Kallim vaid üheks ööks

4 minutit lugemist

Nad on noored, uudishimulikud ja äärmiselt seksikad. Üha enam mehi ja naisi läheb voodisse võõra partneriga. Täiesti teadlikult ning ainult üheks ööks – „seks ja tšau”. Nad otsivad kiireid seiklusi, uusi kogemusi, teravaid elamusi. Niinimetatud üheöösuhetes on nad ohjeldamatud ega kahetse midagi.

„Oi, kui hea, oi, kui hea! Sügavamale! Aah, mõnus! Oi, kui kõva sa oled! Tee veel, veel! Mmm – mul tuleb, tuleb!”

Kena blondiin lamab laial voodil külili, üks jalg kallima õlal. Neiu paneb silmad kinni ja oigab mõnust. Tema lopsakad rinnad liiguvad armurütmis.

Liigutused muutuvad aina kiiremaks ja ägedamaks, ekstaatilisemaks. Ja lõpuks ollaksegi sealmaal: blondiin vapub erutusest, karjatab ja saab orgasmi, mis ei näigi lõppevat. Nüüd võib ka noormees oma laadungi välja tulistada.

Mõlemad vajuvad madratsile ja naeratavad teineteisele õndsalt. Nende pilgud ütlevad, et see oli tore öö, äärmiselt harmooniline ja rahuldustpakkuv. Mingil hetkel aga tõuseb blondiin püsti, läheb korraks vannituppa ja paneb ennast riidesse. „Ma pean nüüd minema,” ütleb ta. „Mul on täna raske päev. Ma annan sulle oma telefoninumbri. Helista, kui tahad.” Samas on ta kindel, et ega see tüüp ikka ei helista küll.

Üheöösuhted on muutumas järjest populaarsemaks. Eelkõige noored inimesed on valmis täiesti spontaanseteks seiklusteks suvalise partneriga. Isegi oht saada aidsi ei hoia neid tagasi. Pealegi on ebameeldivate üllatuste vältimiseks olemas kondoomid.

„Mina ei lähe ilma kondoomipakita kunagi kellegagi kohtama,” ütleb seksikas sekretär Janika (24). „Mul on neid igaks juhuks mitmes kohas varuks – kodus, autos, töö juures. Ei või ju iial teada, millal neid vaja võib minna.”

Tark tüdruk. Sest mehed on küll alati seiklusteks valmis, kuid paraku on nad turvaseksi asjus sageli hooletud ja jätavad need asjad enamasti naiste hooleks.

Teet (24) räägib, et igaks juhuks tasub alati väike varu kondoome ligi võtta: „Ma nägin teda bussipeatuses seismas. Oli juba õhtu ja sadas vihma. Mõtlesin, et mis ta seal ikka seisab, võtan ta parem auto peale. Naine oli väga tänulik, et saab natuke maad edasi sõita. Vaatasin, et täitsa kihvt pruut – umbes 20aastane, väga kena kehaga. Meil jooksis jutt väga hästi, viskasime nalja ja puha. Tegin talle ettepaneku minu poole minna, kui tal on soov näiteks dušši võtta või nii… Läks muidugi nii, et ta jäi minu juurde terveks ööks.

Plika nimi oli Triin ja ta oli ikka täiesti ekstraklass. Ta tuli minuga koos duši alla ja hullas minuga, nii et vähe polnud. Kesköö paiku said meil kummid otsa, aga Triin tahtis ikka veel ja veel saada. Siis sõitsime ühte valveapteeki. See apteeker, kelle ma üles ajasin, oli küll sellise näoga, et oleks tahtnud mind maha lüüa, aga kummid saime ikka kätte.”

Üheöösuhteid on olnud 40 protsendil meestest. Ja aina sagedamini on algatajaks pooleks naised. Siret (23) leiab: „Need ajad on möödas, kus naine pidi ootama mingit unelmate printsi. Mina teen küll, mida ise tahan. Ja kui ma ikka seksi tahan, siis ma ei arva, et peaksin sellepärast kohe kellegagi koos elama. Nooruses peab ikka kogemusi omandama ja sarved maha jooksma.”

Seetõttu pole talle üldse tähtis, kas ajutine armuke vastab tema meheideaalile või mitte. „Ega kutt ei pruugigi mingi vaimuhiiglane olla, peaasi kui tal meestevärgid töötavad,” naerab ta. Säärast tüüpi ta hiljuti kohtaski. „Saime diskol kokku. See kutt oli voodis lihtsalt fantastiline. Sain oma seksinälja terveks nädalaks kustutatud.”

Miks on üheöösuhted järjest enam levinud?

„MAAJA“: Siin on mitu põhjust. Ühiskonnas on järjest rohkem vallalisi. Nende päralt on tervelt kolmandik majapidamisi. Inimesed kas veel ei soovi või enam ei soovi püsisuhet luua. Oma osa on ka üha kiiremas elutempos ja soovis leida uusi ja erutavaid elamusi.

Ehitusmees Kalle on täpselt niisugune mees: „Ma käin tihtipeale väljas naisi lantimas. Kord nädalas mul ikka näkkab. Mõni on küll olnud suhteliselt mõttetu seiklus, aga vahel olen trehvanud ka tõelisi kaunitare. Nagu näiteks üks kosmeetik: pikad blondid juuksed ja superhea figuur. Mis siis, et ta võis olla minust kümme aastat vanem. Aga voodis teadis ta täpselt, mida ta tahab ja mis ma tegema pean. Ta oskas jube hästi suhu võtta, selles mõttes tõeline ingel! Ja ta oli täiesti täitmatu, sai vist oma kümme orgasmi selle öö jooksul. Paraku – ta oli abielus…”

„Maaja“: Üheöösuhe on põhimõtteliselt spontaanne ja seda on raske ette planeerida. Kaks inimest saavad juhuslikult kokku, ajavad juttu, teevad mõne dringi ja mingil hetkel on nad valmis enamaks. Miks mitte proovida? Enamasti on tegu üksikute inimestega, kes püüavad nõnda stressi maandada ja lõõgastuda.

©Peter Hagen