Seks seotud silmadega

3 minutit lugemist

27% eestlastest leiab, et seks kinniseotud silmadega on erutav kogemus

„See mõte tuli mulle täiesti ootamatult,” räägib Jaan (26). „Käisime naisega vannis ja valmistusime voodisse minekuks. Võtsin käteräti ja sidusin sellega naisel silmad kinni. Hakkasin Margitit kabistama ja panin tähele, et ta läks mänguga kohe kaasa. Ta küsis, et mis ma temaga teha tahan, et kas ma tahan teda ära võrgutada. No muidugi, vastasin talle ja ütlesin, et tahan teda keppida. Ja sealsamas me seda ka tegime. See oli õudselt lahe – Margit jättis mulle täiesti vabad käed. Külvasin ta suudlustega üle ja silitasin rindu. Mu naine käitus nagu lambuke, ma sain aru, et talle meeldib see, mis ma temaga teen. Ja mina nautisin seda, et olukord on minu kontrolli all.

Margit hoidis kraanikausist kinni ja ajas taguotsa püsti. Mida mulle veel vaja oli! Hopsti, surusin talle vända sisse. See oli kaif! Margit niutsus mõnust ja ega minagi ennast tagasi hoidnud. Lisasin tempot ja andsin korralikku sõitu. Nii ägedat seksi polnud meil ammu olnud. Hoog oli nii suur, et õige varsti sain paugu lahti, ma lihtsalt ei suutnud ennast tagasi hoida. Ja Margit väänles samuti meeletu orgasmi käes. See oli unustamatu elamus!”

Pimesi seksimiseks seotakse silmad kinni või siis lihtsalt hoidutakse partnerile silma vaatamast. Nii mõnigi leiab, et niiviisi on võimalik seksi hoopis uutmoodi nautida. Samas ei soovita uue partneriga vahekorda astudes silmade sidumist kuigi erutavaks, sest uut partnerit on vaja avastada ja tundma õppida…

Siret (24) ütleb, et tema abielu Jaaguga oli algul õnnelik, kuid kahe aasta möödudes saabus kriis: „Meie voodielu kippus kuidagi üksluiseks muutuma. Aga ükskord sidusin ma niisama naljaviluks Jaagul silmad kinni. Ja meil oli teineteisega jälle hoopis põnevam olla.”

Jaak on sellega päri: „Niipea, kui ta mul silmad kinni seob, on Siret hoopis vabam ja teeb minuga niivõrd mõnusaid trikke! Mõni mees saab võibolla ainult kusagil litsimajas sellist taset maitsta ja muidugi priske papi eest. Mina aga saan selle kõik oma naise käest ja omas kodus. Kõikvõimalikes asendites, viiel erineval moel. Kui mul silmad kinni on, siis täidab ta kõik mu soovid. Varem ei olnud mul endalgi julgust nii väga eksperimenteerida. Mõnda asendit ei söandanud ma proovida, sest arvasin, et Siret võib mind perverdiks pidada. Nüüd aga naudin ma kõike täiel rinnal.”

Dr. Amoros: „Silmade sidumine tekitab efekti, kus andutakse justkui võõrale partnerile ning igasugused kompleksid kaovad. Niisugune asi eeldab muidugi läbinisti usalduslikku suhet.”

„Kui mul silmad kinni on, siis ei sega mind miski. Ma saan keskenduda täielikult oma tunnetele ja saan palju paremini rahulduse.” Niimoodi kirjeldab oma kiindumust silmade sidumise vastu Karin (22). „Kinnisilmi lendab mu fantaasia täiesti vabalt. Näiteks kujutan ma ette, et me kepime mingis suvalises kohas, näiteks kusagil rannas või pargis. See erutab mind pööraselt.”

Päris aus olles kujutab ta vahel ette ka seda, et on koos kellegi teise mehega, mitte oma elukaaslasega. Neiu ise arvab, et kui see asi piirdub üksnes fantaasiaga, pole hullu midagi. Igatahes jääb tema partner Kariniga voodis väga rahule, sest piiga ei tunne siis mingeid piire: „Mõnikord teen ma ikka päris korraliku show. Näiteks rahuldan ma ennast ise oma mehe ees. Lasen sõrmedel uidata oma parimates paikades, kuni lõpuni välja. Ma tean, kui väga talle meeldib mind siis vaadata. See annab talle sihukese hoo sisse, et me armatseme kuni hommikuni välja. Lahtisilmi ei teeks ma seda iialgi, ju ma siis olen liiga häbelik. Aga kinnisilmi ei tunne ma mingit häbi.”

0

Your Cart