Vaktsineerima sundijad peaksid kandma vastutust

6 minutit lugemist

USA publitsist Scott Morefield on seisukohal, et need kes sunnivad teistele peale COVID-19 „vaktsiini”, tuleks „vaktsiinist” põhjustatud kahjude eest vastutusele võtta. Alljärgnevalt refereerime tema 2021. aasta oktoobris kirjutatud artiklit.

Kõikidele vaktsiinidele on omane teatav ohtlikkus. Seepärast tegutseb USA-s 1990. aastast saadik vaktsiinide kahjulikest mõjudest teatamise süsteem (VAERS), mille kaudu kogutakse infot tervisekahjustuste kohta, mille võib olla põhjustanud üks või teine vaktsiin. See on mõeldud hoiatussüsteemina, et arstid saaksid aegsasti infot selle kohta, et vaktsiin võib patsienti kahjustada.
Kui tervishoiutöötaja või vaktsiinitootja märkab vaktsiini kahjulikku kõrvatoimet, siis on ta kohustatud VAERS-le teatama. Muidugi ei saa igat VAERS-s registreeritud juhtumist pidada vaktsiini süüks, kuid enamik neist on täiesti reaalsed. VAERS-le valeinfo esitamine on kriminaalkorras karistatav. Selle eest võib isegi vangi minna.
Patsientidele, kes arvavad, et on vaktsiini tõttu tervisekahjustuse saanud, näeb üleriigiline vaktsiinikahjustuste kompenseerimise programm ette võimaluse hüvitust taotleda. Asjaolusid kontrollitakse ja kui taotlus osutub õigustatuks, maksab riik kannatanule kahjutasu. Vaktsiinitootjatele seadus siiski vastutust ette ei näe. See on mõistetav, sest vaktsiini ei tohi kasutama hakata enne kui riiklik kontrollorgan on selleks loa andnud. Kui riikliku ravimiloaga toote kõrvaltoimete eest vastutaks ikkagi tootja, siis ei riskiks praktiliselt keegi üldse ravimeid toota.
Kui „koroonavaktsiinid” turule tulid, vandusid poliitikud ja tervishoiuametnikud, et need on ohutud ja tõhusad. Praeguseks ei julge muidugi keegi enam seda väita. Siiski teevad koroonafanaatikud kõik, et teateid „vaktsiinide” põhjustatavast kohutavast kahjust diskrediteerida. Nende lemmikvõte on noppida VAERS-st välja ilmselgelt absurdseid nõudeid (näiteks 50-ndates aastates naine, kes hukkus liiklusõnnetuses, kuid oli hiljuti saanud Moderna „koroonavaktsiini”) ja väita demagoogiliselt, et kõik väiteid „koroonavaktsiinide” kahjulikest mõjudest on valed. Nad hauguvad kooris: „Väidetavad vaktsiinisurmad ei ole põhjustatud vaktsiinist. Õige on öelda, et inimene, kes oli vaktsineeritud, suri mingil põhjusel.”
Puhtformaalselt on see tõsi. Samas on aga koroonarealistid juba kaks ja pool aastat juhtinud tähelepanu sellele, et mitte kaugeltki iga kord, kui surija organismis on koroonaviirus, ei saa väita, et surm saabus koroonaviiruse tagajärjel.
On naeruväärne, et ametliku statistika järgi ei sure enam peaaegu keegi vähki ega infarkti, vaid muudkui ainult COVID-isse. Sellest koroonafanaatikud aru saada ei taha. Nad väidavad, et kõik koroonasurmad on vaieldamatud, aga kõik vaktsiinisurmad on kaheldavad.
Tõde on see, et mõned inimesed surevad COVID-i tõttu ja mõned inimesed surevad „vaktsiinide” tõttu. Samuti on ilmne, et koroonavaktsiinideks nimetatavate eksperimentaalsete ravimite kahjulikud kõrvalmõjud ületavad kaugelt kõikide tõeliste vaktsiinide omi. Igaüks meist on kuulnud inimestest, kelle väidetavalt ohutu mRNA-süst päevadeks või nädalateks jalust rabas. USA-s on ametlikult registreeritud üle 6000 „koroonavaktsiinidest” põhjustatud surma ning palju tõsiseid tervisekahjustusi nagu müokardiit ja Guillain-Barré sündroom (immuunsushäire, mis tekitab kiiret lihaste nõrgenemist). Kui palju võib olla juhtumeid, mis ei ole registrisse jõudnud?
Ükski ravi ei ole riskideta ja vaktsiinid samuti mitte. See on ka üks põhjus, miks riigid on läbi aegade vältinud vaktsineerimiskohustuse kehtestamist. Sundvaktsineerimist võiks veel kuidagimoodi mõista, kui tegemist oleks eriti ohtliku viirusega ja kui vaktsiinid oleksid enam-vähem ohutud. Kujutagem ette rõugete laadset haigust, kus suremus on 30–35%. Rõugete epideemia korral sooviksid kindlasti praktiliselt kõik inimesed vaktsineerimist. Arvatavasti kehtestataks sellise ohtliku epideemia korral sundvaktsineerimine ja seda tõelise seaduse kujul, mitte hämaste määrustena, millega poliitikud argpükslikult sunnivad eraettevõtjaid musta tööd enda eest tegema.
