Millised meeste alukad tagavad menu naiste juures?

1 minutit lugemist

Saksa meeste aluspesufirma „Nur der“ korraldatud uurimus näitas, milline aluspesu on naiste jaoks vastupandamatu ja millise puhul nad tahaksid mehe pikema jututa voodist välja ajada.

Niisiis, püksid maha ja naine ütleb, kas ta oleks nõus ka kaugemale minema. Kuldreegel on aga selline: olgu alukad millised tahes – need peavad laitmatult puhtad olema.
Tervelt 67 protsenti naistest ei taha seksida mehega, kelle alukatele on jäänud teatud jäljed tema tegevusest WC-s. Ainult kahele protsendile naistest on ükskõik, kui määrdunud mehe alukad on (ju on sellised naised ka ise räpased). Mis puutub aga alukate tegumoodi, siis on nii mehed kui naised ühel arvamusel, et liibuvad bokserid on seksikad. Ainult 8 protsenti naistest leidis, et bokserid võiksid mehe pesukapist puududa. Ülejäänud 92 protsendi naiste jaoks on aga bokserid esimesel kohal.

Kindel seksisurm on meestestringid. 60 protsenti naistest on valmis otsekohe voodist põgenema, kui stringid vaid mingil moel nähtavale ilmuvad. Teine jubedus on soojad, poolte reiteni ulatuvad aluspüksid, mida 1950. aastatel kandsid peamiselt USA koduperenaised või lihtsalt frigiidsed abielunaised. 72 protsenti naistest loobuks meeleldi seksist mehega, kes selliseid jubedusi kannab. Absoluutne seksisurm on pikad aluspüksid ehk pantaloonid. Eesti rõskes ja karmis talves võivad sellised pikad aluspüksid ju kenasti sooja anda, kuid naised on nõus pigem süütuna hauda minema või kogu ülejäänud elu kloostris veetma kui pantaloonide kandjaga seksima. Kolmandale kohale jäävad futbolkad, bokserite venepärane, lotendav ja absoluutselt aseksuaalne variant. Selliseid kirjusid futbolkasid kannavad pea eranditult vene mehed, aga ka dresseeritud koerad tsirkuses. Mis puutub aga stringe kandvatesse naistesse, siis kaob kannikate vahele kaduvat riideriba märgates ka paljudel meestel igasugune seksiisu. Aga pole hullu – stringikandjad mehed ja naised võivad ka lihtsalt sõpradeks jääda. Moeloojad näevad ränka vaeva, et luua uusi pesumudeleid, millega vastassugupoolele mõju avaldada. Kuid mood moeks. 80 protsenti naistest huvitab siiski kõige rohkem see, mis sealt alukatest ka leida on ehk otse välja öeldes riista suurus. Niisiis, mehed, moekad alukad jalga ja naistejahile!