Mehised mehed mänguväljakul (galerii)

1 minutit lugemist

Me kõik teame, et tegelikult meeldib meestele hirmsasti teisi mehi kallistada ja suudelda – ja seda eriti mänguväljakutel, sageli tuhandete pealtvaatajate silme all. Sportlikus hasardis (või pigem selle ettekäändel?) sööstavad muidu pealtnäha üsnagi heteroseksuaalsed ja mehised mehed lausa ennastunustavalt üksteise embusesse, külvavad värava löönud tiimikaaslase üle suudlustega, kaelale, kõrvale, suule… sasivad juukseid. Kirglikud kallistused ja suudlused on eriti levinud jalgpallurite hulgas, kes armastavad suurtel staadionitel kümnete tuhandete pealtvaatajate silme all korraldada stseene, mis ei jää alla isegi kuulsale Kamasuutrale.

Rahvusvahelise Võrkpalliföderatsiooni FIVB brasiillasest president Ary Graca on seda meelt, et mänguaja paremaks limiteerimiseks tuleks keelata mängijate kirglikud ja lõputud embamised ja suudlused iga punkti järel. See raiskavat liiga palju aega, mistõttu on võimatu teleülekandeid ajaliselt raamistada. Graca eesmärgiks on, et mänguseisak ei kestaks üle 15 sekundi. Külaskäigul Moskvasse ütles Graca Sport-Expressile, et TV juhtide soovi kohaselt ei peaks kogu mäng kestma alla tunni ja üle kahe tunni. Televisioon pommitab FIVB juhtkonda muudatusettepanekutega järjest intensiivsemalt. Saalivõrkpalli juhid ei söanda nii kardinaalset otsust veel vastu võtta. Küll aga hakati kaks aastat tagasi kärpima rannavõrkpallurite „käitumisvabadust.“
Tõsi, isegi „elukutselised“ geid suudavad avalikes kohtades oma käitumist kontrolli all hoida. Mitte kuidagi ei kujuta ette, et gei, olles kohanud bussipeatuses äsja loteriil suure summa võitnud teist geid, hüppab talle suurest rõõmust kaela, põimib jalad ümber sõbra puusade ja hakkab kirglikult tolle kaela suudlema, kõrvu näksima ja juukseid sasima.
Mõned sportlased kipuvad võib-olla et isegi liiga sageli unustama, et neile meeldivad hoopiski naised. Tore, kui see neile ka mänguväljakul meenuks!

MAAJA

0

Your Cart