MÜÜGITINGIMUSED

5 minutit lugemist

Alla 18 aastastel isikutel ei ole lubatud meie lehekülgedel viibida!

Kuidas tellida

Maaja veebipoest tellimine on lihtne ja turvaline, isegi registreerimine pole vajalik. Võite kindlad olla, et teile isikuandmeid ei jagata kellegiga.

Kuidas siis täpselt tellida? 

  • Kõigepealt vali sobiv toode ning vajuta “Lisa Korvi” nupule.
  • Seejärel avanev hüpikaken, kus saad suurendada või vähendada kogust, liikuda edasi Kassasse, või akent sulgedes edasi ostelda.
  • Kui oled valmis maksma vajuta ekraani ülemises paremas nurgas “Ostukorv” nupule, seejärel nupule nimega “Kassa,” mis toimetab sind kassasse.
  • Kassas täida kõik nõutavad lahtrid oma isikuandmetega ja maksa toote eest. Seejärel saadetakse automaatne kinnitus Teie e-mailile, ning meie juba hoolitseme ülejäänue eest!

 

 

Müügitingimused

Veebipoe //maaja.ee/pood/ (edaspidi Sexshop) omanik on OÜ Asporal (registrikood 10562779)

Müügilepingu kehtivus, kauba – ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Sexshopist kaupade ostmisel.

Sexshopi kõikide toodete hinnad on eurodes (€).

Sexshopis müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale on juurde lisatud kauba kättetoimetamise tasu, ning käibemaks (20%).

Teave kauba kohta on esitatud Sexshopis vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi .Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiva toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda pangalingikaudu või muu makselahenduse abil.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Sexshopi arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Kohaletoimetamine/tarnetingimused

Kaupu saadetakse järgmistesse riikidesse: Eesti ja ülejäänud Euroopa Liidu liikmesriigid.

Kauba saatmiskulud kannab kaupmees.

Eestisisesed saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 4-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumist.Väljaspool Eestis toimub kohaletoimetamine 6-12 kalendripäevajooksul.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 14 kalendripäeva jooksul.

 

 

Taganemisõigus

Pärast tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul [olenevalt toodetest ei pruugi ostjal taganemise õigust olla, vastavad tooted ja teenused tuleb sellisel juhul loetleda ning need peavad vastama võlaõigusseaduse § 53 lg-s 4 loetletud tingimustele].

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada. Klient peab vaid toote omadustes ja toimimises veenduma viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Sexshopil õigus alandada tagastatavat tasuvastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus ning  saata see e-posti aadressile hagen@maaja.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, väljaarvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Ostja peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Sexshop tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik ostjalt lepingu alusel saadud tasud.

Sexshop võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem. Kui ostja on sõnaselgelt valinud Sexshopi pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Sexshop tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Sexshopil on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Sexshop vastutab ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba asja üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest ostjale. Sellest esimese kuue kuu jooksul asja üleandmisest ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Sexshopi kohustus.

Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul veebipoe poole, saates e-kirja aadressile hagen@maaja.ee. Sexshopei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale. Kui Sexshopist ostetud kaubal on puudused, mille eest Sexshop vastutab, parandab või asendab Sexshop puudusega kauba. Kui kaupa ei ole võimalik parandada ega asendada, tagastab Sexshop ostjale kõik müügilepinguga kaasnenud tasud.

Sexshop vastab tarbija esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 15 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Sexshop kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks.

Sexshop edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.

Sexshop saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisiostja e-maili aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides pakkumisi sisaldava e-kirjastoodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info.maaja@gmail.com.

Kui ostja ja Sexshop ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Menetlustingimustega saab tutvuda ning avaldust esitada siin. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Sexshopi vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi.

Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostjavõib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.