Intiimelu algas noa välkudes

2 minutit lugemist

Menukas filminäitleja, kuue lapse ema Angelina Jolie (36) on seljataga pöörane noorus. „Elasin üle rasked, sünged ajad, aga jäin ellu,“ ütles näitlejatar hiljutises teleintervjuus. „Ma ei surnud noorena, nii et mul on väga vedanud,“ nentis Angelina Jolie. „On teisi kunstnikke ja inimesi, kes teatud asju üle ei elanud,“ ütles näitlejatar, keeldudes siiski täpsustamast, mis asjust jutt käib.

Varasemates intervjuudes on Jolie rääkinud meelemürkide pruukimisest ja enesevigastusest. Jolie kaotas süütuse oma esimesele poisile. Seiklushimuline tüdruk otsustas voodisse minna pärast paari õlle allakummutamist. „Hakkasin oma poisiga seksima, aga seksist ja emotsioonidest ei piisanud,“ rääkis Angelina. „Tahtes poisiga rohkem lähedust tunda, haarasin noa ja lõikasin sellega talle sisse. Poiss lõikus mind vastu. See oli mingisugune vastastikune vahetus. Olime üleni verised, mu süda peksis.“
Esimesest seksiööst sai alguse väärastunud tundeeluga tüdruku enesevigastuskomme. „Iga kord, kui tundsin end lõksus olevat, lõikusin end noaga. Mul on palju arme,“ möönab superstaar. Kui Jolie oli abielus näitleja Billy Bob Thorntoniga, kandis kumbki kaela ümber pudelikest teise verega. See pidi olema ülima kokkukuuluvuse märk. Enesevigastamisele olevat Angelina suutnud lõpu teha alles viieaastast Kambodža poissi Maddoxit lapsendades.
Ta on tundnud tõmmet nii meeste kui ka naiste poole. Tal on seljataga kaks purunenud abielu ja mitu lesbisuhet – näiteks Calvin Kleini modellina tuntud poisiliku Jenny Shimizuga. Ka siis, kui Angelina juba Brad Pittiga koos elas, ütles Jenny, et tema ja Jolie armulugu ei lõpe ilmselt kunagi. Jenny sõnul on Angelina võimukas natuur, kes nõuab oma armukestelt alailma tõestust, et just tema on nende südamedaam. Voodis harrastasid nad tihti sadomasoseksi. „Mitte et oleksime kandnud nahkkeepe ja maske ja ahelaid, kõik oli emotsionaalsem. Hoidsin teda kätega kinni, aga mingit kraami me kokku ei ostnud. Kasutasime käepäraseid vahendeid, kui isu tuli,“ rääkis automehaanikuna töötav modell 2005. aastal dokfilmis „Angelina – pühak või patune?“.
Emaks saamine olevat Jolie aga maha rahustanud. Tal on kolm adopteeritud ja kolm oma last. Kuid metsik pool lööb aeg-ajalt siiski välja – elukaaslase Brad Pitti seltsis. „Olen endiselt paha tüdruk. See külg on minus ikka veel olemas. See on nüüd lihtsalt oma kohal… See kuulub Bradile.“

MAAJA

 

0

Your Cart