Porduelu Saksamaal

3 minutit lugemist

Svetlana: „10 euro eest peame kõike kaasa tegema!”

Lõbumaja baaris on hämaravõitu. Punased lambid heidavad nõrka valgust. Teleriekraanil käib action: vormikas blondiin seksib mingi kutiga. Mehed baaris jõllitavad tiirasel ilmel filmi. „Sellist kiisukest tahaks kord ka ise proovida,” ütleb üks mees. Teised naeravad. Sutenöör läheneb ütlejale ja lausub: „Mul on teie jaoks prink noor blondiin, kompleksivaba tšehhitar. Ta teeb kõike kaasa, sest ta on lausa hull tõeliste meeste järele. 50 euro eest võite temaga kõike teha – ka suuseksi!”

Külastaja limpsab himuralt keelega üle huulte. „Kas tõesti kõike? Ka tagant?” küsib ta ja tõmbab püksitaskust välja rahakoti ja surub sutenöörile sajalise pihku. Inimkaubitseja viipab blondile iludusele. „Sa teenindad nüüd seda härrat. Näita talle kui hea sa oled!” ütleb ta lõbutüdrukule. Libu naerab, krabab kundel käega jalgevahelt ja sosistab: „Sul on kindlasti suur riist! Tule minu tuppa!”
Hakkaja tüdruku nimi on Svetlana ja ta on kõigest 19-aastane. Kuid nii tema naeratus kui ka julge pöördumine kunde poole on võlts. Svetlana ei müü vabatahtlikult oma noort keha meestele. Teda sunnivad selleks tšehhi sutenöörid ja nende saksa kolleegid.
Hiljem, kui Svetlana on kundega ühele poole saanud, reedab ta reporterile: „Pärastlõunal viivad tšehhi sutenöörid mind piirile. Teisel pool ootavad mind sakslased. Ma pean nende autosse istuma. Mina ja veel kolm teist tüdrukut. Seejärel müüakse meid Regens- burgis lõbutüdrukuteks.”
Sutenöörid panevad atraktiivsed neiud tööle kasarmute kõrval asuval Guerikestrassel asuvas bordellis või seksikõrtsis. Seal peavad tüdrukud ennast välja pakkuma. Sageli üüritakse neid meeste nn. erapidudele või kompleksivabadele abielupaaridele, kes püüavad oma rutiinsele suguelule uut impulssi saada. Selle äri pealt teenivad kõige rohkem sutenöörid. Tulu jagavad nad oma tšehhi kolleegidega. Lõbutüdrukud kui suurema töö tegijad saavad ainult 10 eurot. Mitte 10 eurot kundelt, vaid terve öö eest! Svetlana: „10 euro eest peame kõike kaasa tegema.
Tšehhitaridel tuleb kaasa teha ka kurikuulus „bussituur”. Svetlana jutustab: „Sutenöörid on ühe Volkswageni bussi ümber ehitanud. Sees on kaks aset. Selle autoga sõidavad nad kasarmu juurde, kus teenindatakse seksinäljaseid sõdureid. Neile tehakse kõva hinnaalandus, 10 euro eest saavad nad oma himu rahuldatud. Kuid igale sõdurile on ette nähtud ainult 10 minutit. Me peame vähemalt hommikul kella neljani töötama ning sageli teenindama 30 sõdurit järgemööda!”
Noorte naiste jaoks on see tõeline põrgu, sutenööridele aga hiigeläri, sest nad teenivad kahe tüdrukuga öö jooksul üle tuhande euro. Tüdrukud saavad oma näruse näljapajuki 10 eurot. Kes nuriseb, pekstakse armutult läbi. Kuidas võis juhtuda, et Svetlana sattus sutenööride orjusesse? Ta naeratab kibestunult: „See kõik käis nii kähku. Ühel diskol Pilsenis kõnetas mind üks tüüp. Ta oli pärit Saksamaalt. Ma armusin temasse. Seksisime. Ta ütles mulle: „Tule mõnikord nädalalõpuks minu juurde. Sõbrad tulevad sulle vastu! Teeme mõnusa olemise!” Kuid need sõbrad olid sutenöörid, kes sundisid mind hooratööle. Nad peksid ja vägistasid mind!”
Ilus Svetlana on üks paljudest tšehhitaridest, keda Regensburgis sunnitakse tegelema prostitutsiooniga. „Idast pärit libud on palju etemad kui sakslannad. Nad ei piparda ja teevad kõike kaasa, ka kondoomita seksi,” räägivad moraalitud kunded.

MAAJA