Naiste rahulolematus oma rindadega

2 minutit lugemist

Väikeste rindadega naised soovivad tihtipeale, et neil oleksid suuremad rinnad. Suure büstiga naistel aga poleks midagi selle vastu, kui nende rinnad oleksid väiksemad. Miks nii? Mõlemas suuruses rindadel on rida plusse ja miinuseid.

Väikeste rindade plussid: mugav sportida ja kõhuli magamisel pole takistusi. Paljud valmisriided istuvad seljas paremini kui suurte rindade puhul.
Väikeste rindade miinuseks peetakse peamiselt seda, et aeg käitub nendega tihtipeale vastutustundetumalt. Seepärast kiirustavad ka iluoperatsioone tegema sagedamini väikeste rindade omanikud.

Suurte rindade plussiks loetakse pilgupüüdvust, ürgnaiselikkust ja muud taolist raskesti mõõdetavat. Praktikas aga paneb kõrge büst piirangud nii mõnelegi spordialale, kõhuli magamiseks on vaja käsi rindade alla panna ning kõhuli päevitaminegi pole teab kui mugav. Lisaks tuleb eraldi tegeleda seljalihaste tugevdamisega, kuna pidev lisaraskus kipub kehale pinget lisama.
Gravitatsioonist suured rinnad ei pääse: füüsiline raskus viitab pigem maa kui pilvede poole. Tõsi – aeg käitub suurte rindadega kokkuvõttes veidi armulikumalt kui väikestega. Või tuleks öelda, et muutumiste kontrast on väiksem?
Rõivamoe seisukohast on omad plussid tegelikult ka suurtel rindadel. Dekolteeritud rõivad istuvad kenamini, kui dekoltees midagi on. Ka ehteid tuleb tihtipeale valida selle jäigi, et need kandja üldise kehakujuga sobiks, see aga on meeldiv ainult sel juhul, kui õiget tüüpi ehted omanikule sümpaatsed on.
Kaaslaste peibutamise seisukohalt võiks aga iga mõistlik moor võtta suhtumise, et kui kellelegi rinnahoidja number liigselt korda läheb, ei lähe see persoon korda rindade omanikule. Mees, kes on suhtlemist väärt, vaatab suhtlemise ajal rindadest paarkümmend sentimeetrit kõrgemale –vestluskaaslase silmadesse.

Mida rinnad vajavad
Pärast 30.–35. eluaastat hakkavad koed iseenesest elastsust kaotama ja nahk muutub kuivemaks. Palju sõltub siis rindade välimus sellest, mil moel naine endaga tegeleb, kas ta on sünnitanud ja kui suur on rind. Mida suurem rind, seda rohkem hoolt vajab, sest gravitatsioon teeb samuti oma tööd. Kaunis rinnapartii vajab:
* korralikku toitu. Kasuta toiduvalmistamisel ohtralt värsket tilli ja seesamiseemneid: neis on suures koguses kaltsiumit, valke, rauda ja fosforit – kõik need ained tugevdavad rinnakudet. Rindade suurendamiseks soovitatakse õhtusöögiks kanaliha või kala ning juua vett sidrunimahlaga. Retsepti tõhusust saab seletada järgmiselt: valgud ja vitamiinid soodustavad kollageeni sünteesimist sidekoes, mis omakorda toniseerib rinnalihaseid.
* dieetide vältimist. Iga uue kilogrammiga suureneb rinna kaal 20 grammi võrra. Võttes juurde 5–7 kilogrammi, suurenevad ka rinnad vähemalt ühe suuruse võrra! Samas, kui võtate 10 kilogrammi alla, langeb iga rinna kaal 200 g võrra. Siit järeldus: dieetidega ja kaalulangetamisega tuleb ümber käia väga tähelepanelikult!
* lihastele toonust andvat trenni. Rinnalihaseid saab treenida kodus, näiteks kätekõverdusi tehes. Toetu põlvedele ja aseta käed maha, sõrmed suunatud ette. Kõverda käsi nii, et küünar-nukkides tekib täisnurk. Harjutust tehes jälgi, et keha oleks sirge ja kõht sisse tõmmatud. Tee nii palju kordusi kui jaksad, siis puhka veidi ja tee uus seeria.
* partneri hellitusi.

©MAAJA