Austria kantsler Sebastian Kurz julgeb Suur-Saksamaa vastu suud pruukida!

1 minutit lugemist

„Ich möchte genau diese kranke Ideologie nicht nach Europa importieren.“ Und weiter: „Wir werden sicherlich weiter nach Afghanistan abschieben. Die Probleme Afghanistans können wir nicht dadurch lösen, dass Deutschland und Österreich wie 2015 massenhaft Menschen aufnehmen.
Wir müssen die Situation vor Ort verbessern. Wenn Menschen fliehen müssen, dann halte ich Nachbarstaaten, die Türkei oder sichere Teile Afghanistans, definitiv für den richtigeren Ort, als dass die Menschen alle nach Deutschland, Österreich oder Schweden kommen.“

Bild, 25. Juli 2021

Tõlge oleks umbes selline:

„Ma ei taha just seda haiget ideoloogiat Euroopasse importida. Ja edasi: „Me jätkame ka kindlasti edaspidi (afgaanide) Afganistani tagasisaatmist. Afganistani probleeme ei saa me lahendada seeläbi, et Saksamaa ja Austria võtavad massiliselt inimesi vastu nagu 2015. aastal. Me peame situatsiooni kohapeal parandama. Kui inimesed peavad põgenema, siis pean ma just naaberriike Türgit või Afganistani turvalisi piirkondi õigeks kohaks, selle asemel et kõik need inimesed tulevad Saksamaale, Austriasse või Rootsi.

* * *

Ja omalt poolt lisan veel: Miks need pagulased, võltspõgenikud, desertöörid, narkodiilerid, päevavargad, sulid, luuserid ja usufanaatikud ei otsi varjupaika mitte üheski islamistlikus riigis: Albaanias, Alžeerias, Marokos, Egiptuses, Saudi Araabias, Araabia Ühendemiraatides, Jeemenis, Omaanis, Jordaanias, Türkmenistanis, Kasahstanis, Usbekistanis, Kõrgõzstanis, Aserbaidžaanis, Indoneesias, Seišelli saartel, Malediividel. Mis neil üldse Euroopasse asja on? Ei muud, kui et tegemist on islami viienda kolonniga! Seda näitavad kujukalt moslemite kogukondade järjepidev suurenemine Euroopa riikides ja moslemite ülbitsemine suurlinnades.

 

0

Your Cart