Pärast tüli voodisse

2 minutit lugemist

Mees ja naine peavad sõnasõda, magama aga heidavad koos, nagu igal õhtul. Kuidas siis antud olukorras reageerida mehe ettepanekule leppimise märgiks seksida?

 Tavaliselt on nii:
Teil oli konflikt, mis mõlemale poolele ebameeldiv või lausa solvav oli. Valasite teineteisele ilma pikemalt mõtlemata kaela igasuguseid ebameeldivaid sõnu. Skandaal lõppes tulutult, valmistades vaid kibedust ja pisaraid.
„Kas ma tõepoolest pärast seda annan talle andeks? Mida teha, kuidas edasi elada?” – need küsimused ning muud lohutud mõtted täidavad meeli. Te heidate voodisse, ise raevust ning solvumisest lämbumas. Ning äkki hakkab tema, nagu poleks mitte midagi juhtunud, teid hellitama. Millegipärast arvab ta, et sel moel saavad kõik probleemid lahendatud. Teie aga olete pinges, teie keha muutub jäigaks ja külmaks kui kivi. Pigem sooviksite ta maha lüüa, kui tema hellitustele vastata.
Mis edasi? 90%-lise tõenäosusega võib väita, et annate alla – pole ju mõtet uut konflikti alustada, konflikti, milles ei saa olema võitjaid. Te teate suurepäraselt, et kui anda oma raevule voli, siis vallandab see eelmisest veel hullema stseeni. Seetõttu käitute seksides üpris agressiivselt, teete ebaharilikke järske liigutusi, otsekui võitleksite liidripositsiooni eest. Sel moel tahate teda, kui mitte füüsiliselt hävitada, siis vähemalt täiesti välja kurnata. Sama ajal aga mõtleb teie „vaenlane”: ” Näe, missugune! Tuleb välja, et riid erutab teda vägevalt!”

Edasi loe septembri „Maajast”. Toeta raskel ajal ehedat eestimaist seksi! Nii viime Eesti Euroopa viie seksikaima riigi hulka!

Teadmiseks „Maaja“ tellijatele

Edaspidi soovitame ajakirja tellida ainult „Maaja“ kodulehe kaudu, sest me kavatseme lepingu Eesti Postiga 2020. aastal lõpetada. Oleme juba aastaid seda asutust priskelt nuumanud ja nüüd aitab. Eesti Postiga on kogu aeg arusaamatused ja jamad, oskavad ainult kojukande tasu tõsta. „Maaja“ kodulehe kaudu tellides jõuab värske ajakiri sinu postkasti juba n-ö eelmise kuu lõpus (näiteks: detsembri ajakirja saad juba novembri lõpus). Teiseks, kui magasid maha mõne sulle pakkuva numbri või ihnusest ei raatsinud osta, siis tea, et meil on varuks mitme aasta ajakirjad. Nii et soovi korral võid tellida näiteks kasvõi 2019. aasta juulikuu numbri (ühe ajakirja hinnaks tuleb sellisel juhul 5 eurot). Kui Sa aga mingil põhjusel ei jõudnud ajakirja tellida sulle soovitud kuuks, siis pole probleem. Võid „Maaja“ tellida ka näiteks nii: alates september 2020 ja saad kätte ka varasema numbri. Muidugi teeb see meile arvestuse keeruliseks, sest tellimused on kas 3, 6 või 12 kuu kaupa. Kui soovid varasemat ajakirja, siis oleks soovitav enne meiega internetis ühendust võtta. Seda ei ole vaja karta, et „Maajas“ midagi huvitavat lugeda ei ole. Võid ajakirja tellida ka näiteks nii: maksad detsembri keskel ja soovi korral saad ka siis detsembri ajakirja.

MAAJA