Seksapiili saladus

3 minutit lugemist

Mõnel naisel ja mehel näib olevat lausa loomupärast külgetõmmet: ainuüksi nende juuresolek sunnib mõtlema seksile! Selliste inimeste erootiline aura on niivõrd tugev, et nad lausa panevad endasse armuma. Mis on nende edu saladus? Mis neil on, mida teistel ei ole? Mida teha selleks, et ka ise mõjuda seksikalt ja enesekindlalt?

Toome näiteks 27-aastase Harry Tallinnast. See tumedate juustega noor mees kannab tavaliselt hästi istuvaid teksaseid ja kampsunit. Ta ei ole eriti tugeva kehaehitusega ning tal on juba isegi väike kõhuke tekkinud. Sellest hoolimata jooksevad naised talle tormi. Miks?

Sest Harryst lausa kiirgab seksuaalsust. Oma sundimatu käitumisega, avatusega ning mõnusa jutuga on ta väga kontaktne.

„MAAJA“: „Igal inimesel on olemas erootiline aura, kuid see on igaühel lihtsalt erinevalt arenenud. Seksapiilil pole aga mingit tegemist täiusliku välimusega. Erootilisus peegeldub silmades, žestides, hääles ja liigutustes. Kogu oma olemusega annab inimene teistele edasi oma temperamenti, optimistlikku ellusuhtumist ja enesekindlust.”

Naine võib seksikalt mõjuda, kui ta kannab miniseelikut, musti sukki, toob punase huulevärviga esile suu, heidab juuksed kuklasse või kannab sügava dekolteega kleiti. Muidugi peab kõige selle juures omama teatud sisemist sära.

24-aastane juuksur Laine Tartust räägib: „Mõnel õhtul välja minnes ei avalda ei mu make up, soeng ega seksikas seelik mingit mõju. See juhtub alati siis, kui ma ise ei ole lainel ning mõtlen pingutatult sellele, kas ma ikka näen hea välja. Neil juhtudel, kui ma leian enda ise atraktiivse olevat, tiirlevad mehed mu ümber nagu kärbsed. Ja seda isegi siis, kui ma kannan kulunud teksasid.”

Pisut enesearmastust ja edevust tuleb alati ainult asjale kasuks. Nägu ja keha pääsevad alles siis mõjule, kui inimesel on enesekindlust võtta ennast sellisena, nagu ta on. Seksuoloogide uuringud on näidanud, et vähemalt 90 protsendil juhtudest mõjuvad kõige erootilisemalt need inimesed, kellel on tugev libiido. Erootiline külgetõmme on seletatav eelkõige sellega, et seksi himustava inimese keha toodab tavalisest rohkem feromooni. Tegemist on lõhnaainega, mis mõjub teistele erutavalt. Täpselt samuti on ju ka loomariigis. Isaseid imetajaid ei eruta mitte kauni emaslooma nägemine, vaid lõhn, mida emane jooksuajal eritab.

Kuid oma seksapiili suurendamiseks võib kasutada ka väikseid riukaid. Sportimine, võimlemine või tantsukursus parandab mitte ainult füüsist ja enesetunnet, vaid õpetab ka oma keha kõrgemalt hindama. Mis puutub aga enesekindlusesse, siis on ka seda võimalik treenida. Kuidas?

* Küsida tänaval võõrastelt inimestelt kellaaega.

* Minna kauplusse, proovida selga riideid ja mitte midagi osta.

* Restoranis jahtunud või maitsetu toit kööki tagasi saata.

„MAAJA“: „Atraktiivselt mõjuda tähendab olla avatud teistele inimestele, mitte tõmbuda endasse.”

Mõned nõuanded

Kontrollige oma rühti. Käige sirgelt. Pidage meeles, et mida sõbralikuma pilguga teid keegi vaatab, seda enesekindlam peab olema teie samm.

Pöörake suuremat tähelepanu oma kehakeelele. Alustage sellest, et muretsege Nierenbergi ja Calero raamat „Kuidas lugeda kehakeelt” (raamatukogudes kindlasti olemas) ning lugege see tähelepanelikult läbi. Rikkalikult illustreeritud raamatust leiate kehaasendeid, mida peaksite kindlasti vältima, kui te ei taha, et teid vääriti mõistetakse. Kehakeele tundmine aitab paremini ka ilma sõnadeta teisi inimesi mõista, eriti siis, kui olete midagi valesti teinud.

Ja veel: mida mitmekülgsemad on sinu isiklikud huvid, seda huvitavam oled teiste silmis.

Väga tähtis on vestlemisel jälgida teiste ja oma hääletooni. Kes räägib liiga kiiresti, monotoonselt või vaikselt, paneb kuulajad igavust tundma.

Mis on naistele mehe juures seksikas

* Väike prinkide tuharatega pepu (76%)

* Laiad õlad (54%)

* Ilus suu (59%)

* Mehe erutusest poolsuletud silmad (49%)

* Liibuvad teksad (49%)

* Kergelt karvane ja musklis rind (43%)

* Meeste parfüüm (35%)

* Hoolitsetud käed (29%)

* Äsja pügatud juuksed (24%)

* Pikad ripsmed (18%)

Mis on meestele naiste juures seksikas

* Kui naise rinnanibud kumavad läbi rõiva (79%)

* Ümber pepu liibuv lõhikuga seelik (73%)

* Sügav pilk (69%)

* Pikad juuksed (64%)

* Suured rinnad (56%)

* Punane värv huultel, küüntel ja punast värvi T-särk, kampsun või miniseelik (49%)

* Kui naine libistab keelega üle huulte (43%)

* Pika säärega saapad (34%)

* Blondid juuksed (30%)

* Musta värviga esile toodud silmad (27%)

(Võimalik ka mitu varianti korraga)