Euroopa on asunud hoogsalt iseennast hävitama

5 minutit lugemist

Euroopa seisab silmitsi lõputu moslemite ja neegrite invasiooniga, kuid ei võta midagi selle vastu ette.

Lampedusa saar ajab juba immigrantidest üle ääre. Ilus Itaalia saar on pilgeni täitunud nn „pagulastega“ kes saare rannikule juba pikema aja jooksul mitme paadiga päevas randuvad.
Itaalia opositsiooni juht Matteo Salvini kommenteeris olukorda, öeldes, et saarele saabuvate migrantide arv on 2019. aastaga võrreldes kolmekordistunud. Ta lisas, et Lampedusa on lagunemise äärel ja hoiatas, et sajad migrandid on juba põgenenud igasugustest pagulaskeskustest.

Aastatel 2010–2015 Saksamaale tunginud pagulaste arv ja sooline koosseis. Selgelt on ülekaalus noored mehed (märgitud sinise värviga, naised punasega). Need on siis saksa rahva uueks loojad! Huvitav, kas need noored mehed hakkavad omavahel või saksa meestega lapsi tegema? Saksa naised neid nii väga ei taha.

„Pagulaste“ teema on olnud Euroopa meedia tähelepanu alt väljas, kuid tundub, et mitte ainult Covid-19 teine laine ei ohusta mandrit, vaid ka noorte aafriklaste kontrollimatu ja lõputu sissevoolu laine.
Lampedusa on uue sissetungi sillapea, ning olukord saarel näitab ehedalt Euroopa Liidu täielikku jõuetust ja tahtmatust selle teemaga tegeleda.
Manner on nüüd vasakpoolse poliitilise korrektsuse lõksus, mis keelab meetmed, mille eesmärk on kaitsta Euroopat ja selle elanikke, kõigi Euroopa piiridele saabuvate majanduslike, sotsiaalsete ja poliitiliste sissetungijate lainete eest.
Rändekriis on kestnud juba mitu aastat, kuid selle aja jooksul pole sellel teemal olnud mingit arutelu. Euroopa ühiskondadel oli piisavalt aega õppida tundma põhimõisteid, näiteks, kes need „pagulased” on ja miks nad üleüldse põgenevad.
Lõppude lõpuks, see on kõige kuumem teema 21. sajandil, kuid tegelik olukord on selline, et poliitilise korrektsuse tõttu, ei ole sellel teabel kusagil kohta.
Probleem on ka selles, et õiglase ja avaliku aruteluga laguneks vasakpoolne müüt, nende „õnnetute põgenike“ kohta.
ÜRO inimõiguste nõukogus kinnitati suhtarv, mis näitas, et 75 protsenti saabujatest on mehed, 12 protsenti naised ja 13 protsenti on lapsed. See fakt tõestab, et meeste ja naiste ebaseaduslikult Euroopasse saabuvate suhtarv on tugeval kreenis.
Mida see tähendab? Aga seda, et Euroopat koloniseeritakse ja islamimaailm ründab meid Euroopas mittesõjaväelise sissetungi abil – EL ja mõnede liikmesriikide valitsuste täielikul nõusolekul.
Mõni aasta tagasi me veel spekuleerisime, et kas rändekriis oli lihtsalt Saksamaa liidukantsleri Angela Merkeli nõmeduse tagajärg.
Täna me aga näeme, et see oli kainelt arvestuslik samm, mille eesmärk oli denatsionaliseerida Euroopa riigid ja viia avaliku julgeoleku taseme dramaatilisse langusesse, samuti ka dramaatilisteks muutusteks demograafias, traditsioonides ja kultuuris.
Täna me ei küsi, et kas kirikud pannakse põlema, täna me küsime lihtsalt, millal nad põlema pannakse.
Mis veelgi hullem, sugudega seotud, LGBT, rohelise, või muud sarnaste vasakpoolse ideoloogia liikumisega seotud, näivad olevat pelgalt suitsukate Euroopa kõige tõsisemale probleemile: jätkuvale massilisele sissetungijate tulvale.
Aga kes hoolib siis enam kristlikest kirikutest või LGBT-st? Kui mõne aasta pärast saavad eurooplastest kusagil spetsiaalsetes reservaarides asuvateks eksponaatideks.
Kui meil niigi palju veab…

