Ihaldatud blondiinid

10 minutit lugemist

Juuste värv pole tähtis – nii arvavad paljud mehed. Sellegipoolest on eelistavad paljud blondiine. Jätame blondi-naljad kõrvale ja uurime, mis imevägi nendel heledatel juustel ikkagi on?

Kas blondiine on tõepoolest vähemaks jäänud?
Heledapäiste naiste fännid on mõnikord avaldanud kartust, et juuste värvitoonide segunemise tõttu jääb blonde üha vähemaks. Niisamuti, nagu vesivärve segades on tulemuseks järjest tumedamad toonid. Tegelikult pole sellel kartusel alust. Uuringud näitavad, et eestlaste hulgas on blondiinide arv püsinud suhteliselt stabiilsena. Loomulikult ei saa siinkohal rääkida mingist täpsest statistikast, pole ju kaasaegsete juuksevärvide puhul igakord võimalik vahet teha ehtsa ja värvitud blondiini vahel. Blondeerimisvahendid aga on omandamas üha suuremat populaarsust.

Kuidas ehtsat blondiini ära tunda?
Kas see naine on ikka tegelikult blond või on ta ennast teinud blondiks? Heledapäist tibi kohates on iga mees endalt niimoodi küsinud. Kõige selgema ja kindlama vastuse annavad häbemekarvad. Kuid ilmselt ei sobiks katkestada mesijuttu ja öelda, et ole hea, palun võta püksid maha. Sellega oleks kõik rikutud. Üks nõuanne siiski: kui juuksed peanaha lähedal on palju tumedamad, siis on selge, et siin on mängus keemia. Ka silmade värvi tasub tähele panna: pruunisilmseid blondiine esineb haruharva.
„Tule juba,” sosistas Evelin. Ta värises erutusest. Mu vars oli ennast püsti ajanud ja ootas nüüd kannatamatult. Saabus tõe hetk, nagu mõnikord öeldakse. Tõmbasin Evelini püksikud allapoole ja uurisin tema karvapuhmast – see oli blond! Nii et ikkagi ehtne blondiin! Niisiis olin arvanud õigesti. Asi on selles, et ainult ehtsad blondiinid on nii kuumad ja ägedad. Vaevalt olime minu poole jõudnud, kui ta nõudis, et ma ta ette võtaksin. Riided seljast võtnud, surus ta mu pea enda rindade vahele. „Aah, kui hea,” niutsus ta. „Anna mu tissidele musi ka!” Vaat see pani tal õieti vere käima ja muutis ta täiesti pidurdamatuks. Ta ajas jalad laiali ja tõmbas mind endale peale. Siis hoidis ta mul kahe käega ümbert kinni, mina aga libistasin ennast tasakesi sisse. Meie liigutused leidsid peagi õige takti. Armatsesime poole ööni,” jutustab Andrus (24).

Kas blondiinid on tõepoolest nii kuumad, nagu üldiselt arvatakse?
„Maaja”
„Andruse jutt on loomulikult subjektiivne, kui ta ütleb, et blondiinid on tema jaoks absoluutne tipp. Psühholoogias nimetatakse seda soovmõtlemiseks. Kui Andrus arvab, et kõik blondiinid on väga kuumad, siis erutavad nad teda justkui iseenesest. Partneri erutus kandub ka naisele üle ning tulemuseks on väga kirglik armumäng.”
See peaks ju küll tore olema. Jane ütleb, et tema on küll tüüpiline blondiin. Ta räägib oma seksuaalelust täiesti avameelselt: „Ma tean täpselt, mida ma voodis tahan. Ja ma ütlen oma soovid ka selgesti välja. Mul on selleks ka piisavalt võimalusi, sest blondiinil on austajaid piisavalt.”
Kas on see tõesti nii või tüdruk ajab niisama pada? Selle küsimuse peale plika ägestub, ilmselt ei meeldi talle, kui tema võimetes kaheldakse. „Ma võin sulle kõigest lähemalt rääkida, kui tahad,” ütleb ta ja jätkab. „Meie, blondiinid, teame väga hästi, et me oleme ilusad ja meile meeldib, kui meile tähelepanu pööratakse. Me teame, kuidas meestele mõjuda. Minu peigmehele Jürile piisab näiteks väikesest tantsushow‘st ja ta on juba täiesti tuuris. Loomulikult teen ma seda tantsu väga napis riietuses… Siis ühel hetkel ajan jalad laiali ja lasen ennast üleni imetleda. Jüri muidugi ei teagi kohe, mida vaadata: kas mu pikki juukseid, jalgu või jalgevahet. Aga ega tal imetlemiseks aega polegi, ta surub hoopis oma kannatamatu riista mulle tagant sisse. See leiab hoobilt õige koha ja see on jube mõnus. Ütlen seda ka Jürile ja ergutan teda, et ta paneks mind kiiremini ja kõvemini. Ma ei suuda ega tahagi oigeid tagasi hoida, sest ma tean, et see erutab mu kallimat ja ma tahan saada ägedat sõitu.”

