Lesbiline armastus – mida see naistele pakub?

3 minutit lugemist

Naised, kes armastavad naisi, ei torka tänava peal silma. Kõrvaltvaataja, kes ei tea, et nad on lesbid, ei saakski sellest aru. Ehkki märkamatud, on nad aga ometi meie seas. „Maaja” püüdis lesbide elustiilist natuke selgust saada.

Miks mõned naised on homoseksuaalsed?
Põhjustest rääkides lähevad eri asjatundjate arvamused kõvasti lahku. Mõnede seksuoloogide arvates teeb naise lesbiks ümbrus, kusjuures eriti suur tähtsus on meestes pettumisel. Lesbi võib saada naisest, kes on tagajärjetult püüdnud meestelt saada õrnust ja mõistmist, või ka lihtsalt vägistamise ohvriks langenud. Teiste meelest põhjustab lesbilisust pärilik kalduvus või vähemasti mingid füüsilised omadused – näiteks võib mõistetavatel põhjustel saada lesbi naisest, kes on liiga inetu, et mehi erutada.

Tüüpilised lesbid.

Kas lesbid ei salli üldse mehi?
Nii ja naa. Paljud „normaalset” elu elavad naised ei saagi oma lesbilistest kalduvustest teada enne, kui mõni sõbranna nad võrgutab. Nii võib isegi abielunaisel tekkida lesbiline kõrvalsuhe, millest mees midagi ei aima. On aga olemas ka sõjakaid lesbisid, kes vihkavad mehi. Nende moto on: „Iga naine on lesbiline, aga enamik ei tea veel seda.”
Mida need naised siis ikkagi voodis teevad?
Kahe naise seksuaalvahekorras on tavalisest palju suurem tähtsus suuseksil. Peale suudlemise ning rindade, tupe ja eelkõige kõdisti lakkumise võivad kaks naist erutada teineteist ka kätega. Vahel kasutatakse keha ümber kinnitatavat kunstpeenist. Eriti kaval variant on abivahend, mille mõlemas otsas on kunstpeenis, nii et ühe saab panna sisse ühele partnerile ja teise teisele. Sage on lesbidel ka vastastikune suuseks (69). Teised heidavad jälle teineteise peale, nii et saavad kõdisteid üksteise vastu hõõruda.
Kas lesbid saavad seksist täieliku naudingu?

Paljud naised otsivad lesbilistest suhetest eelkõige õrnust. Nad ei taha metsikut sisse-välja liigutamist. Teineteist õrnalt paitades ja suudeldes saavad nad seksuaalse rahulduse ja võivad kogeda isegi ilusamaid orgasme kui mehega, sest just pikad kirglikud eelmängud jäävad meestega seksides sageli puudu.

Millest saab aru, et naine on lesbiline?
Selgeid väliseid tundemärke ei ole, kuid lesbilises suhtes võtab üks naistest sageli domineeriva rolli ja käitub mehelikult, samal ajal kui teine on rõhutatult feminiinne. Teinekord võivad aktiivne ja passiivne roll aga ka vahelduda. Üldiselt on aga aktiivne lesbi kergesti äratuntav. Ta on sageli mehelikult inetuvõitu, eelistab lühikest soengut, ei kanna mitte kunagi kleiti või seelikut ja räägib madala häälega.
Kuidas erineb naiste homoseksualism meeste omast?
Naishomoseksualistide jaoks on väga tähtis hellus ja truudus. Erinevalt pederastidest otsivad nad partnerit kogu eluks, mitte kiiret rahuldust. Kuna naise mõttemaailmas ei ole seks nii domineeriv kui meestel, on lesbide emotsionaalsed suhted sügavamad. See võib tulla ka sellest, et naised suhtlevad üleüldse omavahel rohkem. Pederastide seksuaalvahekorrad on tihti kiired ja toimuvad parkides, avalikes WC-des või saunades. Lesbidel läheb seksuaalvahekorraks vaja aega ja tuttavat ümbrust, samuti hingelist lähedust partneriga. Teisiti ei pea nad seksi mõeldavaks.
Lesbiline armastus erutab mehi
Lesbiline armastus on saanud oma nime kreeka saare Lesbose järgi, kus 2500 aastat tagasi elas lesbiline poeet Sappho. Lesbidel on teiste inimeste seas elades vähem probleeme kui pederastidel – näiteks võivad nad erinevalt meestest üksteist avalikus kohas kallistada, ilma et keegi seda eriti imelikuks peaks. Samuti ei ole lesbisid läbi aegade nii julmalt taga kiusatud kui pederaste. Ka enamike heteromeeste jaoks ei ole naiste homoseksuaalsus mingi probleem. Vastupidi – omavahel seksivate naiste pealtvaatamine on heteromeeste sagedasemaid seksifantaasiaid. Põhjus on küllap selles, et lesbidel on füüsiliselt võimatu teha midagi sellist, millest mees võiks ennast häirituna tunda.

©MAAJA

0

Your Cart