Euroopa on asunud hoogsalt iseennast hävitama

2 minutit lugemist

Euroopa seisab silmitsi lõputu moslemite ja neegrite invasiooniga, kuid ei võta midagi selle vastu ette.

Lampedusa saar ajab juba immigrantidest üle ääre. Ilus Itaalia saar on pilgeni täitunud nn „pagulastega“ kes saare rannikule juba pikema aja jooksul mitme paadiga päevas randuvad.
Itaalia opositsiooni juht Matteo Salvini kommenteeris olukorda, öeldes, et saarele saabuvate migrantide arv on 2019. aastaga võrreldes kolmekordistunud. Ta lisas, et Lampedusa on lagunemise äärel ja hoiatas, et sajad migrandid on juba põgenenud igasugustest pagulaskeskustest.

Aastatel 2010–2015 Saksamaale tunginud pagulaste arv ja sooline koosseis. Selgelt on ülekaalus noored mehed (märgitud sinise värviga, naised punasega). Need on siis saksa rahva uueks loojad! Huvitav, kas need noored mehed hakkavad omavahel lapsi tegema?

„Pagulaste“ teema on olnud Euroopa meedia tähelepanu alt väljas, kuid tundub, et mitte ainult Covid-19 teine laine ei ohusta mandrit, vaid ka noorte aafriklaste kontrollimatu ja lõputu sissevoolu laine.
Lampedusa on uue sissetungi sillapea, ning olukord saarel näitab ehedalt Euroopa Liidu täielikku jõuetust ja tahtmatust selle teemaga tegeleda.
Manner on nüüd vasakpoolse poliitilise korrektsuse lõksus, mis keelab meetmed, mille eesmärk on kaitsta Euroopat ja selle elanikke, kõigi Euroopa piiridele saabuvate majanduslike, sotsiaalsete ja poliitiliste sissetungijate lainete eest.
Rändekriis on kestnud juba mitu aastat, kuid selle aja jooksul pole sellel teemal olnud mingit arutelu. Euroopa ühiskondadel oli piisavalt aega õppida tundma põhimõisteid, näiteks, kes need „pagulased” on ja miks nad üleüldse põgenevad.
Lõppude lõpuks, see on kõige kuumem teema 21. sajandil, kuid tegelik olukord on selline, et poliitilise korrektsuse tõttu, ei ole sellel teabel kusagil kohta.
Probleem on ka selles, et õiglase ja avaliku aruteluga laguneks vasakpoolne müüt, nende „õnnetute põgenike“ kohta.
ÜRO inimõiguste nõukogus kinnitati suhtarv, mis näitas, et 75 protsenti saabujatest on mehed, 12 protsenti naised ja 13 protsenti on lapsed. See fakt tõestab, et meeste ja naiste ebaseaduslikult Euroopasse saabuvate suhtarv on tugeval kreenis.
Mida see tähendab? Aga seda, et Euroopat koloniseeritakse ja islamimaailm ründab meid Euroopas mittesõjaväelise sissetungi abil – EL ja mõnede liikmesriikide valitsuste täielikul nõusolekul.
Mõni aasta tagasi me veel spekuleerisime, et kas rändekriis oli lihtsalt Saksamaa liidukantsleri Angela Merkeli nõmeduse tagajärg.
Täna me aga näeme, et see oli kainelt arvestuslik samm, mille eesmärk oli denatsionaliseerida Euroopa riigid ja viia avaliku julgeoleku taseme dramaatilisse langusesse, samuti ka dramaatilisteks muutusteks demograafias, traditsioonides ja kultuuris.
Täna me ei küsi, et kas kirikud pannakse põlema, täna me küsime lihtsalt, millal nad põlema pannakse.
Mis veelgi hullem, sugudega seotud, LGBT, rohelise, või muud sarnaste vasakpoolse ideoloogia liikumisega seotud, näivad olevat pelgalt suitsukate Euroopa kõige tõsisemale probleemile: jätkuvale massilisele sisserändajate tulvale.
Aga kes hoolib siis enam kristlikest kirikutest või LGBT-st? Kui mõne aasta pärast saavad eurooplastest kusagil spetsiaalsetes reservaarides asuvateks eksponaatideks.
Kui meil niigi palju veab…

Juuli 2020

 

0

Your Cart