Rio de Janeiro piraajad

3 minutit lugemist

Seksiäri maailma kõige kaunimalt paikneva miljonilinnas Rio de Janieros kestab ööpäevaringselt. Brasiilia maailmakuulsa sümboli, Suhkrupea mäe jalamil keeb vilgas porduelu.

Päike, meri, liivarannad, sambarütmid ja seks. Rio de Janiero pakub seda kõike küllaga. Modelli figuuriga näitsikud võib leida nii rannast kui ka arvukatest kõrtsidest. Noored brasiillased nimetavad prostituute piraajadeks. Võrdlus on väga tabav. Kui piraaja on teravate hammastega rünnakuhimuline röövkala, siis rahaahne prosituut on sama agressiivne klientide püüdmisel.

Unelmate vaade Suhkrupea mäele…

Prostitutsiooni kõrghooaeg Rio de Janeiros kestab detsembrist märtsini. Armudaamide põhiline tegevuspiirkond on Rio Othon Palace hotelli lähedale jääv rannaosa. Pärast pikka (sageli ka seiklusrikast) ööd peesitavad maksujõulised turistid rannas ning seiravad silmanurgast armurõõme pakkuvaid näitsikuid. Eristamaks ennast kombekatest daamidest ei kanna suurem osa prostituute rinnahoidjat. Mõned üksikud räägivad ka pisut inglise või saksa keelt. Keelebarjäär pole siiski probleem, sest nii karastusjookide või päevavarjude müüja on väikese jootraha eest valmis aitama iludusega kontakti sõlmida. Esimene kohtumine hotellis maksab 50–100 dollarit. Naissaatja eest peab külastaja maksma hotelli retseptsioonis sageli veel 11 dollarit külalise numbrituppa kaasavõtmise maksu.
Luksuslikes viietärnihotellides jälgitakse kodukorda väga rangelt. Lõbunaistele on sellisesse hotelli sisenemine keelatud.
Pärast rannas tutvumist läheb „armunud paar” tavaliselt mõnda Avenida Atlantical asuvasse bistroosse, kus klient kostitab lõbunaist väikese dringiga. Avenida Atlantica tänav on piraajade üks tähtsamaid jahimaid. Arvukad vabaõhurestoranid pakuvad suurepäraseid võimalusi ohvrite väljavalimisel. Umbes 30 lõbunaist luurab sealkandis saaki otsides juba enne keskpäeva. Käeviipest piisab, et armudaam tuleks laua juurde. Ülejäänu on juba kokkuleppe küsimus. Paljud prostituudid kasutavad õhtutunde selleks, et ennast korralikult välja puhata, sest lustakas porduelu algab Rios alles kella 23 paiku.

…ja unelmate vaade Suhkrupea mäelt. (P. Hageni fotod.)

Arvukate baaride ees patseerivad lopsakate vormidega brasiillannad, kes ootavad meest, kes maksaks nende eest baari sissepääsemiseks 10 dollarit. Osa naisi aga teeb lihtsalt endale reklaami, et meeste tähelepanu endale tõmmata. Mõned baarid on turistide hulgas tuntud kui minetibaarid. Võib arvata, mida seal meestele pakutakse…
Kõige kuumem kohtumispaik on diskosaal „Help”. Pärast keskööd astub seal üles vähemalt 300 tüdrukut. Esindatud on kõik rassid ja nahavärvid. Ükski lõbunaine ei ole vanem kui 25-aastane. 100 dollari eest on nad nõus veetma kliendiga ülejäänud öö. Kella nelja paiku öösel langevad hinnad 70 dollarile. Päris tasuta ei saa midagi!
Kui mõni mees arvab, et võib kuuma tüdrukuga ka ilma maksmata lõbusalt aega veeta, siis ta eksib. Selline ettevõtmine lõpeb sellega, et ta ärkab muhuga otsa ees ja paljaksröövituna kusagil rentslis.
Eriti suur oht taskuvaraste ohvriks langeda on kuulsa sambakarnevali ajal. Pidustuste ajal Rio de Janeiro sõna otseses mõttes keeb üle. Poolpaljad sambatantsijad kipuvad vindiseid turiste kallistama. Turist on iluduste sellisest tähelepanust muidugi meelitatud, kuid rahakotti pole pärast enam mõtet otsida.
Üsna kalliks võib minna ka „Terma” (aurusaun) külastamine. Arvukad kümblusasutused on tegelikult maskeeritud lõbumajad. 40-minutiline sauna- ja seksiteenus maksab vähemalt 100 dollarit. Prostituudid kipuvad igasugu teenuseid kliendile kaela määrida, nii et lõpuks ta ei saa enam aru, mille eest ta maksma peab.

Üksik lõbutüdruk Copacabana rannas klienti ootamas.

Transvestiidid Brasiilias
Ettevaatust, mitte iga öö varjus väljailmuv iludus ei ole veel naine! Nii nagu Tais, on ka Brasiilias väga palju transvestiite. Välimuse poolest ei ole neid kuigi lihtne tõelistest naistest eristada. Kõrgetel kontsadel kõpsutavad nad mööda Avenida Atlanticat. Võrgutavalt näitavad nad meestele oma hormoonide abil kasvatatud rindu. Suuremal osal transvestiitidel on siiski taskuvarga kuulsus. Paljud transvestiidid on spetsialiseerunud turistide taskute tühjendamisele. Nad lasevad tiirasel tursitil oma rindu või tagumikku käperdada ja üritavad samal ajal kliendi taskust rahakotti näpata. Vahel astub veel teine transvestiit ligi ja siis õnnestub nende ettevõtmine kindlasti. Kaasosaline pistab käe mehe jalgade vahele, juhtides ohvri tähelepanu kõrvale. Osavate näppudega kolleeg püüab aga samal ajal ohvri rahakotti pihta panna…

MAAJA