PROSTAMOL UNO – mõttetu ravimi valelik reklaam

2 minutit lugemist

Arstiteadus areneb, ja kuidas veel! Tore on tõdeda, et androloogid ja uroloogid on lõpuks ometi avastanud enda jaoks sellise olendi nagu MEES! Veel 25 aastat tagasi mehi ei eksisteerinud, neid polnud üldse olemas! Olid ainult naised, kellel soovitati lasta ennast regulaarselt kord aastas kontrollida või minna sõeluuringutele. Meeste tervisekampaaniast – kui seda üldse nii nimetada võib – on aga viimase viie aasta jooksul saanud pigem hirmutamiskampaania. Muidugi pole üheselt selge, kas uroloogid muretsevad rohkem oma sissetuleku kui meeste tervise pärast. Vähe sellest, et hommikust õhtuni ja õhtust hommikuni hirmutavad nahaarstid meid melanoomiga ja teiste kohutavate vähivormidega. Nüüd on nende kollitajate-hirmutajate seltskonnaga liitunud ka uroloogid, kuid paraku ei osata või ei taheta vahet teha selgitustööl ja haiglasel hirmutamisel. Iga mängufilmi ajal näidatakse reklaami „hästi vedelikku (mis ajast küll menstruatsiooniverd vedelikuks nimetatakse ja millise naise veri on sinine?) imavatest tampoonidest“ ja PROSTAMOL UNOst.
Tegelikult tuleks PROSTAMOL UNO reklaamimine keelata, sest kui üldse üks ravim on ilma igasuguse toimeta, siis on seda PROSTAMOL UNO. Pole ühtegi vettpidavat teaduslikku analüüsi selle kohta, et serenoa palmi ekstraktil oleks mingisugustki öist urineermistungi vähendavat mõju. Huvitav tähelepanek: poolteiseks sekundiks ilmub teleekraanile sulgudes hoiatus (mitte kasutada eesnäärme vähi raviks ja veel midagi, mida silm ei jõua lihtsalt fikseerida). Milline kuldses keskeas mees on nii kiire reageerimisega, et jõuab sellist imepisikeses kirjas hoiatust poolteise sekundi jooksul läbi lugeda? Selline reklaam ja hetkeks vilksatav hoiatus ei ole ravimi aus reklaam, seda enam, et PROSTAMOL UNO reklaam on häbematult pealetükkiv ja läbinisti valelik. Mis tähendab tarvitada pikema aja jooksul? Mis idiootlik ajaühik see selline on? Kes on see uroloog-tainapea, kes selgitaks, mis ajaühik on „pikem aeg“? Kas kolm kuud, kaks aastat ja kaks kuud, neli ja pool aastat, aga võib-olla koguni seitse aastat ja kolm kuud?
Kui mehel tekivad urineerimishäired tuleb kõigepealt pöörduda uroloogi poole, et välja selgitada, kas eesnääre on suurenenud ja mis oleks optimaalne ravi või operatsioon (eesnäärme väiksemaks „hööveldamine” nagu kirurgid ütlevad), et mees saaks edaspidi öösiti rahulikult magada. Ja kui juhtub arukas ja omakasupüüdmatu uroloog olema, siis ta teeb patsiendile selgeks, et urineerimishäirete põhjus tuleb (ja ka saab!) kõrvaldada, aga mitte mingi tobeda  PROSTAMOL UNOga leevendada. Saksamaal tehakse selliseid operatsioone ja väga edukalt, meil aga määritakse kaela mingit tobedat PROSTAMOL UNOt!
NB! On palju tõhusamaid profülaktilisi ravimeid nagu „Prostasin”, „Wellman Prostace” ja igivana, kuid väga tõhus looduslik ravim kõrvitsaseemneõli, aga just seda viimast uroloogid – teadagi mis põhjusel – ei reklaami, ei taha sellest isegi midagi kuulda! Nad lähevad närvi ja hakkavad jalgadega trampima! Neile on tähtis ainult PROSTAMOL UNO müük! Märksa tõhusamad kui mõttetu PROSTAMOL UNO on retseptiravimid Fokusin (Tamsulosini hydrochloridum) või Flosiin (Tamsulosin hydrochloridum). Ja jällegi on uroloogide maailmas vandeseltslaslik vaikus… Noh, vaikige edasi! Või veel parem, istuge see PROSTAMOL UNO endale sisse, ehk mõjub?

MAAJA