hagen@maaja.ee teade, lepime hinnas kokku, maksa ära ja soovitud ajakiri tuleb paaari päeva pärast kohale.

0

Your Cart