Küpsed naised – miks nad nii ihaldatud on?

3 minutit lugemist

Tema tuline pilk tema sügavpruunidest silmadest, ja tervitamisel mahe ja sugereeriv „Halloo!“ Jah, selline naine viis mind pöördesse,“ jutustab Oliver (24) šarmantne service-tehnik Dortmundist. „Ma läksin tema juurde, et tema rikkis telerit parandada. Selleks kulus küll kõigest kümme minutit … Kuid ma jäin terveks ööks …

„Kas ma tohin teile midagi pakkuda?“ küsis klient pärast seda, kui olin oma tööga ühele poole saanud. Meenus stjuardessi-nali: „Coffee, tea or me?“ Ta naeratas. Tõenäoliselt oli küsimus esitatud tagamõttega, sest kui ma kogemata tema kätt puudutasin, ta isegi ei võpatanud ega tõmbunud minust eemale. Vastupidi, ta tuli mulle lähemale, pööras pea kergelt kõrvale ja sulges naeratades silmad. Ma võtsin seda kui küllakutset. Ja nii oli see ka ilmselt mõeldud. Me suudlesime alguses üsna põgusalt, siis üha meeletumalt – täis kirge. Sealjuures hakkasime teineteist lausa palavikuliselt embama. Lõpuks ei suutnud me enam oma ihasid talitseda. Me vabastasime ennast segavatest rõivastest ja istusime tugitooli.
See naine oli tuline kui vulkaan. Temast lausa õhkus erootikat. Ma surusin oma pea tema lopsakatele rindadele ja keppisin teda sellise hooga kui ei kunagi varem. Me olime nii erutatud, et oigasime võidu – valjusti ja ohjeldamatult.
Iga tõukega liikusime pidurdamatult orgasmi poole. Ja lõpuks oli minu partner nii kaugel. Tema keha haaras tohutu erutus, ta ajas veel kord ennast üles, siis karjatas naudingust. Nüüd ei suutnud ka mina enam ennast kauem kontrollida ja sain megaorgasmi. Kuid see oli alles algus. Me armatsesime kogu öö.
Järgmisel hommikul ärgates mõtlesin: „Poiss, millega sa küll hakkama said? See naine oleks võinud sulle emaks olla!“ Nüüd ma tean, tema nimi on Margit, ta on 42-aastane ja tõeline sekspomm. Mis tähtsus on sellisel juhul vanusevahel?“
Oliver ja Margit – kõigest üks paar paljudest Eestis. Uuring on näidanud, et üha rohkem noori mehi elavad koos küpsete naistega. Iga seitsmes isegi partneriga, kes on mehest vähemalt kümme aastat vanem.
Niisiis, vanemad naised on moes. Kuid mis teeb nad nii ihaldusväärseks?
„Maaja“: Tõsi, naistel saabub suguline küpsus varem kui meestel, kuid nende seksuaalne küpsus saabub palju hiljem. 35. ja 50. eluaasta vahel on nad kõige himuramad. Selles vanuses on nad seksuaalselt kogenud, teavad täpselt, mida nad tahavad ja mis neile meeldib. Ka ei armasta nad pidada pikki diskusioone teemal: kas minna mehega voodisse või mitte. Nad teevad seda, mis neile lõbu pakub.
Seda seisukohta kinnitab Meelis (26): „Hiljuti seisin supermarketis külmleti ääres. Siis küsis keegi naine, kas ta saab mind aidata. Ta nägi vapustav välja. Ilus nägu, sale, naturaalblond – täpselt minu maitse. Kuid ta oli minust kindlasti vähemalt kümme aastat vanem. Ükskõik. Tal oli laitmatu figuur ja paras annus huumorimeelt. Üheskoos otsustasime kiiresti, mida osta ja sõitsime siis tema juurde koju, kus ta valmistas meile ülimaitsva lõunasöögi. Magustoiduks oli muidugi seks, nagu oleks see kõige iseenesestmõistetav asi siin maailmas.
Sa suur vene jumal, küll oli see tädi alles kuum! Sonja – selline oli mu unelmate naise nimi – oli vist küll elukutseline meestevõrgutaja. Ta asus kohe mu pükste kallale, sikutas mu kõva riista välja ja näitas, mida üks tõeline naine sellega teha oskab. Ta suudles ja lakkus seda andunult, kirega! Ta ei tundnud mingeid tabusid ega esitanud ühtegi lolli küsimust, nagu seda noored plikad teevad. Me ei tüdinenud ega väsinud teineteisest. Tol päeval proovisime ära vist oma paarkümmend poosi ja keppisime vähemalt neli korda. Ja ikka ei saanud küllalt! Ja nii on see alati kui me kohtume. Ma loodan, et see suhe kestab veel kaua aega. Veel parem kui kogu elu …“

MAAJA