Oli aasta 2220…

3 minutit lugemist

See juhtus palju-palju aastaid tagasi, kui saksa teadlased leiutasid surematuse geeni. Arvestades kantsler Angela Merkeli erilisi teeneid Süüria, teiste Lähis-Ida ja Aafrika maade ees, otsustasid saksa teadlased kinkida esimesena surematuse just kantsler Merkelile…

Oli aasta 2045. Angela Merkel valiti ülekaalukalt 10-ndat korda kantsleriks. Bundestagi saadikud tõusid püsti ja korraldasid marulise ovatsiooni, kõlasid saksakeelsed Heil-hüüded ja araabiakeelsed „Allahu akhbar!“. Saadikud trampisid jalgu ja skandeerisid: „Flüchtlinge, Flüchtlinge, Welcome refugees!“ Võimas aplaus kestis 1 tund, 57 minutit ja 32 sekundit.
Igal nädalavahetusel saabus endiselt Müncheni pearaudteejaama 10 rongitäit pagulasi, keda saksa avatud ühiskonna esindajad tervitasid lillede, mineraalveepudelite ja endaküpsetatud kookide ja vaimustatud hüüetega „Flüchtlinge, Flüchtlinge, Welcome refugees!“…
2046. aastal avati Berliinis esimene 400-korruseline pagulastele mõeldud korterelamu „Refugee-1“, mille sümboolse lindi lõikas läbi kantsler Merkel isiklikult. Pidulikust sündmusest osavõtjad skandeerisid: „Flüchtlinge, Flüchtlinge, Welcome refugees! Allahu akhbar“ Kantsleri kõne lõpus kõlas võimas aplaus, mis kestis 1 tund, 57 minutit ja 32 sekundit. Saksa arhitektid ja ehitajad lubasid, et viie aasta jooksul valmib põgenike tarvis 20 000 sellist kõrghoonet…
Oli aasta 20100. Kõik maailma põgenikud olid juba Saksmaale saabunud, Müncheni pearaudteejaamas polnud enam kedagi tervitada. Ühtegi pagulasi täistuubitud rongi enam ei saabunud. Inimõiguslased muutusid väga kurvaks. Sellises olukorras pöördus kantsler Merkel saksa teadlaste poole üleskutsega saata footonrakett planeedile RFH-407812K, et sealt põgenikke Saksamaale tuua. Teadlased vastasid, et selline rakett on juba konstrueeritud ja oodatakse ainult kantsleri korraldust, et kosmoselaev teele saata. Pisarateni liigutatud kantsler Merkel ütles, et rakett asugu kohe teele, sest ei saa lubada, et sõjapõgenikud ja poliitiliselt tagakiusatud isikud planeedil RFH-407812K peaksid kannatama. Kõik nõupidamisest osavõtjad tõusid püsti ja skandeerisid: „Flüchtlinge, Flüchtlinge, Welcome refugees! Allahu akhbar!“ Võimas aplaus kestis 1 tund, 57 minutit ja 32 sekundit.
Aastal 2210 asus tohutu footonrakett „Refugee-2“ teele, saavutades lühikese aja jooksul 18-kordse valguse kiiruse.
Viie aasta pärast jõudis footonrakett planeedile RFH-407812K. Planeedi asukad olid kuidagi kidakeelsed ja isegi superrobottõlk Blajd-22 ei suutnud nende keelt tõlkida. Kuid see polnudki esialgu oluline, tähtis oli tuua esimesed 5000 pagulast võimalikult kiiresti Saksamaale, kus oleks saanud neile asüüli anda, sotsiaaltoetusi ja kortereid jagada.
Saabus aasta 2220. Angela Merkel valiti 50-ndat korda Saksa kantsleriks. Bundestagi 630 saadikust hääletas koguni 700 kantsler Merekeli kandidatuuri poolt. Saadikud tõusid püsti ja korraldasid marulise ovatsiooni, kõlasid araabiakeelsed – sekka ka mõned saksakeelsed – Heil-hüüded. Saadikud trampisid jalgu ja skandeerisid: „Flüchtlinge, Flüchtlinge, Welcome refugees! Allahu akhbar!“ Võimas aplaus kestis 1 tund, 57 minutit ja 32 sekundit.
Ja siis, 2220. aasta suvel jõudis kätte kauaoodatud hetk. Planeedilt RFH-407812K Footonrakett „Refugee-2“ maandus Wittenbergi kosmodroomile, kus Maale tagasipöördujaid ja esimesi Maa-väliseid pagulasi ootas tohutu rahvahulk. Väljaku ääres hiiglamasti otsas lehvis mõõtmetega 50×70 m islami roheline lipp, sellest 10 meetrit madalamal väike Saksa lipp.
Footonrakett maandus, mootorid lülitati välja, avanes raketi luuk. Esimesena väljus raketi komandör ja Maa-väliste pagulaste grupi esindaja. Nad sammusid õlg-õla kõrval mööda punast vaipa tribüünile, kus neid tervitas kantsler Angela Merkel, kes seejärel pidas sütitava tervituskõne.
Seejärel astus mikrofoni juurde Maa-väliste pagulaste esindaja ja ütles: „Tõ, bljad nemetskaja, što, po tšelovetšeski govorit ne umeješ, pišda jobanaja?“
Väljakule sugenes vaikus. Tõlkerobot hakkas surisema, kõik ootasid tõlget. Kantsler Merkel, kes ka ise kunagi koolis vene keelt õppinud, läks aga näost valgeks.
Ja keegi ei märganud, kes laskis vardast alla islami lipu…

0

Your Cart