Pärast tüli voodisse

1 minutit lugemist

Mees ja naine peavad sõnasõda, magama aga heidavad koos, nagu igal õhtul. Kuidas siis antud olukorras reageerida mehe ettepanekule leppimise märgiks seksida?

 Tavaliselt on nii:
Teil oli konflikt, mis mõlemale poolele ebameeldiv või lausa solvav oli. Valasite teineteisele ilma pikemalt mõtlemata kaela igasuguseid ebameeldivaid sõnu. Skandaal lõppes tulutult, valmistades vaid kibedust ja pisaraid.
„Kas ma tõepoolest pärast seda annan talle andeks? Mida teha, kuidas edasi elada?” – need küsimused ning muud lohutud mõtted täidavad meeli. Te heidate voodisse, ise raevust ning solvumisest lämbumas. Ning äkki hakkab tema, nagu poleks mitte midagi juhtunud, teid hellitama. Millegipärast arvab ta, et sel moel saavad kõik probleemid lahendatud. Teie aga olete pinges, teie keha muutub jäigaks ja külmaks kui kivi. Pigem sooviksite ta maha lüüa, kui tema hellitustele vastata.
Mis edasi? 90%-lise tõenäosusega võib väita, et annate alla – pole ju mõtet uut konflikti alustada, konflikti, milles ei saa olema võitjaid. Te teate suurepäraselt, et kui anda oma raevule voli, siis vallandab see eelmisest veel hullema stseeni. Seetõttu käitute seksides üpris agressiivselt, teete ebaharilikke järske liigutusi, otsekui võitleksite liidripositsiooni eest. Sel moel tahate teda, kui mitte füüsiliselt hävitada, siis vähemalt täiesti välja kurnata. Sama ajal aga mõtleb teie „vaenlane”: ” Näe, missugune! Tuleb välja, et riid erutab teda vägevalt!”

Edasi loe septembri „Maajast”. Toeta raskel ajal ehedat eestimaist seksi! Nii viime Eesti Euroopa viie seksikaima riigi hulka!

MAAJA

0

Your Cart