Kuidas külalisest vabaneda

2 minutit lugemist
  1. Iga kord, kui külalisele söödavat-joodavat pakud, vaata, et midagi pakutust ka külalise riietele satuks. Eelnevalt hoolitse selle eest, et toidud oleksid raskesti eemaldatavad. Nii vabaned sa külalisest pikaks-pikaks ajaks.
  2. Kui tüütu külaline ei taha tahkuda, siis pöörita silmi, karjata ja prantsata põrandale. Teeskle surnut. Lama umbes kümme minutit. Kui külaline selle aja jooksul lahkub, siis su plaan õnnestus. Kui ta apaatselt edasi istub, siis tõuse ja korda oma etteastet 20–30-minutilise intervalliga kuni külalise lahkumiseni.
  3. Paku oma külalisele vägijooke. Kui alkohol mõjuma hakkab ja külaline enam suurt millestki aru ei saa, siis teata talle, et ta on valesse kohta sattunud, ja viska välja.
  4. Kasuta sobivat hetke, lahku toast ning peida end voodi alla, külmkapi taha või puhvetisse ja ole vagusi. Peagi hakkab külalisel igav ja ta kobib su korterist minema.
  5. Ütle ajataju kaotanud külalisele, et sind peaksid õhtul külastama veel satanistid, skinheadid ja A-rühm. Tõenäoliselt lahkub ta pärast seda vabatahtlikult ja kiiresti ning sa ei pea teda välja viskama. Kui ükski eelmine variant muljet ei avalda, siis võid õnne proovida Kaitseliidu, K-komando või jäägritega.
  6. Ajal, mil külaline su toiduvarusid hävitab, määri ta müts, mantel ja kingad liimiga kokku, ning sa võid kindel olla, et tal ei teki enam kunagi kiusatust sind uuesti külastada.
  7. Sunni soovimatu külaline mõnda seebiooperit vaatama. Pärast seriaali vaatamist, mida vürtsitasid sinu asjatundlikud kommentaarid, tunneb ta tõenäoliselt iiveldust, saab krambid ja minestab. Vaja võib minna ka arstiabi. Ühes võid kindel olla – seda ta sulle ei andesta.
  8. Külalise minemapeletamiseks hakka diivanil karglema, tee grimasse, loobi külalist kartulikrõpsudega ja ürita mööda seina lakke ronida. Loodetavasti peab külaline sind imelikuks ja otsustab lahkuda.

NB! Purjus külalise puhul võib tekkida oht, et ta lahkumise asemel sinuga hoopis ühineb.

  1. Lepi naabriga kokku, et teatava märguande peale tuleb tasa ukse taha ja röögib: „Tulekahju! Päästku end, kes suudab!” Nüüd pruugib sul ebameeldivast külalisest vabanemiseks vaid naabrile märku anda, sest niipea, kui külaline hüüet kuuleb, põgeneb ta ummisjalu.

NB! Ära kasuta seda võimalust julgete ja õilsate inimeste puhul, kes hüüet kuuldes ei põgene, vaid hakkavad su riideid, mööblit ja kodumasinaid aknast välja loopima. Samas võib lohutuseks öelda, et julged ja õilsad inimesed sul tõenäoliselt külas ei käi.

  1. Hetkel, mil külalise tähelepanu on suunatud telerile või pornoajakirjale, hiili telefoni juurde ja helista politseisse. Ütle neile, et su korteris on ohtlik mõrtsukas või väljapressija, ja anna oma külalise kirjeldus. Loodetavasti lohistab politsei su käeraudades sipleva külalise minema juba mõni minut pärast helistamist.

MAAJA