Kuidas küll saada endale sellist supernaist?

Peamine on enesekindlus ja otsustavus. Blondiinidele meeldivad mehed, kes teavad, mida nad tahavad ja selle nimel ka tegutsevad. Kõhklejatel ja kahtlejatel pole nende juures erilist lootust. Kes jokutama jääb, on kaotanud, sest keegi krapsakam sell on juba ette jõudnud. Unistab ju peaaegu iga mees heledajuukselisest kaunitarist. Paraku on blondiinid vähemuses ja igale mehele neid lihtsalt ei jätku. Blondi-müüdi juured selles ilmselt peituvadki: kui miski on raskesti kättesaadav, teeb see asja palju põnevamaks ja ihaldusväärsemaks. Põhjamaades õnneks on blondiine omajagu, kuid mida lõuna poole, seda vähem neid on ja seda suurem blondiinide kultus seal valitseb. Ja seal pole enam eriti tähtis, kas tegu on ehtsa või võltsblondiga.

„Minu juuksed on tumeblondid ja ma olen nendega rahul. Mina ei hakka neid küll heledamaks toonima. Kui mõne mehe jaoks on juuste värv nii tähtis, siis mingu ja otsigu endale mõni teine tüdruk. Mina tahan, et mind võetaks sellisena, nagu ma olen,” ütleb Anne (30), kellel on praegu õnnelik suhe Jaaniga (30). „Temale mu juuksed meeldivad, aga ega siis see ei ole tähtis. Kõige tähtsam on kindlasti seks, mis meil klapib imehästi… Selles asjas on Jaan tõesti proff. Tema eelmänguoskus on võrratu. Ta surub sõrmed mulle ükshaaval tuppe ja siis olen ma nii erutatud viimaks juba täiesti kannatamatu. Lükkan tagumiku talle vastu ja juba annabki ta mulle vänta…”

Himurad blondiinid

„Seks on minu jaoks nagu õhk, mul on seda lihtsalt vaja,” ütleb tuhkblond Anna (22), müüjanna Tallinnast. „Ja kui mul oma kindlat kutti ei ole, siis üheks ööks leian ma diskolt mõne poldi ikka…”
Blond ja seksimaias on ka kosmeetikuna töötav Kersti (24) Pärnust, kellele meeldib suvel rannas mehi lantida. „Seks on maailma parim lõõgastus ja miks ma ei peaks siis juhust kasutama? Mehed on ju blondiinide järele lihtsalt hullud. Ma olen sportlik ja mul on ilus keha, pidevalt tehakse mulle ühemõttelisi ettepanekuid. Muidugi ei aja ma iga tüübi ees jalgu laiali. Aga kui keegi mulle meeldib ja minuga käituda oskab, siis pole mul midagi väikese vallatuse vastu. Nii juhtus ka mu treeneriga. Priit kutsus mind kaasa, et sõita linna serva ja teha seal väike jooks.
Mul polnud selle vastu midagi. Kujutasin juba ette, kuidas me seal mõnusalt aega sisustame. Peatusime ühel metsalagendikul. Otsustasin kohe tegutsema hakata. Kükitasin Priidu ette ja tõmbasin tal püksid maha. Ta oli rõõmsalt üllatunud, sellest andis märku ka tema riist, mis ennast uhkelt püsti ajas. Hõõrusin seda pisut sõrmede vahel ja võtsin siis huulte vahele. Lõpuks lasin käiku keele, mängisin temaga seni, kuni ta enam ei suutnud ennast tagasi hoida. Priit leidis, et ükski naine ei ole talle seda nii hästi teinud kui mina.
Selle asemel, et teha mõni tiir metsarajal, võttis Priit mind enda poole koju kaasa. Tee peal ostsime paki kondoome, sest ainus asi, mis meid huvitas, oli seks! Kohe, kui tuppa jõudsime, kiskusime endal riided seljast. Kõige meeldejäävam asi toimus aias. Ütlesin Priidule, et ta istuks täispuhutavale madratsile. Ise kükitasin siis tema kohale ja hakkasin tagumikku üles-alla õõtsutama…”
Need täitmatud blondiinid! Pole ime, et neil meeste juures nii sageli lööki on: küsitlused näitavad, et 74 protsenti meestest on nende järele maiad.

