Terve mõistuse hääl tuleb Poolast: „Kui teile Euroopas ei meeldi, kaduge Araabiasse!“

1 minutit lugemist

Poola rahvaesindaja Dominik Tarczyński pani oma otsekohesusega kogu globalistide, liberastide ja tolerastide seltskonna taaskord ahhetama ja ahhetama.

Poola eurosaadik Dominik Tarczyński on seekord ühinenud Euroopa burka-debatiga, öeldes, et burkad tuleks keelustada ühelt poolt turvakaalutlustel ja teiselt poolt selleks, et teha islamiradikaalidele selgeks, et nad ei saa Euroopas nõuda rohkem õigusi kui on eurooplastel Saudi Araabias.
Kommenteerides Breitbartile Briti eksvälisministri Boris Johnsoni skandaalset burkatreemalist avaldust (burkanaised on nagu postkastid ja pangaröövlid), andis Tarczyński hagu veelgi juurde, öeldes, et islami nägukatvad loorid „tuleks keelustada samal viisil nagu on keelatud kristlaste ristid Saudi Araabias.“
Ta väitis, et Lääne ja Islamimaailma vaheline suhe on praegu tasakaalust väljas, tuues näitena mošee, mida Saudi Araabia teokraatlik režiim soovib ehitada Poola pealinna Varssavisse.
„Me heameelega lubaksime, kui nemad nõustuvad sellega, et Poola ehitab katedraali Saudi Araabiasse,“ ütles ta.
„See on väga lihtne – me kas oleme võrdsed, oleme partnerid, oleme ühesugused inimesed või tunnevad nemad, et nad on paremad kui teised,“ sõnas Tarczyński.
Samuti ütles ta, et burkad – mida on kasutanud kattevarjuna enesetapu terroristid, lastepilastajad ja relvastatud röövlid üle maailma – tuleks turvakaalutlustel keelustada, nagu on seda tehtud juba mitmetes Euroopa riikides.
„Kui teile ei meeldi kristlik Euroopa, minge Saudi Araabiasse ja olge nendega, kes kohtlevad teid nii, nagu te ootate,“ ütles ta keerutamata.
„Me oleme inimestena võrdsed; teil ei ole mingit õigust oodata Euroopa kristlastelt rohkem, kui Euroopa kristlased võivad teilt oodata (islamimaailmas). Me oleme võrdsed, ja kui te pole Euroopas õnnelikud, minge Araabiamaadesse ja olge seal,“ põrutas Tarczyński.

August 2018

NB! Loe ka:
Ema Angela: „Tulge minu juurde kõik, kes te vaevatud ja koormatud olete, mina tahan teile hingamist saata.”