Juuli 2020

Paadimigrantide arv Vahemerel on (september 2020) jätkuvalt suur ja Itaalia vasakvalitsus nõuab taas valjuhäälselt migrantide kohustuslikku laialijagamist Euroopa Liidu liikmesriikide vahel.
Lisaks nõuab Itaalia sanktsioone neile liikmesriikidele, kes migrantide laialijaotamisega ei nõustu. „Ei mingit raha taastusfondist neile riikidele, kes migrantide küsimuses koostööd ei tee,“ teatas Itaalia siseminister Luciana Lamorgese neljapäeval ajalehes „Il Foglio”. „Kui me soovime integreerunud Euroopat, tuleb alustada siit.“
Lamorgese meelest on ligipääsu raskendamine koroonakriisi tagajärgede pehmendamiseks mõeldud 750 miljardi euro suurusele taastusfondile üks hea survevahend, „mida ei tohiks alahinnata“.
Viimastel päevadel on Lõuna-Itaaliasse, eriti aga Lampedusa saarele jõudnud mitu uut paaditäit migrante ning Sitsiilia regiooni president Nello Musumeci kurtis televisioonis intervjuud andes, et migrantide Euroopasse saabumine ei peaks olema ühe konkreetse regiooni mure.
„See puudutab keskvalitsust. Me võime saata nad [migrandid] edasi Hispaaniasse, Saksamaale, Prantsusmaale ja Põhja-Euroopa riikidesse. Kus on Euroopa?“ Ta võttis jälle jutuks vana mantra, kuidas EL ei peaks tähendama ainult struktuurifondidest abi saamist, vaid peaks esindama teatud arusaamu ja ideid. Musumeci sõnul ei pidavat paika, et Kesk- ja Põhja-Euroopa riigid Itaaliast enam migrante vastu on võtnud.
2020. aasta septembri esimesel nädalal registreerisid Itaalia võimud ligi 2000 uut Vahemere kaudu Itaaliasse saabunud sisserändajat. Sel aastal on Itaaliasse jõudnud pea 20 000 paadimigranti, mis on umbes neli korda rohkem, kui samas ajavahemikus 2019. aastal. Lampedusa saarele on kuhjunud nii palju suvalisi veesõidukeid, et tollitöötajad pidid sadama vabastamiseks uputama 160 väiksemat paati. Saare vastuvõtulaager on juba pikemat aega ülerahvastatud, ent migrandid jätkavad saabumist, seda just väiksemates paatides ja erakätes olevate põgenikeabi organisatsioonide mahitusel.
Euroopa Komisjon teatas juba 2. septembril 2020, et läbirääkimised migrantide ümberjaotamise üle liikmesriikidega käivad.

* * *

19. septembril 2020 toimunud konverentsil „Üks tont käib mööda Euroopa: rändetont“ rääkis Helsingi ülikooli professor Timo Vihavainen sellest, kuidas sisseränne on muutnud lääne ühiskonda, toetudes Saksamaa, Rootsi, Prantsusmaa ja Soome näidetele.
„Kõigis Lääne-Euroopa riikides esineb paralleelseid kultuure koos neile omaste tunnustega. Need ei pürgi lõimuma, vaid hoopis eristuma,“ rääkis Vihavainen. „See pürgimus on teise ja kolmanda põlve sisserändajate seas isegi tugevam kui esimesel sisserändajate põlvkonnal“.
Immigratsiooni toetavas ja selle ideoloogia järgi elavas läänemaailmas on tema sõnul aset leidmas kummaline nähtus: postmodernne maailm kohtub keskajaga, hakkab seda kummardama ja üritab sellega kohaneda.
Praktikas tähendab see seda, et avaliku arutelu ja isegi ülikoolide intellektuaalne tase on langenud ning sõna- ja mõttevahetus kannatab, tabud ja keelud on tõusmas kriitilise mõtlemise asemele.
„Tekkinud on madala elatustasemega sisserändajate rühmad, kes enda meelest on sõjajalal neid ülal pidava ühiskonnaga ja elavad oma reeglite järgi,“ rääkis tunnustatud professor.
Ta nentis, et ka Eestis on immigrantide osakaal väga suur, kuid positiivne on asjaolu, et moslemeid on siin siiski suhteliselt vähe.

Uued uudised, september 2020

 

0

Your Cart