Koroonapandeemia puhul on see paraku teisiti. Võitlemaks viirusega, mille nakkavus ja tapvus on enam-vähem tavalise gripi tasemel, sunnitakse meile vaktsiini nime all peale mingit solki, mille kahjulike mõjude teated lähevad nädal-nädalalt õudsemaks ja see on kindlasti ainult jäämäe veepealne osa. Skandaalne on ka see, et „vaktsiini” mõju kestab kõigest 6 kuud. Vähe sellest, see mõju üksnes vähendab nakatumisriski, kuid ei hoia haigestumist ära. See on praeguseks juba selge. Niisugust ainet vaktsiiniks nimetada ei ole üldse teaduslikult korrektne ja sellepärast kirjutamegi selles artiklis sõna „koroonavaktsiin” jutumärkides. Võrdluseks: C-vitamiin vähendab grippi haigestumise ohtu, kuid keegi ei nimeta C-vitamiini gripivaktsiiniks, sest vaktsiin peab nakatumise ära hoidma. Mitte ükski koroonavaktsiiniks nimetatav süst ei hoia nakatumist ära. See on ilmne tõde, mida isegi ametlik meditsiinipropaganda parimagi tahtmise juures maha vaikida ei saa.
Arvestades „vaktsiinide” närust tõhusust ja suurt ohtlikkust, ei saa ükski südametunnistusega inimene nõuda teistelt selle ohtliku süsti tegemist, kui see annab piiratud kaitse parimal juhul pooleks aastaks. See on ilmne hullumeelsus, kuid kahjuks on see just see, mida pururikaste rahvusvaheliste ravimifirmade poolt kinnimakstud poliitikud meile peale suruvad, valetades samal ajal häbitult, et vaktsineerimine on vabatahtlik. Kui inimest ähvardatakse mitte ainult töökoha, äri ja reisimisvõimaluste kaotusega, vaid võetakse temalt üleüldse võimalus ühiskonnas normaalselt funktsioneerida, siis on see jõhker sundimine.
Kas töötaja peaks saama hüvitust pärast seda, kui tööandja on sundinud ta „vaktsineeruma” ja ta on selle tagajärjel kannatanud? Kahtlemata peaks, ja võib-olla suudab see töötaja oma nõude isegi kohtumenetluses maksma panna. Aga see pole kaugeltki kõik, leiab Scott Morefield. Igas vähegi normaalses ühiskonnas peab inimene, kes põhjustab teisele inimesele surma või vigastuse, karistust kandma.
Morefield juhib tähelepanu sellele, et lisaks inimestele ebaefektiivse ja ohtliku „vaktsiini” pealesundimisele jätavad poliitikud ja juhtivad meditsiiniametnikud COVID-isse haigestunud ilma varasest ravist ning odavatest ja kergesti kättesaadavatest ravimitest.
„Kas ma tahan öelda, et teistele COVID-i vaktsiini pealesundijad peaksid minema vangi oma inimsusevastaste tegude eest, mille hulka kuulub COVID-i all kannatajate teadlik ja pahatahtlik ilmajätmine [—] ravist enne kui nad on [—] sisuliselt surma väravas?” küsib Scott Morefield ja vastab: „Kahtlemata ja ühemõtteliselt just seda ma öelda tahangi.”
Oluline on siin tähele panna ühte momenti. Paljude tervisehäirete jaoks on olemas eksperimentaalseid ravimeetodeid, mida ametlik meditsiin ei tunnusta. Ravitsejad-aferistid, kes esitavad valeväiteid, et alternatiivravi on tõhusam kui ametlik ravi, on kelmid ja kannavad seaduse järgi vastutust. Kui aga patsiendile esitatakse tõene info ja patsient kõiki asjaolusid teades annab informeeritud nõusoleku riskantseteks ravitoiminguteks või keeldub ametliku meditsiini pakutavast ravist, siis on see tema enda asi. Valik, millist ravitoimingut endaga teha lasta ja millist mitte, on iga inimese seaduslik õigus.
Niinimetatud koroonavaktsiinide puhul ei ole informeeritud nõusolekust juttugi. WHO ning tema survel tervishoiuametnikud ja arstid eri riikides valetavad patsientidele jõhkralt, nagu „vaktsiinid” oleksid COVID-i pandeemia tõkestamiseks vajalikud ja tõhusad. See on nii ebamoraalne kui ka ebaseaduslik ja süüdlased peavad kahjulike tagajärgede eest vastutama. Siin ei ole midagi vaielda.
Kahjuks ei ela me praegu vaimselt terves ega õiglases maailmas, nendib Scott Morefield lõpetuseks. Koletised, kes massiliselt inimeste elusid ja tervist hävitavad, ei kanna vähemalt seni oma kuritegude eest mitte mingit vastutust.

©Peter Hagen

NB! Loe ka
Isamaa tervist hoieldes, koroona vastu võideldes!
Vaktsiinidest ja kohustusliku vaktsineerimise orgiast
Kuidas vaktsiini abil eakatest kiiremini lahti saada
Koroonapandeemia – hukatus või hoopiski õnnistus?
Natside bioloogilised katsed inimestega

0

Your Cart