Kuidas Prantsusmaa aitab sissetungijatel Inglismaad vallutada

1 minutit lugemist

Nigel Farage on mõne nädala jooksul juba teist korda filminud Prantsuse mereväge, kes eskordib illegaalseid immigrante Suurbritannia vetesse, enne kui nad migrandid Ühendkuningriigi piirivalvele üle annavad.

Üks Suurbritannia tuntumaid liidreid läks teisipäeva hommikul La Manche’i väina vetesse, et dokumenteerida Prantsusmaa rannast Suurbritanniasse suunduvate ebaseaduslike sisserändajate voogude häirivat suurenemist.
Sotsiaalmeediasse üles laetud videos annab Farage üksikasjaliku ülevaate olukorrast, mis toimub paarisaja meetri kaugusel tema paadist, millest ta ise filmib. Brexiti partei juht kirjeldab, kuidas Prantsuse merevägi ja Suurbritannia piirivalvejõud töötavad käsikäes, et ebaseaduslikud sisserändajad jõuaksid Briti kallastele.
Prantsuse dessant Inglismaale. No kui Napoleon ei suutnud Inglismaad vallutada, siis ehk saab Aafrika ja Aasia „mereväe” abil tõrksa Inglismaa põlvili suruda.
„Siin näete taustal suurt laeva, see on Prantsuse merevägi. See laev saatis ribi (õhksisuga või täispumbatud kummist mootorpaat). Vasakul küljel on näha natuke valget paati, see on ribi Suurbritannia vetes. Siis on päästepaat, siis on piirivalve ja veel 13 Suurbritanniasse saabuvat inimest, kellel lubatakse riiki jääda.”
Lõpetades oma jutu fraasidega: „See on nördima ajav. See peab lõppema.“
Eelmises, 20. mail avaldatud videos filmis Farage veel ühte täispuhutavat kummipaati, mille pardal oli umbes 20 ebaseaduslikku sisserändajat, keda Prantsuse merevägi eskortis Briti vetesse. Farage kutsus siseministrit üles, viivitamatult seda tegevust lõpetama.
Farage’i video ajendas siseasjade erikomisjoni arutama seda küsimust, kus ka Suurbritannia piirivalve endine juht Tony Smith kutsus seadusloojaid üles tegutsema, nimetades paadiga sisserändajaid Suurbritannia julgeolekule suureks ohuks.
Perspektiivi silmas pidades, jõudis 2019. aastal üle kanali 1850 paadisisserändajat Suurbritanniasse tulla, ent 2020. aasta esimese, vaid viie kuuga on Prantsusmaalt Suurbritannia kallastele juba jõudnud umbes 1600 illegaalset immigranti.
(Ühendkuningriik lahkus Euroopa Liidust 31. jaanuaril 2020. Üleminekuperiood peaks seaduse järgi lõppema 31 detsember 2020, kuid kui läbirääkimised seiskuvad või kukuvad läbi, siis võib üleminekuperiood lõppeda juba ka 30 juunil 2020.)
Tunnuspildil: Nigel Farage on üks väheseid tõelisi mehi, kes julgeb võidelda Aafrika ja Aasia hordide vastu ja valge Euroopa eest. Elagu Farage – Euroopa au, mõistus ja südametunnistus!
Mai, 2o20
0

Your Cart