Meestele meeldivad blondiinid

„Niipea kui ma mõnda kihvti blondiini näen, tahaks talle kohe taha keerata,” tunnistab Oliver (28). „Asi pole ainult välimuses, mulle meeldib see, et need tüdrukud teavad täpselt, kuidas meestele mõju avaldada – nad on lihtsalt suurepärased asjatundjad. Nagu näiteks Kati, kes hakkas mulle ühel aiapeol külge lööma. Läksime heki taha, kus keegi meid ei näinud. Ta võttis miniseeliku seljast, püksikesed jalast ja heitis pikali, öeldes: „Tule ja kasta mind!” Ma sain aru küll, et ta ei pidanud silmas üksnes aiakastmisvoolikut, mis vedeles sealsamas maas. Aga ma võtsin siiski vooliku kätte ja juhtisin veejoa otse tema prinkide rindade poole. Ta ohkes mõnuledes ja ma nägin, kuidas ta rinnanibud läksid kõvaks. Siis tõmbas ta mind enda poole ja surus mu pea pehmete reite vahele. Tegin talle nii head keelekat nagu oskasin ja siit sai ta esimese orgasmi. Pärast läksime tema poole koju ja seal rautasin ma teda nagu kord ja kohus!”
Anu (26) räägib, et talle meeldib mõnikord koos sõber Ivariga korraldada tõeliselt käredaid pidusid. Inglinäoga sale blondiin jätkab: „Vahel kujuneb sellest ohjeldamatu grupikas. Viimane kord imes üks külaline mu rindu nii mõnusalt, et ma sain sellest tõesti orgasmi. Samal ajal hullas Ivar kõrval ühe teise blondiiniga. See erutas mind hullupööra.”
Armukadedust Anu niisugustel puhkudel ei tunne: „Ma ei põe üldse, sest ma tean, et Ivar on minust tõeliselt sisse võetud. Ja kui ma olengi parasjagu kellegi teisega, ega siis Ivar ju ka ilma ei jää.”
„Seal, kus liiguvad ringi asjalikud ja tegijad mehed, kohtab kindlasti ka kobedaid blondiine,” arvab Rait (28). „Näiteks mõnel kontserdil otse lava ees või autorallil raja ääres. Niisugustes kohtades olen ma nii mõnegi kuuma tibi rajalt maha võtnud. Margitiga kohtusin ma aga oma lemmikpaigas, ööklubis. Ta kandis nahkriideid ja istus baaripukil. Mõtlesin, et teeks talle ühe joogi välja, enne aga viskasin talle pilgu peale. Sain tema silmadest aru, et tal ei oleks midagi tutvuse vastu. Hoopis vastupidi: kui ta keelega kergelt üle huulte tõmbas, sain aru, et kõik on tipp-topp.
Poole tunni pärast maandusime juba minu pool. Margit rullis mu riistale kummi peale ja istus mulle sülle. Kohe läks lahti selliseks ratsutamiseks, et vähe polnud. Tema pikad valged juuksed lehvisid meeletus rütmis, kuni me mõlemad kauaoodatud tipphetkeni jõudsime.”
Väikelinnast pärit Ines (23) ütleb, et talle meeldivad mehed, kes millegi ees risti ette ei löö. „Kauri ja Rainiga veetsime Tallinnas unustamatu nädalavahetuse. Nad tutvustasid mulle pealinna ööelu, käisime mitmes klubis ja baaris. Nad olid nii armsad, et ma ei suutnud kummagi kasuks otsustada. Siis tegingi ettepaneku, et võiksime kolmekesi koos teha midagi põnevat. Mulle meeldib olla voodis kahe mehega. Kes teab, võib-olla ühest mehest mulle ei piisa. Nii tegimegi. Samal ajal, kui Kaur mind tagant võttis, tegin ma Rainile suuga meelehead. Nõnda kestis see hommikuni välja. Kulus terve hulk kondoome, enne kui me lõpuks üksteise kõrval magama jäime. Mõlemad kutid olid tõesti tasemel. Aga ilmas on teisigi vingeid mehepoega, nii et ma ei unista veel püsisuhtest.”

Kes meeldivad blondiinidele?
Nohikud ja eluvõõrad unistajad ei ole blondiinide hulgas eriti kõrges hinnas. Kõige rohkem on lootust kiiretel ja enesekindlatel tegutsejatel, sportlikel ja tugevatel meestel. Hästi lähevad peale ka temperamentsed mustaverd mehed.

© Peter Hagen